Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA w Ratuszu: Prezydent pod obstrzałem radnych

Utworzony przez malone, 24 czerwca 2010 r. o 19:36 Powrót do artykułu
chłop nie głupi ale bez jaj, co paligłup kazali on zrobił ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" drogę", " inwestycję".... no proszę, nawet dzieci w podstawówce gonią za takie błędy. Dziwię się zwłaszcza radnej Monice Wac, która dopytywała się: "A może ktoś sobie wstaje rano i mówi - a wybudujemy sobie drogę". Specjalnie dla Radnej Wac i pana Fica - mówi się " drogę" i " inwestycję".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie działa PO i tyle w temacie, dobro swoje nie społeczeństwa. Palikocie co z Przyjaznym Państwem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
Tak właśnie działa PO i tyle w temacie, dobro swoje nie społeczeństwa. Palikocie co z Przyjaznym Państwem???
Ale czego chcesz kmiocie, przecież drogi powstały dla ludzi, a nie dla PO. PiS by 5 lat badał, czy za pomysłem budowy drogi nie stoi "układ korupcyjny", a w końcu przekazaliby kasę na kościół lub organizację kombatantów. A ludzie dalej by dojeżdżali polną drogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trend byl staly tylko wykonawcy sie zmienali. Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, ze prywatne interesy i kase czyli tzw. "lody" ubieraja w dobro spoleczne. Jakby tego bylo malo to jeszcze klakierow na swoje bezecenstwa pozyskuja. Tak juz niektorych wyglodzili, ze byle kosc zlapia i beda aportowac oraz machac ogonami. Mowia, ze na bezrybiu i rak ryba, a w Lublinie w miejsce obwodnicy - sciezki rowerowe i mieszkanie w piwnicy. Nie ma obwodnicy, nie ma trasy szybkiegu ruchu, nie ma lotniska - ale za to byly za 1 mln na Placu Zamkowym majowe igrzyska! Kiedys "S" za rolke papieru toaletowego pierwszych sekretarzy PZPR ze stolkow zdejmowala - teraz za miliony zlotych potraktowanych jak papier toaletowy chroni tych aktualnych niczym lwow salonowych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasilewski wybudował nową drogę, a radni pewnej partii "stworzyli" nową ulicę: Chiary Lubich :lol: Jeden budował mimo braku zezwoleń, a drudzy tworzyli mimo protestów mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piżmo napisał:
Ale czego chcesz kmiocie, przecież drogi powstały dla ludzi, a nie dla PO. PiS by 5 lat badał, czy za pomysłem budowy drogi nie stoi "układ korupcyjny", a w końcu przekazaliby kasę na kościół lub organizację kombatantów. A ludzie dalej by dojeżdżali polną drogą.
Nie nazywaj kogoś kmiotem kmiocie palikmiota, bo pierwszy kmiot to palikmiot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wasilewski postawił ładny bilbord na ul. Witosa na wysokości Felina tu powstają nowe miejsca pracy strefa ekonomiczna i na grubo PO ale dodam Ball Packaging Europe Lublin już zakończył działalność w strefie ekonomicznej fabryka nawet nie ruszyła, Huskwarna też się wycofała. Fabryka fotelików to samo?? jedynie poczta polska zaczeła działalność ale oni z kolei nie z tworzyli nowych etatów pracy .Więc zadam pytanie panie Wasilewski gdzie te nowe miejsca pracy i kochana Platwormo !!!!!! No Pzll Świdnik już zwalnia to ci dopiero wsparcie od samorządu lokalnego i od rządu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hey napisał:
Nie nazywaj kogoś kmiotem kmiocie palikmiota, bo pierwszy kmiot to palikmiot
Ja w przypadku takiego gadania zawsze zadaję pytanie: jakie osiągnięcia ma taki np. Kowalczyk, Widomski, Nowak, Więckowski? Ci, którzy są zawsze na pierwszym froncie krytyki i wszędzie doszukują się "lodów". I nie chodzi mi tu o "wniósł pierdylion interpelacji i zapytań", bo to ściema i statystyka. Pytam o konkrety. Jakie osiągnięcia mają ci ludzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MNIE CIEKAWI DLA KOGO ZOSTAŁA UZBROJONA DZIAŁKA PRZEDŁUŻENIE BURSAKÓW ,PIEKNE CHODNIKI , OŚWIETLENIE ,Z KAŻDEJ STRONY PIĘKNY ASFALT I W ŚRODKU DZIAŁKA PRZYGOTOWANA DO ZABUDOWY ,CZYJA JEST ? PROSZĘ O ODPOWIEDŻ ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret napisał:
Ja w przypadku takiego gadania zawsze zadaję pytanie: jakie osiągnięcia ma taki np. Kowalczyk, Widomski, Nowak, Więckowski? Ci, którzy są zawsze na pierwszym froncie krytyki i wszędzie doszukują się "lodów". I nie chodzi mi tu o "wniósł pierdylion interpelacji i zapytań", bo to ściema i statystyka. Pytam o konkrety. Jakie osiągnięcia mają ci ludzie?[/quote] [quote name='Piżmo' post='307596' date='24.06.2010, 19:57:38']Ale czego chcesz kmiocie, przecież drogi powstały dla ludzi, a nie dla PO. PiS by 5 lat badał, czy za pomysłem budowy drogi nie stoi "układ korupcyjny", a w końcu przekazaliby kasę na kościół lub organizację kombatantów. A ludzie dalej by dojeżdżali polną drogą.
