Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cejrowski na KUL oburzył gejów

Utworzony przez Krzysztof, 1 kwietnia 2009 r. o 21:13 Powrót do artykułu
To lobby gejowskie nakłania do nienawiści wychodząc ze swym zboczeniem na ulicę(to też już nadaje się do prokuratora bo kilkanaście lat temu umówiono się że to już nie zboczenie), wszystkich którzy wynoszą swe dewiacje na ulicę wcześniej czy później spotka nienawiść.W kolejce do równouprawnienia czekają pedofile, a wkrótce zoofile ze swymi ulubieńcami zaczną paradować po ulicach.Chwała panu Cejrowskiemu, że w tym świecie przewróconym do góry nogami ma odwagę nazywać rzeczy po imieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 100% popieram pana Cejrowskiego! Poza tym, czy "wytykanie palcami" oznacza nakłanianie do przestępstwa??? To chyba prima aprylis ze strony kochających inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba autora tego "tekstu" pewien nie kontrowersyjny poseł herbu "Wibrator" przed spotkaniem zrobił "kuku" w odbytnice swa słynna plastikowa protezą - stąd tej lewacki bełkot z pod "pióra" tej kiepskiej jakosci lewackiej dziennikarzyny. WC sto procent poparcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłosz Bednarczyk to godny nastepca Jerzego Urbana - wróze mu karierę u boku pewnego lubelskiego "nie kontrowersyjnego" (p)osła ale nieczym bedzie robił ta oszałamiajacą karierę po kroju kariery pewnego przygłupiego Krzysia (co ma większy gabinet od premiera RP) odbyt bedzie bolał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć chłopaki ja jestem Geyem, widzę jaki utalntowany dziennkarz pisze w Dzienniku Wschodnim oj oj oj . Talent przez duze "T", chętnie bym go poznał oj łoj, i zapłacił mu za pieszczoty oj łoj jaki on musi być sexi , nowoczesny , widac ze chłopaczek nie lubi tych wstrętnych "homofobów" oj . Misiaczku odezwij sie do mnie a nie pożałujesz. Ciau Rózowy chłopiec tak na mnie wołają ojjj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto mi zabroni ich nie tolerować , to oni są nie tolerancyjni , bo nie tolerują mojego zdania, nigdy ich nie tolerowalem , nie toleruje i nie będe tolerował. Nikt mi tego nie ma prawa narzucać. I wzbudza to we mnie wstręt . ps co to jest homofonia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cejrowski nie jest moim ulubieńcem, ale w tych kwestiach całkowicie go popieram!!! Pedały to zboczeńcy i należy ich wytykać palcami, może to ochroni innych!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przecież mamy wolność słowa i wiem ze nikt nikogo nie zmuszał aby udać sie na ten wykład Sam osobiście byłem i mimo ze nie zgadzam sie we wszystkim co mowił pan Cejrowski nie uważam aby kogoś obraził co najwyżej wyraził opinie na temat pewnej grupy osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi? Przecież to oczywiste, że pederaści to ludzie chorzy, groźni dla otoczenia. Dla bezpieczeństwa nas i naszych dzieci powinni być umieszczeni w szpitalach i leczeni. Z drugiej strony, gdy jakaś prolesbijska organizacja protestuje, to też trudno się dziwić. Kiedyś trędowaci też starali się ukrywać swoją chorobę, trzeba takie zachowania zrozumieć. Ale fakt faktem, że tej kobitce (o ile to kobitka, bo imię o niczym nie świadczy) z jakiejś tam organizacji nieźle musiała śmietanka uderzyć do głowy, żeby namawianie do wytykania palcem nazwać nakłanianiem do przestępstwa. No coż, to choroba, straszna i rozprzestrzeniająca się, a chętnych do jej zwalczania coraz mniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro bilety sprzedawane były w punkcie promocyjnym kul,to wiadomo gdzie trafiła kasa.Uniwersytet nie moze mowic ,ze to ich nie dotyczy.Kasa ze sklepu jest w jakis sposob rozliczana,pewnie w kwesturze.Skoro sami nie potrafia wskazac kto to moze