Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cejrowski na KUL: Wytykać pederastów (wideo)

Utworzony przez wnaja, 24 marca 2009 r. o 20:19 Powrót do artykułu
dobrze by było żeby Pan WC najpierw otrzymał błogosławieństwo z Salonu a wtedy wszystkie drzwi będą dla niego otwarte nawet te od kibelka:)) pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha byłem tam i tak okrutnie tendencyjnego i nie obiektywnego tekstu nie widzialem dawno, wszystko oderwane z kontekstu i nie ma sie wogole do rzeczywistosci.... jeszcze bylo napisac ze Cejrowski jest antypolakiem i faszysta bo przeciez zrzekl sie obywatelstwa, gratuluje tekstu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cejrowski jest super ! Popieram go w 1000%. Cieszę się ,że była taka frekwencja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tym psl-em ,cejrowski byl bardzo niepolityczny.Przeciez rektor od finansów to najlepszy przyjaciel ludowców. KUL powinien także podarowac sobie jakąs zbiorke tacy.Zarobili niezla kasę.Aula za darmo ,majetni sa.Cejrowski pogadal ,ksiazek troche sprzedal i pewnie w drodze powrotnej pomyslal jaki to ciemnogrod za takie dyrdymaly jeszcze placi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no brawo bawicie sie w kurier? zatrudniacie malo rozgarnietych dziennikarzy czy szukacie sensacji jak fakt? trzeba bylo przedstawic calosc tego co mowil cejrowski a nie wyrywac z kontekstu... heh gdzie jest tutaj obiektywizm dziennikarski? szkoda bo dzisiaj stracila dla mnie ta gazeta... szukajcie dalej sensacji... a za ten artykuł powinien wam sie ktos do d... dobrac:) bo nie ladnie pisac nie prawde:) pozdrawiam wiecej na tej stronie nie zagoszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Piotr~ napisał:
100 % zgody.
Ja też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie oczekują od dziennika czegoś więcej niż politycznej poprawności. Jeszcze jeden taki numer a i ja podziękuję dziennikowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybym był szefem Dziennika to ja bym wyrzucił tego Pana co to pisał nie za to, że przedstawia w takim czy innym świetle Cejrowskiego, ale za to że manipuluje i przez to podaje NIEPRAWDZIWĄ relację zdarzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst jak za dawnych lat. Czerwona kartka dla Dziennika. Dosłownie i w przenośni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damian napisał:
Chyba zacznę częściej czytać Dziennik. Przynajmniej nauczę manipulować się materiałem dziennikarskim. Tak się składa, że byłem na konferencji prasowej (materiał video również posiadam). Ten tutaj jest "super" zmontowany. Szczególnie fragment dotyczący jedzenia człowieka. Pozbawiony kontekstu brzmi jakby Cejrowski był skromnym ludojadem. Co do możliwości wejścia na główną cześć spotkania za darmo przez dziennikarzy. Po to właśnie była konferencja prasowa, aby dziennikarzy nie musieli kupować biletów aby tam być. Ja akurat bez żadnych problemów, podkreślę że bez biletu, jednak wszedłem. Po prostu nie rozmawiałem z organizatorami tonem: mi się należy, bom ja dziennikarz. A podejrzewam że pani redaktor tak. Po drugie nie wiem czemu jej tak zależało, bo w trakcie konferencji prasowej, jak mnie pamięć nie myli, żadnego pytania Pani redaktor nie zadała panu Cejrowskiemu. O co więc te dąsy? Chyba o sensacje. Co do wytykania gejów? Po wypowiedzi p. WC o homoseksualistach padło pytanie z publiczności czy bycie katolikiem polega na wytykaniu gejów i oczywiście Cejrowski temu zaprzeczył i dał do zrozumienia, że ktoś może go opacznie zrozumieć. Reasumując poziom lubelskiego dziennikarstwa rośnie w siłę. Tak jakby. W siłę głupoty bowiem. Szczególny ukłon w tym miejscu dla pana dziennikarza z gazety MMLublin, który nie rozróżnia konferencji prasowej od wywiadu.