Prawda, prawda. Są ludzie którzy wszystko potrafią tylko krytykować i niszczyć. Nic nigdy nie stworzyli bo tylko szukają dziury w całym i kłapią bez sensu tymi jadaczkami. Dlatego cały czas stoimy w miejscu, a ponieważ inni idą do przodu my jesteśmy zawsze zacofani. Pewnie Ci najgłośniejsi o wszystkim bardzo dobrze wiedzieli, ale jakby się udało to wspólny sukces za ich kadencji, a jak wpadka to teraz krzyczą - w końcu niedługo wybory.. Kiedy nasza wschodnia ściana (ta część którą widać po wynikach wyborów) zrozumie że są nam potrzebne miejsca pracy a nie teatry, kultura, place, parki i kościoły. Na kulturę musi być ludzi stać.. Jeżeli chciała do nas wejść duża firma trzeba było zrobić wszystko żeby u nas została. A że nasze prawo jest takie że 54 osoby mogą zablokować i opóźnić o kilka lat np budowę lotniska to jeżeli takim ludziom się powiedzie będą sobie siedzieli w ciszy i spokoju w szczerym polu a my będziemy zdychać z głodu lub wyniesiemy się na zachód gdzie w jakiś sposób można się rozwijać a wszelkie nowości i inwestorzy są witani z otwartymi ramionami. U nas ludzie nie lubią jak ktoś zarabia a przecież jak ktoś zarabia to i zatrudnia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piżmo napisał:
Ale czego chcesz kmiocie, przecież drogi powstały dla ludzi, a nie dla PO. PiS by 5 lat badał, czy za pomysłem budowy drogi nie stoi "układ korupcyjny", a w końcu przekazaliby kasę na kościół lub organizację kombatantów. A ludzie dalej by dojeżdżali polną drogą.
SZANOWNY PANIE LUDZIE JEZDŻĄ POLNĄ DROGĄ I OD LAT NIE MOGĄ SIĘ DOPROSIĆ O SOLIDNĄ NAPRAWĘ,, ULICY"' GOZDZIKOWEJ OKOŁO 10 MINUT JAZDY DO CENTRUM ,A PAN PREZYDENT FIC ZA PAŃSTWOWE PIENIĄDZE ROBI REMONTY NA ULICY HIACYNTOWEJ GDZIE MIESZKA,MA OŚWIETLENIE MIMO ŻE SĄ TAM TYLKO 3 DOMY .PREZYDENT PRUSZKOWSKI MIMO ŻE MAŁO ROBIŁ TO JEDNAK DRÓG Z KTYÓRYCH MOGĄ KORZYSTAĆ OBYWATELE POWSTAŁO KILKA ,A OBECNY PAN PREZYDENT JEST ZAINTERESOWANY SPRAWAMI TORU MOTOCROSOWEGO,NIE UDAŁO SIĘ TO POWSTAŁ ROWEROWY ZA 3 MILIONY,Z NASZYCH PODATKÓW,I TYLKO PATRZEĆ JAK PAN PIĄTEK ZROBI Z NIEGO MOTOCROSS,JEST WIELE SPRAW KTÓRE NIE POWINNY MIEĆ MIEJSCA,A PIENIĄDZE NA KOŚCIÓŁ JAK SĄ TO DOBRZE BO LUDZIOM POZOSTAJE WIARA ,A ORGANIZACJE KOMBATANTÓW ,GDYBY NIE ONE NIE BYŁO BY NAS. A TAK NA MARGINESIE GDYBY PIS BADAŁ SPRAWY TO MOŻE NIE BYŁO BY TYLU AFER KORUPCYJNYCH KTÓRE WYCISZONE ZNIKNĘŁY ,A CI KTÓRZY BYLI W NIE ZAMIESZANI DALEJ W SEJMIE GRZEJĄ MIEJSCA ,BO TO PO WŁAŚNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAJA napisał:
SZANOWNY PANIE LUDZIE JEZDŻĄ POLNĄ DROGĄ I OD LAT NIE MOGĄ SIĘ DOPROSIĆ O SOLIDNĄ NAPRAWĘ,, ULICY"' GOZDZIKOWEJ OKOŁO 10 MINUT JAZDY DO CENTRUM ,A PAN PREZYDENT FIC ZA PAŃSTWOWE PIENIĄDZE ROBI REMONTY NA ULICY HIACYNTOWEJ GDZIE MIESZKA,MA OŚWIETLENIE MIMO ŻE SĄ TAM TYLKO 3 DOMY .PREZYDENT PRUSZKOWSKI MIMO ŻE MAŁO ROBIŁ TO JEDNAK DRÓG Z KTYÓRYCH MOGĄ KORZYSTAĆ OBYWATELE POWSTAŁO KILKA ,A OBECNY PAN PREZYDENT JEST ZAINTERESOWANY SPRAWAMI TORU MOTOCROSOWEGO,NIE UDAŁO SIĘ TO POWSTAŁ ROWEROWY ZA 3 MILIONY,Z NASZYCH PODATKÓW,I TYLKO PATRZEĆ JAK PAN PIĄTEK ZROBI Z NIEGO MOTOCROSS,JEST WIELE SPRAW KTÓRE NIE POWINNY MIEĆ MIEJSCA,A PIENIĄDZE NA KOŚCIÓŁ JAK SĄ TO DOBRZE BO LUDZIOM POZOSTAJE WIARA ,A ORGANIZACJE KOMBATANTÓW ,GDYBY NIE ONE NIE BYŁO BY NAS. A TAK NA MARGINESIE GDYBY PIS BADAŁ SPRAWY TO MOŻE NIE BYŁO BY TYLU AFER KORUPCYJNYCH KTÓRE WYCISZONE ZNIKNĘŁY ,A CI KTÓRZY BYLI W NIE ZAMIESZANI DALEJ W SEJMIE GRZEJĄ MIEJSCA ,BO TO PO WŁAŚNIE
