Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cejrowski na KUL oburzył gejów

Utworzony przez Krzysztof, 1 kwietnia 2009 r. o 21:13 Powrót do artykułu
Popieram Cejrowskiego w 100%. Bardzo dobrze, że są ludzie, którzy nazywają rzeczy po imieniu. Panie Cejrowski-- tak właśnie należy postępować i nie zwracać uwagi na tych, których PRAWDA oburza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jest wolność słowa i Pan Cejrowski powiedział tylko, co myśli. O co ten szum? Powiedział nieprawdę? Ja jestem tolerancyjna lecz nigdy nie uznam homoseksualizmu za coś normalnego. Dla mnie to tak, jakby ktoś urodził się bez ręki i co, obraziłoby kogoś stwierdzenie, że ktoś jest bez ręki i jest kaleką? Jeśli nawet uznać, że to jest choroba a nie zboczenie, to i tak na jedno wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapewne WC wypowiedział się zgodnie z tym co myślą i wypowiadają wszyscy normalni tego świata. Brawo WC. Nie wiem tylko po co brać kasę za mówienie rzeczy oczywistych. Pedalstwo tylko z powodu braku forsy na leczenie innych groźniejszych chorób nie jest uznane za chorobę - bo wtedy musielibyśmy jeszcze opodatkować się dodatkowo na leczenie tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale czasy!!! Jeden drugiego pozywa do sądu za jakieś pierdoły!!! Nie mam nic do homoseksualistów,ale jak widzę dwóch facetów-partnerów,to mi się śniadanie zwraca! Cejrowski powiedział,to co myślał. Homoseksualiści ciągle domagają się jakiś nowych praw (prawo do ślubu, do adopcji itp.). Tego typu skłonności nigdy nie były i nie będą normalne,niech oni się z tym w końcu pogodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę geje i lesbijiki walcząc o "równouprawnienie" zwalczają inną "wolność" - wolność słowa... Cejrowski powiedział co myślał i dobrze. Trochę robawił mnie komentarz pani Abramowicz jakoby to homoseksualiści zostali w prymitywny sposób obrażeni i to jeszcze gdzie... na katolickiej uczelni! xD Jest rzeczą powszechnie znaną, że Kościół nie popierał i nie popiera homoseksualizmu, więc teksty tego typu na "katolickiej uczelni nie powinny zaskakiwać ani szokować. Bardziej zastanawia mnie fakt, że homoseksualiści przyszli na spotkanie z radykalnym religijnie podróżniekiem do "heteryckiej", już w swym założeniu, uczelni. Dziwi mnie to, bo nie wiem czego tam szukali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikowi wschodniemu proponuje powrócic do dawnej nazwy Sztandaru Ludu - bełkot iście komunistycznej propagandy. Towarzysze i Towarzyszki redakhtorzy DzW jesteście zerami, jesteście komunistyczna padlina - pedałami i lesbami, żygać mi sie chce czytać ten czerwony szmatławiec. proponuję abyscie wzieli przykład z pomysłu TW "Bo9laka" i opuścili Mój kraj i udali sie do Korei Północnej - tam jest rezerwat dla Was Towarzysze i Towarszyszki Gejowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bednarczyk , odbytnica Pana boli " nieprawdasz? - to Panu cos powiem - odbytnica słuzy do srtania a nie do kochania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co, może powinien przyprowadzić krowę, lub oślicę na wykład i jeszcze z sobą przynieść stołek bo nie wszyscy byliby w zasięgu d..y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich ludzi nam potrzeba,mają 100% rację.Trzeba ich popierać.Ludzi normalnych jest zdecydowana większośc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich ludzi nam potrzeba,mają 100% rację.Trzeba ich popierać.Ludzi normalnych jest zdecydowana większośc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jakiś żart... Osoba, która jako jedna z nielicznych w tym kraju nazywa rzeczy po imieniu (Pan Cejrowski), przez to, że mówi samą prawdę, ma mieć założoną sprawę... O ludzie, co za czasy!!! ??? Do czego to doszło? Już niedługo przewróci się to wszystko do góry nogami, i ludzie heteroseksualni (normalni) będą tylko jednostkami... Czy to normalne?? Pederastom i innym zboczeńcom mówimy stanowczo NIE!!!!!!!! Jedyne co mogę zaproponować, to leczenie!!! Pozdrawiam wszystkich normalnych:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze chwila i ludzie normalnie kochający będą w mniejszości . Gdy normalni ,mężczyzna z kobietą będą chcieli mieć dzieci lub normalnie będą chcieli się bzykać , będą musieli się ukrywać ze swoimi zboczonymi inklinacjami. Zobaczycie takie czasy nadejdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedalstwo i inne zboczenia zawsze będą w Lublinie tępione. Wielki szacunek dla Pana Wojciecha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Cejrowski i tak trzymac bo te zwyrodniale srodowiska sa chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milosc blizniego wg katolikow. Gratulacje. Sam sie o swoja dusze martw nienawistniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie znowu przedstawiciel mlodzierzy wszechpolskiej siedzi na necie i pisze sam do siebie wiekszasc tych komentarzy - znani sa z takich akcji. Zalosni jestescie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże co ja robię w tym mieście, pełnym nienawiści? Pedały? Lesby? Trochę szacunku dla innych, jakiej by orientacji nie byli, bo to też ludzie... Nie neguję waszych przekonań, neguję wasze wredne zachowanie, tak, jakby homoseksualiści dla Was byli w najlepszym wypadku zwierzętami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Boże co ja robię w tym mieście, pełnym nienawiści? Pedały? Lesby? Trochę szacunku dla innych, jakiej by orientacji nie byli, bo to też ludzie... Nie neguję waszych przekonań, neguję wasze wredne zachowanie, tak, jakby homoseksualiści dla Was byli w najlepszym wypadku zwierzętami...
w sumie geje spoko ludzie , ale jak mi facet próbowal wyjaśnić ze walenie w odbyt jest przyjemne ....sami sobie dopowiedzcie idąc dalej zaraz pozwolimy ludziom male dzieci bzykac ,teraz to nielegalne , ale i homoseksualizm kiedys taki był skoro zyjemy w wolnym państwie pozwólmy pedofilom zoofilom nekrofilom czynic ich powinnośc .przecierz to nie choroba oni się tacy urodzili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nigdy nie ma na ten temat zadnej sondy jak to zawsze bywa w innych przypadkach???? Jezeli 70%poprze Cejrowskiego tzn ze sa ciemniakami a takie albo wieksze mialby poparcie gdyby zostala przeprowadzona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia Panie Wojtku . Razem jestesmy sila i armia Boga . Zlo przy swietle blednie i przegrywa . Z Panem Bogiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...