Fakt, to ja zadałem to nieszczęsne pytanie o jedzenie człowieka. Ale nie sądzilem, ze ktoś w ten sposób zmanipuluje odpowiedź. Chodziło mi wyłacznie o temat udziału Pana Cejrowskiego w rytuałach odwiedzanych przezeń Indian. Bycie dopuszczonym do sfery intymniej dzikich plemion, jest dla badacza duzym wyróżnieniem, rodzajem nobilitacji do statusu członka społeczności. Szkoda, że redakcja nie zdecydowała się na wyemitowanie całej wypowiedzi. Nie jest moim celem reklamowanie na tym forum własnego medium, ale zainteresowani będą mogli znaleźć pełny wywiad z Wojciechem Cejrowskim, w formie tekstowej na portalu www.naszawyprawa.pl Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłosz Bednarczyk to godny nastepca Jerzego Urbana - wróze mu karierę u boku pewnego lubelskiego "nie kontrowersyjnego" (p)osła ale nieczym bedzie robił ta oszałamiajacą karierę po kroju kariery pewnego przygłupiego Krzysia (co ma większy gabinet od premiera RP) odbyt bedzie bolał. hahahaha doszło do mnie że Pan Bednarczyk kiedys był szalikowcem Lublinianki - Lublinianka pedale czy grałas kiedyś w ekstraklasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh brak slow... hmmm moze dziennik nie lubi pana Cejrowskiego bo sam jest czerwony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak słów dla manipulacji rodem z poprzedniej epoki, ale uderz w stół a nożyce się odezwą... co ciekawe o fakcie wizyty na kulu WC pisze tylko DW, pozostałe pismaki ani słowa... is fecit cui podest czyżby DW na sznurku czerwono - zielonym ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikowi przypomniało sie, że mu nogi wyrastają ze "Sztandaru Ludu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwony dziennik Wschodni, używa dziwnych wyrazów takich jak "KONTROWERSYJNA ORGANIZACJA" dlaczego KONTROWERSYJNA?????, albo "SKRAJNIE PRAWICOWY", Panie redaktorze yebnij się w swój głoopi łeb, kup sobie bilet do Moskwy i na grób twojego pana z goździkami. buhhehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... "gryzipiórek" z Dz.W. przeszedł samego siebie...WSTYD i ŻENADA... No cóż, widać że Sztandar Ludu ciągle powiewa...Stare ubeckie myślenie - ptaktyki to chyba były u J.Urbana - "Rzucajmy gó..em w powietrze, zawsze komuś się oberwie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby Panowie z Dziennika Wschodniego poczuli się "napiętnowani" przez W.Cejrowskiego?! On jedynie wypowiada głośno to, czego wielu zdemoralizowanych ludzi wolałoby nie usłyszeć. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czytam NIE teraz przestaje czytać Dziennik ( ludowy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, Dziennik Ost. nadal w peirwszej linii w walce o demokrację i wolność, pod warunkiem, że jest to wolność i demokracja wg. ich wzorca. Co za finezyjne zwroty dziennikarskie i porównania, aż pachnie dawnym Peerelem, te wiadome siły i tajemnicza kontrowersyjna organizacja, podzielenie kasy (pewnie pod stołem ?). Może wezwać porucznika Borewicza ?. Zapraszanie osób inaczej myślących niż lewacy z listy Dziennika jest przecież godne najwyższego potępienia. A fe, fe, i co na to autorytety ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIELKI SZACUNEK i wyrazy wsparcia DLA AUTORA WYPOWIEDZI !!! Spokojna, solidna i poparta argumentami, aż się czytać chce - oby tak dalej. Czy szanowny autor gdzieś pisuje? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...