Z takim podejściem, że będziemy badać i szukać tylko afer to nic w naszym rgionie nie powstanie. Ludzie jestem młody mam 25lat jestem na stażu w starostwie i żadnej perspektywy że na Lubelszczyźnie będzie lepiej, tylko ciągle szukanie afer. Teraz widzicie przekręty, ale jakby niezrobili dróg to byście jęczeli że się niesprzyja inwestorom, to że fabryka puszek już nieistnieje to kupi ją kto inny. Czy wy nierozumiecie, że żeby w naszym kraju zrobić jakąś potrzebną inwestycje szybko nie można tego robić dokońca legalnie? Wiem jak to wygląda bo mam z tym do czynienia, ludzie blokują inwestycje z byle pierdoły bo im kawałek działki utną bo to i tam to. I trzeba to wszystko rozpatrzyć, niektóre sprawy ciągną sie już pare lat. A PiS swoimi przepisami nikomu nie pomaga, nie mówie że PO lepsze ale chociaż usiłuja coś robić a nie stwarzać pozory jak w przypadku PGE - miało być główna siedziba i co? jakoś niewidać tym szumnych zapowiedzi Kaczyńskich. Ludzie chcą pracy i płacy a nie ciągłych afer, ich nie obchodzi, czy fabryka powstaje w całości legalnie byle była praca taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest dla mnie największą tajemnicą, dlaczego do tej pory nie wypiepszyli z Wydziału Inwestycji największego urzędowego donosiciela i podpier***acza - suki Marzeny Szczepańskiej???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JKM lubie napisał:
Z takim podejściem, że będziemy badać i szukać tylko afer to nic w naszym rgionie nie powstanie. Ludzie jestem młody mam 25lat jestem na stażu w starostwie i żadnej perspektywy że na Lubelszczyźnie będzie lepiej, tylko ciągle szukanie afer. Teraz widzicie przekręty, ale jakby niezrobili dróg to byście jęczeli że się niesprzyja inwestorom, to że fabryka puszek już nieistnieje to kupi ją kto inny. Czy wy nierozumiecie, że żeby w naszym kraju zrobić jakąś potrzebną inwestycje szybko nie można tego robić dokońca legalnie? Wiem jak to wygląda bo mam z tym do czynienia, ludzie blokują inwestycje z byle pierdoły bo im kawałek działki utną bo to i tam to. I trzeba to wszystko rozpatrzyć, niektóre sprawy ciągną sie już pare lat. A PiS swoimi przepisami nikomu nie pomaga, nie mówie że PO lepsze ale chociaż usiłuja coś robić a nie stwarzać pozory jak w przypadku PGE - miało być główna siedziba i co? jakoś niewidać tym szumnych zapowiedzi Kaczyńskich. Ludzie chcą pracy i płacy a nie ciągłych afer, ich nie obchodzi, czy fabryka powstaje w całości legalnie byle była praca taka prawda.
POKRAKO CO CZEPIASZ SIĘ PiSu JAK JUŻ 3 LATA JEST RZUND Tuskowoj I 4 LATA W LUBLINIE RZUNDZI ADAS CHRZĄSZCZYK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
detektyw napisał:
Jest dla mnie największą tajemnicą, dlaczego do tej pory nie wypiepszyli z Wydziału Inwestycji największego urzędowego donosiciela i podpier***acza - suki Marzeny Szczepańskiej???
PO co wypieprzyć (POkrako nie rób błędów ) najlepiej rusko-szkopskim sposobem POwiesić na latarni i będzie git.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
detektyw napisał:
Jest dla mnie największą tajemnicą, dlaczego do tej pory nie wypiepszyli z Wydziału Inwestycji największego urzędowego donosiciela i podpier***acza - suki Marzeny Szczepańskiej???
JAK DOBRZE KOJARZĘ TO JEJ MONŻ JEST PROKURATORKIEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...