Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cejrowski na KUL: Wytykać pederastów (wideo)

Utworzony przez wnaja, 24 marca 2009 o 20:19 Powrót do artykułu
Jeśli ktoś zaprasza na spotkanie gościa o normalnych, tradycyjnych poglądach, na których ufundowana jest nasza cywilizacja, to jest "kontrowersyjny". Jak się zaprasza komunistów, lewaków, zielonych (zielony to niedojrzały czerwony) czy innych alterglobalistów, to jest się normalnym i niekontrowersyjnym. Gratulacje dla Vademecum! Pała dla redakcji za ocenne określenia w rzekomo informacyjnym tekście. I tak szczęście, że na KULu prądu nie zabrakło w czasie spotkania.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
facet ma obsesje albo jest gejem albo bedzie
0
BRAWO. PRECZ ZKOMUNĄ I WYZWOLONYMI Z PATFORMY. EUROPA PSUJE SIE OD SRODKA, A PSEUDOLIBERAŁOWIE TYPU PALIKOTA I JEGO KLESI OW W TYM PRZODUJA.
0
wnaja napisał:
Jeśli ktoś zaprasza na spotkanie gościa o normalnych, tradycyjnych poglądach, na których ufundowana jest nasza cywilizacja, to jest "kontrowersyjny". Jak się zaprasza komunistów, lewaków, zielonych (zielony to niedojrzały czerwony) czy innych alterglobalistów, to jest się normalnym i niekontrowersyjnym. Gratulacje dla Vademecum! Pała dla redakcji za ocenne określenia w rzekomo informacyjnym tekście. I tak szczęście, że na KULu prądu nie zabrakło w czasie spotkania.
100 % zgody.
0
jaakie to chrześcijańskie Panie Wojtku
0
Chyba zacznę częściej czytać Dziennik. Przynajmniej nauczę manipulować się materiałem dziennikarskim. Tak się składa, że byłem na konferencji prasowej (materiał video również posiadam). Ten tutaj jest "super" zmontowany. Szczególnie fragment dotyczący jedzenia człowieka. Pozbawiony kontekstu brzmi jakby Cejrowski był skromnym ludojadem. Co do możliwości wejścia na główną cześć spotkania za darmo przez dziennikarzy. Po to właśnie była konferencja prasowa, aby dziennikarzy nie musieli kupować biletów aby tam być. Ja akurat bez żadnych problemów, podkreślę że bez biletu, jednak wszedłem. Po prostu nie rozmawiałem z organizatorami tonem: mi się należy, bom ja dziennikarz. A podejrzewam że pani redaktor tak. Po drugie nie wiem czemu jej tak zależało, bo w trakcie konferencji prasowej, jak mnie pamięć nie myli, żadnego pytania Pani redaktor nie zadała panu Cejrowskiemu. O co więc te dąsy? Chyba o sensacje. Co do wytykania gejów? Po wypowiedzi p. WC o homoseksualistach padło pytanie z publiczności czy bycie katolikiem polega na wytykaniu gejów i oczywiście Cejrowski temu zaprzeczył i dał do zrozumienia, że ktoś może go opacznie zrozumieć. Reasumując poziom lubelskiego dziennikarstwa rośnie w siłę. Tak jakby. W siłę głupoty bowiem. Szczególny ukłon w tym miejscu dla pana dziennikarza z gazety MMLublin, który nie rozróżnia konferencji prasowej od wywiadu.
