Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

c.d. Energetyczne centrum

Utworzony przez halina, 23 kwietnia 2012 r. o 19:10
Moja 83-letnia mama chcąca oszczędzać dała się wmanewrowac w" obniżki" dla emerytów i teraz płaci dwa rachunki plus dodatkowe ubezpieczenie .Szukam osób których leciwi bliscy zostali tak uszczęśliwieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi rodzice są uszczęśliwieni i jakoś odkad wzieli ta cala energie dla firm o ktorej jest taki szum to mowia, ze placa mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie jakos uszczesliwili, skoro mi przychodza nizswze rachunki to dlaczego mam nie oszczedzac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mogą przychodzić niższe rachunki skoro dostaję się ich aż dwa!naprawdę nie wiedziałam o co chodzi tak naprawdę w tym całym Energetycznym Centrum!pracowałam dla nich i chodziłam od domu do domu,dużo ludzi podpisało umowę :( i bardzo źle się czuję z tym do nia dzisiejszczego!niestety przeprosiny nic już tutaj nie pomogą!prace dla tych naciągaczy załatwił mi znajomy on zrobił mi szybkie szkolenie i w teren zostałam wysłana tylko tyle że zapomniał mi powiedzieć,że nie mogę powiedzieć gdzie sie znajduje biuro nasze w Poznaniu!a jezeli klient się pytałą to ja podawałam adres po jakimś czasie przychodząc do pracy,pod biurem stała kobieta wściekła...otworzyłam drzwi i zaprowadziłam do gółwnego kierownika i słyszałam jak on ją potraktował coś strasznego!kobieta chciała zrezygnować z umowy z nimi a on podarł umowe którą przyniosła i powiedział beszczelnie ze jest ona juz nie ważna-ale to było kłąmstwo ponieważ nie wykasował jej z naszego systemu w komputerach!było pare takich dziwnych sytuacji.Po weekendzie przychodze do pracy a tutaj się okazuje,że biuro jest zamknięte i do dnia dzisiejszego nie wiem gdzie mam ich szukać!!!nawet nie zapłacili mi za godziny,które poświęciłąm tym naciągaczą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...