Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA zatrzymało chirurga z Lublina. Łapówka za operację

Utworzony przez Pacjent, 11 lutego 2013 r. o 11:33 Powrót do artykułu
W tym szpitalu to norma sam tam leżałem i miałem nie stety operacje. Lekarze bez skrępowania wyciągają ręce po pieniądze To jest polska służba zdrowia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Ziobro i Kaczyński są już nie do wytrzymania! Kiedy w końcu zlikwidujemy to policyjne państwo PiS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają jednego? Gdyby sprawdzili wszystkich tylko w tym szpitalu, to mam wrażenie, ze niewielu lekarzy pozostałoby w pracy. A to tylko ten jeden szpital. Jest ich dużo, ostatnio niestety miałem kontakt ze szpitalami. Różnymi. I wszędzie to samo. Otwarcie nikt nic nie powie, ale jak się sam nie domyślę, to szpital sam mi nie pomoże. A to brak miejsc a to kolejka. A już 200zł pomaga. Kolejka znika, miejsce się znajdzie. No ale zabiegi to już gruba kasa. Mnie na to stać. Ale nie wszystkich. I wtedy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ,,arys too te les''-obudż się gamoniu- to państwo Po-wsi-pzpr abw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To norma, że biorą, pacjenci sami latają z wyrazami podziękowania do pielęgniarek, lekarzy... Tu dam kawkę, tu dam reklamóweczkę z prezentami, tu dam 50-100 za przyniesienie kaczki, zastrzyk itp. Jak nic nie dajesz to np. siedzisz na korytarzu już "wywalony z łóżka" i czekasz kilka godzin na wypis (miałem okazję to przeżyć: inni wypisywani tego dnia latali z prezentami i szybko dostawali papiery a ty człowieku siedź i czekaj).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plotki o chirurgu "(...)" - przekręcone nazwisko ? ze Staszica słyszałam na poczekalni w PSK4 do gastrologa kilka lat temu -opowieść snuła kobieta z "terenu" . Gdy powiedziałam , ze opercje są bezpłatne, a takie przypadki - jeśli to prawda -trzeba zgłaszac do kierownika kliniki, bo to szpital kliniczny, ona sie zasmiała, a poparło ją kilka osób (!!) , że nie wiem, gdzie żyję, a jego rodzina (??)by ich wszystkich zniszczyła, albo zarżnęła na stole(??). Nie wiem, czy to przypadkiem nie pacjenci i ich rodziny umacniaja lekarzy w przekonaniu, ze mogą brac łapowki i b. drogie prezenty, a sami pacjenci - że musza "dawać "?
Ostatnio edytowany 11 lutego 2013 r. o 13:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjent napisał:
W tym szpitalu to norma sam tam leżałem i miałem nie stety operacje. Lekarze bez skrępowania wyciągają ręce po pieniądze To jest polska służba zdrowia...
Jaki dyrektor taki szpital....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierze ze tak sie zachowal dr zwany "..." od innych pacjentow slyszalam ze jak sie pojdzie z czekoladkami symbolicznie by podziekowac to potrafil wyrzucic za drzwi.
Ostatnio edytowany 11 lutego 2013 r. o 13:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz stało się popularne tłumaczenie łapówkarzy-zostawił koperte wbrew mojej woli,he he dobre .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
różnie bywa, zależy od lekarza, mój dziadek miał tam kilka operacji, kilka lat temu i nikt lekarzom nie płacił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leczyć napisał:
do ,,arys too te les''-obudż się gamoniu- to państwo Po-wsi-pzpr abw
rozumienie ironii jest przywilejem ludzi inteligentnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpina 1000 zł to łapówka, czy ryby i miód, gdzie ta lubelska prokuratura ma rozum a CBA to brak słów co oni wyprawjają niech zatrzymają sędziego a szczególnie Panią Sędzię Wydziału Cywilnego w Puławach. Łapówka wg mnie to kwota conajmnie 20 000 zł. Na pewno była to prowokacja CBA. Dlaczego we Włoszech, Francji, Niemczech, Anglii nikt nie słyszał aby lekarz przyjął łapówkę od pacjenta. Oczywiście pacjenci dają zadośćuczynienia lekarzom jest to apceptowane ponieważ pacjent odwdzięcza się za wyleczenie. W Polsce nagmninne jesto ze strony pacjentów ponieważ jest to przyęte, że najpierw trzeba zapłacić a potem otrzymać dar. Tak jak w kosciele najpierw zapłać a potem otrzymasz zbawienie ale w niebie, dlaczego nikt z CBA nie aresztuje duchownych wg ich logiki duchowni biorą łapówki nawet opłata za msze w intencji jest identyczna jak w przypadku tego chirurga. Czy CBA i prokuratura zastanowili się jaką szkodę wyrządzili społeczną przez jednego pieniacza złamali kariere lekarzowi których to lekarzy jest u nas jak na lekarstwo kto będzie leczył agentów CBA i prokuratorów czy nie walneli się w czerep aby ich oświecić. Natomiast odnosnie pieniacza ma taki charakter i tak postępuje Bóg go juz skarał i będzie karał dalej kto przprowadzi tezraz operację jego żonie chyba agencji CBA i prokuratura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjent napisał:
W tym szpitalu to norma sam tam leżałem i miałem nie stety operacje. Lekarze bez skrępowania wyciągają ręce po pieniądze To jest polska służba zdrowia...
A wiesz ile Polscy lekarze zarabiaja? Marne grosze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr med napisał:
A wiesz ile Polscy lekarze zarabiaja? Marne grosze
Lekarze kliiniczni nie zarabiają mało .Na pewno nie opłaca im się brać łapówek ,bo zbyt wiele traci .Lekarz ten mógł zarabiać z dyżurami ok 10.000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie Ci którzy bronią lekarzy chyba nigdy nie leżeli w szpitalu i nie widzeli co tam się dzieje!!! Jeżeli potrzebna jest operacja to bez "koperty" w 90% się nie obedzie!!! Powini połowe z nich zamknąć to może dróga połowa by się troche opamientała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko lekarz operował mnie gdzie ja teraz sie udam pozdrawiam doktora dominik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kpina i jeszcz raz kpina, byle łachudra moze wcisnac kazdemu koperte gdy CBA czeka za drzwiami, PROWOKACJA W KIEPSKIM STYLU, , moze wzrto zaznaczyc ze pacjentka od dawna byla juz w domu, ze nikt nie wymuszał pieniędzy za operację, moze warto sie zastanowic komu to ma sluzyć, moze znow moda na lekarzy a zawsze wierne i uslune sluzby zrobią to czego sie od nich oczekuje, proponuje czekać pod drzwiami i zamyklać pacjentów za proby wręczenia czekoladki, kawy lub obietnice zlotych gór za leczenie, tylko najpierw wyleczcie swoje głowy moze warto, ale to specyficzny zawod i specyficzni ludzie, moze to sie leczy tyle ze kto zechce was leczyc a najpierw diagnozowc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to nie chyba nie pierwszy raz Dr Przemysław pokazał na co go stać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą uczciwością Dr. Przemysława byłbym ostrożny, przecież wiecie moi przedmówcy, jeżeli jesteście jego znajomymi jak potrafił w towarzystwie swoimi '' pseudo '' osiągnięciami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjent napisał:
W tym szpitalu to norma sam tam leżałem i miałem nie stety operacje. Lekarze bez skrępowania wyciągają ręce po pieniądze To jest polska służba zdrowia...
życzę dużo zdrowia i unikania lekarzy aż do śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...