0
a czego można sie spodziewać po katolickiej uczelni??? zastanawiam się tylko czy słowa wypowiedziane przez Cejrowskiego sa zgodne z zasadami zawartymi w Biblii??? Polak Katolik to mieszanka wybuchowa wczesniej czy pózniej da o sobie znać wystarczy że mu sie sprzeciwisz, skrytykujesz jego konserwatyzm albo .......powiesz że 30% osób duchownych to homoseksualiści. Co do tych 30% proszę mi wierzyć to nie blef takie sa statystyki skrzętnie zresztą ukrywane przez Kościół
0
Drobne wytłumaczenie. Autorem artykułu jest Miłosz Bednarczyk z konferencji natomiast pamiętam tylko Panią z Dziennika przy kamerze, która faktycznie pytań nie zadawała, a że pana Bednarczyka nie znam, więc nie wiem czy brał czynny udział podczas spotkania WC z dziennikarzami I jeszcze w gwoli ścisłości: nie zgadzam się z większością poglądów pana WC, ale staram się zgadzać z prawdą w swoich dziennikarskich wpadkach, czego kolegom po fachu życzę
0
ale jakby zaprosili Palikota wymachującego wibratorami to byłoby wszystko O.K. 100% poparcia panie Wojtku!!!
0
jol napisał:
facet ma obsesje albo jest gejem albo bedzie
Dokładnie, nic dodać nic ująć. Stawiałabym na to pierwsze.
0
chyba autora tego "tekstu" pewien nie kontrowersyjny poseł herbu "Wibrator" przed spotkaniem zrobił "kuku" w odbytnice swa słynna plastikowa protezą - stąd tej lewacki bełkot z pod "pióra" tej kiepskiej jakosci lewackiej dziennikarzyny. WC sto procent poparcia
0
Kłamliwe brednie wypisujecie w tym Dzienniku... byłem widziałem i czekam na więcej takich gości. Jak widać wysoka cena nikogo nie zniechęciła bo była pełna aula... Co to za dziennikarzyna wypisuje takie bzdury?
0
Gość napisał:
ale jakby zaprosili Palikota wymachującego wibratorami to byłoby wszystko O.K. 100% poparcia panie Wojtku!!!
chodzi wam oi tego "dzienikarza" co napisał ten stek bzdur Dziennik wschodni prawie jak gazetaq - prawie robi róznice !!!!!
0
Gość napisał:
chodzi wam oi tego "dzienikarza" co napisał ten stek bzdur Dziennik wschodni prawie jak gazetaq - prawie robi róznice !!!!!
0
Gość napisał:
0
Byłem na tym spotkaniu. Cały ten "materiał" DW to jeden bełkot na poziomie latryny. Żałosne
0
świat się przewraca do góry nogami, Cejrowski na KUL - zacna Alma Mater, gdzie podziały się wartości, które przyświecają Ci od ponad 90 lat ??????
0
Cóż, każdy ma swoje poglądy, nie można non-stop oglądać ludzi błogosławionych przez Salon. Jeżeli o kimś Gazeta Wyborcza nie mówi to znaczy, że jest kimś złym? Cejrowski ma swoje, bardzo stabilne poglądy, z którymi się można nie zgadzać lub zgadzać. Tak jak lewica nie lubi prawicy, tak prawica nie lubi lewicy. Tak jak można nie lubić Rosjan, tak samo można nie lubić innych nacji. Cejrowski nie chce wieszać pederastów na drzewach, a jedynie mówi głośno, otwartym tekstem, że jest przeciwko zmuszaniu go przez homoseksualistów do oglądania ich samych w wyuzdanych pozach, również przeciwko nazywaniu dwojga ludzi tej samej płci małżeństwem oraz przeciwko adopcji dzieci przez pary homoseksualne. To co jest normalne dla Napieralskiego, prof. Senyszyn tudzież Biedronia dla Cejrowskiego i wielu ludzi jest czymś obrzydliwym. To co dla Cejrowskiego jest normalne, dla wspomnianych osób może być dziwne. Znam wiele osób, ale czy muszę wiedzieć, że ktoś z nich jest koprofilem?
0
Trad's napisał:
Akurat poglady tego pana są wszystkim znane, zresztą wcale się z nimi nie ukrywa, więc po to ten komentarz?
0
Poglądy tego pana są dla osób o podobnej mentalności, dlatego nie dziwi fakt iż na prowincji szuka poparcia dla swoich idei. To przestarzałe myślenie i wyłącznie dla tych co nie chcą wyjść poza sztywne ramy narzucone przez "jedyną i słuszną" wiarę katolicką.
0
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: