Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przasny, odmozdzony Jest pedalem, a ktory skrywa te przypadlosc pod nosnymi haslami...Panie Cejrowski - do budy !!
Ostatnio edytowany 23 marca 2010 r. o 19:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do budy ...albo do KUL-u co na jedno wychodzi !!! A frekwencja mi się podoba ! Bylem w zoo i przy klatce z małpami było podobnie ! He he he he...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jak widac lubią słuchać głupoty.Cóż tylko w Ciemnogrodzie płacą za to 35zł.Gratulacje dla KUL poziom Antychrześćijanski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jassssne! Jak mógł tak bezczelnie mówić do ludzi nie trzymając w ręku ani gumowego prącia ani nawet flaszeczki?! W dodatku ci słuchacze... było ich sporo więcej niż na spotkaniach z jedynymi słusznymi...honoru nie mają za grosz ci słuchacze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– To jeden z niewielu ludzi publicznie występujących w naszym kraju, który ma odwagę mówić, co naprawdę myśli – podkreśla Anita, studentka II roku na KUL-u" Studentka nie wie, że tego typu ekshibicjonizm to objaw choroby. Normalny, przyzwoity człowiek osobiste animozje trzyma na wodzy będąc wśród ludzi w miejscach publicznych. Ale jak uczy historia tacy pyskaci demagodzy-megalomani przemawiający do oczarowanego ludu zawsze mieli wzięcie. Szkoda, że ta młodzież zakochana w Cejrowskim(i nie tylko) nie jest w stanie myśleć samodzielnie tylko staje się chodzącą kalką poglądów swojego idola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wyróżnieniu dla nacjonalisty-banderowca Juszczenki i akceptacji tego oszołoma Cejrowskiego, KUL już niżej nie może się stoczyć . To dno . Oglądam wiele programów podróżniczych,ale to co prezentuje Cejrowski w porównaniu do innych podróżników można określić krótko : pogarda dla tubylców . Na zasadzie - oni nie rozumieją co mówię ,to mogę ich ośmieszyć . To żenujące .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Po wyróżnieniu dla nacjonalisty-banderowca Juszczenki i akceptacji tego oszołoma Cejrowskiego, KUL już niżej nie może się stoczyć . To dno . Oglądam wiele programów podróżniczych,ale to co prezentuje Cejrowski w porównaniu do innych podróżników można określić krótko : pogarda dla tubylców . Na zasadzie - oni nie rozumieją co mówię ,to mogę ich ośmieszyć . To żenujące .
celny strzał z tym poziomem na kul-u.niestety gdyby był wyzszy to cejrowski nie bylby przyjety na socjologie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda Was Wyzwoli napisał:
"– To jeden z niewielu ludzi publicznie występujących w naszym kraju, który ma odwagę mówić, co naprawdę myśli – podkreśla Anita, studentka II roku na KUL-u" Studentka nie wie, że tego typu ekshibicjonizm to objaw choroby. Normalny, przyzwoity człowiek osobiste animozje trzyma na wodzy będąc wśród ludzi w miejscach publicznych. Ale jak uczy historia tacy pyskaci demagodzy-megalomani przemawiający do oczarowanego ludu zawsze mieli wzięcie. Szkoda, że ta młodzież zakochana w Cejrowskim(i nie tylko) nie jest w stanie myśleć samodzielnie tylko staje się chodzącą kalką poglądów swojego idola.
Pewnie, że masz rację! Powinniśmy brać przykład ze słynnych w umiarkowaniu i wyważaniu swoich sądów posłów: Niesiołowskiego, Palikota, Środy, Senyszyn i innych "kulturalnych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i biznes można przy wizycie zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy KUL jest wylęgarnią pedofilów ? Tyle ostatnio się w internecie na ten temat mowi. Kiedys ta uczelnie miała renomę a za parę lat będzie wstyd się zapisać na tą uczelnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem kilka programów Pana Cejrowskiego o podróżach. Wstyd mi za niego, jaki wizerunek Polski po sobie zostawia w krajach, które zwiedza. Nie ma wyczucia do ludzi, traktuje ich przedmiotowo (np. zabiera sprzed nosa jedzenie). Dosłownie mam wrażenie, jakby chodził po jakimś zoo i wytykał każdego palcami. Proszę zobaczyć na podróżników np. z Discovery, BBC albo na Martynę Wojciechowską - reprezentują bardzo wysoki poziom - ich poszanowanie dla innych kultur i prób zrozumienia drugiego człowieka. Pan Cejrowski uznaje się za bardzo wierzącego, ale jak dla mnie jest hipokrytą, który zapomniał o najważniejszym przykazania Jezusa, żeby szanować bliźniego swego jak siebie samego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem że DW to przyzwoita gazeta ale jak sie okazuje wspieracie antysemickiego homofoba robiąc mu darmową reklamę. Poglądy Cejrowskiego są od dawna znane więc nie rozumiem po co je jeszcze reklamować. W jego wieku raczej nie da się już leczyć jak nawołują niektórzy nawiedzeni zreszta do poglądów można przekonywać ale nie są uleczalne. Mogę zrozumieć Cejrowskiego że znalażł środowisko o pokrewnym nastawieniu ale gazeta powinna być obiektywna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby tylko geje się tu wpisywali??????????? Na to wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo panie Wojtku! szacunek na zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe miło czytac wasze żale, miło. udajecie hipokryci obawę o Kościół i wiarę a g..wno o niej wiecie. Baa wasza wizyta w Kościele, wszak bliska, bo Wielkanoc się zbliża, jest doroczna, czyli raz na rok. A potem jazda na księży, Radio M., Rydza etc... Obłudnicy, nawet podstaw zasad z KKK (bynajmniej nie tego amerykańskiego) nie znacie, co widac choćby po waszych ubogich wypowiedziach. A już ocenianie zachowania Cejrowskiego po kilkunaastominutowych wstawkach w tv jest powalajace na kolana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mimo że (już) nie jestem jego fanem muszę przyznać, że jest szczery:
Czemu wróciłem? Przede wszystkim dlatego, że mama poprosiła – podkreślił Cejrowski.
Przyznał bez bicia, że jest maminsynkiem. Nic dziwnego, że żadna kobieta z nim nie wytrzymała długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
hehehe miło czytac wasze żale, miło. udajecie hipokryci obawę o Kościół i wiarę a g..wno o niej wiecie. Baa wasza wizyta w Kościele, wszak bliska, bo Wielkanoc się zbliża, jest doroczna, czyli raz na rok. A potem jazda na księży, Radio M., Rydza etc... Obłudnicy, nawet podstaw zasad z KKK (bynajmniej nie tego amerykańskiego) nie znacie, co widac choćby po waszych ubogich wypowiedziach. A już ocenianie zachowania Cejrowskiego po kilkunaastominutowych wstawkach w tv jest powalajace na kolana...
Może nie pij więcej ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, pan WC traktuje odwiedzanych ludzi przedmiotowo, lekcewazaco i z wyzszoscia... Mysle, ze to swiadczy o nim i o jego podejsciu do ludzi w ogole... A biznesik w marmurach KUL-u widac kwitnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dragonfly napisał:
Może nie pij więcej ???
A co ma chłopcze picie do tego??? heh, niektórym sie wydaje, że tylko po wypiciu świat jest lepszy i mżna go zrozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby częściej nas odwiedzał!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...