Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cejrowski na pl. Litewskim o piciu i chlaniu (wideo)

Utworzony przez VAHTANGURII, 9 czerwca 2009 r. o 17:42 Powrót do artykułu
A NIE BYŁO NIC O PICIU ALKOHOLU Z GEJAMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że lublin i ściana wschodnia jest zadupiem każdy wie. Nie powinno dziwić, że na zadupiu pojawiają się takie typy katociemnoty i katociemniakom mówią jak wieszać pederastów. No9 cóż skrajny katolik jest równy skrajnemy islamiście. jeden i drugi zabija z miłości do bliźniego. że tez nie ma chętnego ubić mu tego kretyńskiego ryja. może jakas indianka chora na aids wreszcie go zaraxi, niech zdycha w peru lub gdzieś yam gdzie zapier***a w pustyni na bosaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie to wideo??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mieście, z którego pochodzi Palipies wszystko jest możliwe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw ile alkoholu wypił z ludźmi o orientacji przeciwnej jego poglądom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w_morde_chama napisał:
że lublin i ściana wschodnia jest zadupiem każdy wie. Nie powinno dziwić, że na zadupiu pojawiają się takie typy katociemnoty i katociemniakom mówią jak wieszać pederastów. No9 cóż skrajny katolik jest równy skrajnemy islamiście. jeden i drugi zabija z miłości do bliźniego. że tez nie ma chętnego ubić mu tego kretyńskiego ryja. może jakas indianka chora na aids wreszcie go zaraxi, niech zdycha w peru lub gdzieś yam gdzie zapier***a w pustyni na bosaka
brak mi słów na twój komentarz... miałem napisać cos ( jakis komentarz) na twoim poziomie.... ale sądze,ze każdy jest szczesliwy na swój sposób.... tylko błagam..... -zmień lekarza......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...albo zmień dilera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fu*k, co za gazeta... nawet jednego newsa nie umiecie dobrze napisać? Gdzie te wideo o którym mowa w tytule. Po prostu dno, od spodu puka tylko KL. Szkoda że nie macie lepszej konkurencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w_morde_chama napisał:
że lublin i ściana wschodnia jest zadupiem każdy wie. Nie powinno dziwić, że na zadupiu pojawiają się takie typy katociemnoty i katociemniakom mówią jak wieszać pederastów. No9 cóż skrajny katolik jest równy skrajnemy islamiście. jeden i drugi zabija z miłości do bliźniego. że tez nie ma chętnego ubić mu tego kretyńskiego ryja. może jakas indianka chora na aids wreszcie go zaraxi, niech zdycha w peru lub gdzieś yam gdzie zapier***a w pustyni na bosaka
Miłoszu B***** miej odwagę podpisać sie z imienia i nazwiska. Co Pan niekontrowersyjny POseł z lateksowa protezą prącia podyktował Ci komentarz jaki masz naPiSac podczas robienia kuku w odbytnice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mógłbym pisać takie teksty, tylko jeszcze nie wiem - kiedy pisać - "kontrowersyjny" - a kiedy - " światowej sławy" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro gazeta jest taka beznadziejna to po jakiego ja czytasz i sie PODNIECASZ pisząc komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy napisał:
Ja też mógłbym pisać takie teksty, tylko jeszcze nie wiem - kiedy pisać - "kontrowersyjny" - a kiedy - " światowej sławy" ?
Pan Cejrowski jest dla mnie jednym z niewielu,których sznuję i podziwiam za mądrość i odwagę.Jak pisał W.Łysiak "są takie osoby,które w naszym imieniu mogą się wypowiedzieć,albo napisać tam,gdzie nam nie dano takiej możliwości,albo nie mieliśmy takiego talentu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawica napisał:
Miłoszu B***** miej odwagę podpisać sie z imienia i nazwiska.
Jak cię to tak razi, to niech to działa w obie strony.... panie/i anonim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dariusz667 napisał:
brak mi słów na twój komentarz... (...) tylko błagam..... -zmień lekarza......
Nie rób scen... ...chłopak trochę racji ma. Sam znam przypadki dewotek, które są "święte" ale po kościele dupę obrabiają, że aż zadek swędzi... Wiem, nie można uogólniać, ale po części rozumiem wywód poprzednika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do Pana Wojtka Cejrowskiego, to owszem - jest kontrowersyjny, ale co się dziwić. Facet był tu i tam, widział wiele na świecie - jak ludzie żyją. Ma jak największe prawo do komentowania. Zresztą, myślę, że jest fajną osobą z normalnymi poglądami... ja tam jestem z panem Wojtkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nie mów mi , ku..rw..a o piciu .... Bo coć o tym wiem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemniak!...I tyle w tym temacie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też wiem coś o piciu i powiem, że była to super impreza jakiej jeszcze w Lublinie nie było. Swietne teksty WC, występy artystyczne dla wszystkich grup wiekowych, informacje, porady specjalistów. Róbcie takie imprezy częściej, a wszystkim, którz krytykują WC powiem krótko - GONCIE SIE IDIOCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...