urzad skarbowy sprawdzi czy podatki zostaly odprowadzone. organizatorzy chwala sie,ze sprzedali po 500 wejsciowek.Kto wziął kase ten odpowiada Spotkanie to pokazuje (nie potepiam cejrowskiego i jego wypowiedzi,jest mi to obojetne)jaki balagan panuje na uczelni.Jedni zapraszaja sobie Cejrowskiego,inni powinni Raczka .stragany od rana do wieczora rozstawione w hollu,jakas babka moherowa sprzedaje ksiazki,na pierwszym pietrze urządzili sobie calotygodniowy turniej w FIFA .Gdzie nauka gdzie powaga ,gdzie jest uniwersytet.Pani Górka powie ,ze to nie oni.Pani rzecznik wszystko co jest na terenie uczelni ,co się dzieje to uniwersytet.Uczelnie są autonomiczne i za wszystko bierze odpowiedzialnośc rektor.Nawet policja,żeby wykonac swoje czynności musi miec zgodę rektora.Ale jak to mowia jaki pan taki kram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytuję, "Marta Abramowicz, prezes Kampanii Przeciw Homofonii" Wyjaśniam, że "homofonia", to uprawianie homoseksu przy dźwiękach muzyki. Pani/Pan Marta jest temu zdecydowanie przeciwna, gdyż nie ma słuchu i gubi rytm, tak ważny w samym akcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"prezes Kampanii Przeciw Homofonii" ogłaszam konkurs na odcyfrowanie tej frapującej nazwy zaprezentowanej w artykule :-) Nagrodą będzie wibrator Palikota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie tez zachowanie "pedzia" jest obrzydliwe, szczegolnie jak mnie jakby niechcacy obmacuje i nie moze pohamowac swoich chuci do odbytu, ktory raczej sluzy do wydobywania susbtancji niz do wsadzania tam czegokolwiek poza lewatywa w chorobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Cejrowski nazwał rzeczy po imieniu pedał to zboczeniec i jeśli lubi tą zabawę w odbyt to niezh robi to w swoich czeterech ścianach a nie poropaguje tego na ulicach czy w szkołach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedałki nie wiedzą chyba że grożenie komuś wszczęciem postępowania karnego jest przestępstwem. Na miejscu p.Cejrowskiego wiedziłbym co z tym fantem zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecz w czym innym. Tolerancja to nie akceptacja. Ludzie mylą te dwa pojęcia. Jestem tolerancyjna, tzn. przyjmuję do wiadomości, że żyją obok mnie inni niż ja ale to wcale nie znaczy, że mam ich wszystkich akceptować. Tu wchodzi w grę coś takiego jak poczucie smaku i estetyki. Od wieków a właściwie od początku świata w pary łączą się kobieta i mężczyzna. Trudno więc co wrażliwszym patrzeć bez obrzydzenia na publiczne migdalenie się dwoje ludzi tej samej płci (właśnie publiczne, bo w domu mogą robić co chcą). Gdyby przyjąc kategorie myślenia homo to możnaby równie dobrze zaakceptować sodomię. Co z tego że kiedyś tak nie było - zmieniajmy świat! Może zwierzątko też chętne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dajmy się ogłupiać "obowiązkowi" bycia "tolerancyjnymi" za wszelką cenę. Pedał to pedał. Dzieci z tego nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"I dołączyła kopię naszego artykułu, w którym opisaliśmy występ podróżnika." - jeśli ten stek bredni ma być jakimś dowodem, to BIG LOL. 100% poparcia dla Cejrowskiego. Tolerancja zaczyna się tam, gdzie geje i lesbijki domagają się swoich praw, a kończy tam, gdzie Katolik w imię wyznawanych wartości próbuje się odezwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że jest w tym kraju ktoś, kto nazywa rzeczy po imieniu (w dobrej sprawie). Nie ma się o co obrażać. Popieram Pana Cejrowskiego. Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Cejrowskiego w 100%. Bardzo dobrze, że są ludzie, którzy nazywają rzeczy po imieniu. Panie Cejrowski-- tak właśnie należy postępować i nie zwracać uwagi na tych, których PRAWDA oburza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...