Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale przecież nie można ścigać tych, którzy zostali nagrani - zgodnie z zasadą działającą w Polsce trzeba ścigać tych, którzy nielegalnie nagrali....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z artykułu wynika, że ten Kowalczyk jakoś tak opiekował się tym Siemińskim 
0
Zaraz, zaraz ja Loczka wel. siemińskiego pamiętam jako v-ce prezesa mpk...
0
Ty łobuzie, ty !! Jeszcze raz kogoś nagrasz to Ci magnetofon POpsuję !!!
0
peowskie złodzieje!!!
0
wszędzie gdzie się nie odwrócić to krętactwo, ustawki i pazera, zgroza..... w jakim kraju my żyjemy, jak tu ma być dobrze???
0
POstwu się wydaje, że jest PZPRem
0
Ciekawe kto mógł nagrać tak poufną rozmowę dwóch bardzo ważnych polityków rządzących Lublinem ? Może ich najbliższy obecnie przyjaciel polityczny ... Jeszcze nie wiecie kto ?
0
To  wszystko śmierdzi na odległość. Prezydent ręce umywa , mówi to nie ja robiłem konkurs??? i nie mam z tym nic wspólnego? Zgadza się .Zasady obsadzania kierowniczych stanowisk zasadami , a jedno słowo tu i tam i już sprawa załatwiona.Dobrze że są nagrania jeśli są???Kupczenie stanowiskami , to tylko w klanach partyjnych może być , więc mój głos w wyborach bedzie na Kukiza, choc on też ma troszkę za uszami , gdy był młodym.  
0
Ciekawe kto mógł nagrać tak poufną rozmowę dwóch bardzo ważnych polityków rządzących Lublinem ? Może ich najbliższy obecnie przyjaciel polityczny ... Jeszcze nie wiecie kto ?
No nic na ten temat   (nagrania)   prezydent na konferencji nie powiedział? kto taśmy dostarczył . Nie wiedziałem że są kelnerzy w ratuszu. :)
0
Duże doświadczenie z nagraniami ma wojewoda Wilk, do niego się zgłoście chłopcy to wam powie jak się wymiksować.
0
tak się robi "kariery" - nawet za komuny takich cudów nie było.
0
Konkursy to  fikcja i farsa.Prezydent Lublina tak jak cała reszta POukładana w stylu "układ zamknięty" czyli POsada dla swoich a ten uczciwy,wykształcony ale bez układowego zaplecza politycznego w samolot i na wyspy,byle dalej od granic tego chorego organizmu zwanego ojczyzną.Jeszcze trochę będą rządzić sami sobą hipokryci. 
0
Duże doświadczenie z nagraniami ma wojewoda Wilk, do niego się zgłoście chłopcy to wam powie jak się wymiksować.
A ja myślałem ,że w noszeniu łapówek o których nie wiedział ,że niesie łapówkę.No cóż taki region ma takiego wojewodę.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: