Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA uderza w marszałka. Prokurator zdecyduje czy będzie śledztwo

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 września 2016 r. o 21:15 Powrót do artykułu
PiS w natarciu...Panu Sosnowskiemu polecam przejść do PiSu, wtedy nic mu nie grozi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem komentarza na ten temat Marszałka Województwa w latach, które kontroluje CBA. Ciekawe, czy odważa się na parę zdań, czy stchórzą panowie Grabczuk i Hetman?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki takim decyzjom Unia obcięła nam już ponad 1 mld zł. 22miliony poszły do cwaniaków, a uczciwym rolnikom obcina się corocznie dotacje. Te 22 bańki poszły do doskonale zorganizowanych przedsiębiorstw działających od lat, które rejestrując fikcyjne spółki córki byli w stanie spełnić wymagania i je dostać. Skutek to wyższe ceny żywności, bo dofinansowano prawie monopolistów, którzy narzucają teraz swoje ceny odbiorcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, musimy przywknąć, że Lubelskie zawsze będzie papierkiem lakmusowym dla samorządów. Jesteśmy transparentni, a jeżeli nie przejdziemy audytu, to zawsze idzie znaleźć tego przyczynę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pora oglądać świat z krat. Amen. Ciekawe, czy ten uśmieszek zostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba jeszcze przejrzeć konkurs na informatyzację wsi za 80 milionów złotych jak został ustawiony przez PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pana Sosnowskiego wystawił do wiatru taki jeden cwaniaczek co się nawet teraz nie pokazuje a przecież ma takie parcie na szkło, kolego -  burasa krętacza z podkarpacia i - adaśka zatrudniam samych swoich,sokole oko ze świętokrzyskiego. Z przykrością muszę pastwa poinformować, że stety............ Stało się. Zobaczycie jak teraz koledzy będą sypać. Nikt nie nadstawi tyłka dla ratowania tych co kręcili lody (22 kawałki) i spijali barszcz sosnowskiego. Przykre ale prawdziwe. Wypisuję się PSL. Jest mi wstyd i przy okazji radzę tym co bronią tego układu - uczyńcie to samo. Postąpcie honorowo, bo inaczej to i wy otrzymacie rykoszetem za przynależność. PSL- wystawiamy białą flagę.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A ja jestem z PSL i nawet nie mam w głowie twoich bredni słuchać !!!!!!! Ty jesteś zwykłym kretynem bez twarzy i honoru !!!!!!!!! Zdrajca ! Jestem pewny, że i tak nie  znajdą nic przeciwko Marszałkowi jak i Struskiemu to uczciwi ludzie a ten bełkot z koryt sekty psiorskiej jeszcze wcześniej zdechnie jak wam się wydaje!!!!! tylko sekta psior tak myśli ale was jak roziliczymy to wy już z pierdla do końca życia nie wyjdziecie !!! Bydlaki z  obory 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pana Sosnowskiego wystawił do wiatru taki jeden cwaniaczek co się nawet teraz nie pokazuje a przecież ma takie parcie na szkło, kolego -  burasa krętacza z podkarpacia i - adaśka zatrudniam samych swoich,sokole oko ze świętokrzyskiego. Z przykrością muszę pastwa poinformować, że stety............ Stało się. Zobaczycie jak teraz koledzy będą sypać. Nikt nie nadstawi tyłka dla ratowania tych co kręcili lody (22 kawałki) i spijali barszcz sosnowskiego. Przykre ale prawdziwe. Wypisuję się PSL. Jest mi wstyd i przy okazji radzę tym co bronią tego układu - uczyńcie to samo. Postąpcie honorowo, bo inaczej to i wy otrzymacie rykoszetem za przynależność. PSL- wystawiamy białą flagę.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A ja jestem z PSL i nawet nie mam w głowie twoich bredni słuchać !!!!!!! Ty jesteś zwykłym kretynem bez twarzy i honoru !!!!!!!!! Zdrajca ! Jestem pewny, że i tak nie  znajdą nic przeciwko Marszałkowi jak i Struskiemu to uczciwi ludzie a ten bełkot z koryt sekty psiorskiej jeszcze wcześniej zdechnie jak wam się wydaje!!!!! tylko sekta psior tak myśli ale was jak roziliczymy to wy już z pierdla do końca życia nie wyjdziecie !!! Bydlaki z  obory 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman załatwił Sosnowskiego na cacy. Obsadził wszystkie stanowiska swoimi ludźmi i robi co chce a Sosnowski jest marionetką która za wszystko odpowiada i nie ma nic do powiedzenia. I teraz Sosnowski zapłaci za to głową i już nie będzie go w polityce a Hetman dalej będzie zawijał sreberka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS robi to samo co robiła komuna. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zwykle polowanie na czarownice. Wszyscy klaszczemy jeszcze, zanim to nas nie dotknęło. Ale insynuacje Jarosława i jego obłęd władzy dotkna wszystkich w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mówią Amerykanie -"Pożyjom-Uwidim"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy żona naszego Asa z Świdnika pani Soboniowa nie pracuje w prokuraturze.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że PIS to bolszewia to mamy przykład jak gorąca zwolenniczka PZPR tzw ,, Kaśka rozrywka,, obecnie ogromna wyznawca PIS co widać FB jak z Soboniem sobie z dziubków spijają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszalek Sosnowski już moze się pakowac. Najpierw decyzja o sledztwie i wkrotce postawienie zarzutow. PIS zrobi wszystko aby przejac wojewodztwo. Jest juz przygotowywana lista osob do zwolnienia w pierwszej kolejnosci. A wrobelki cwierkają ze CBA ma jeszcze cos w zanadrzu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonić chłopków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL i przekręty???? Niemożliwe!!!!! Przecież to najuczciwsza partia?! ;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Sosnowski niech już się pakuję bo jego prosiaczki bardzo się za nim stęskniły. Chyba że za przekręty pójdzie siedzieć co byłoby bardziej sprawiedliwe. :):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogą mu na***yć.jego chroni jakiśtam immunitet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powoli zaczynamy mieć standardy rosyjskie w Polsce. Jeszcze chwila i opozycja wyląduje w więzieniach, a wódz będzie sprawował władzę absolutną... Ja się nie godzi na taką Polskę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...