Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Celnicy urządzili akcję Gol pod Novą. I nikogo nie złapali

Utworzony przez Annonim, 21 czerwca 2012 r. o 16:04 Powrót do artykułu
codziennie tam bywają celnicy? a dlaczego codziennie tam handel kwitnie? bez skutecznie codziennie tam bywają celnicy? skoro tam są prawie codziennie to po co tam chodzą skoro kilkanaście razy tam będąc nic nie wskórali? Zwolnić ich z pracy! nierobów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosta zasada. Handel zniknie jeżeli i nas i na Ukrainie bedą takie same ceny papierosów. proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wedlug mnie kwitna tam ukladziki. Kilka razy bylem swiadkiem jak policja przejezdzala obok novej gdy handlowali papierosami, a panowie policjanci nigdy nie zauwazali tego. Dzwonilem na policje by to zglosic, bezskutecznie. To moze my ludzie, zwykli obywatele, wezmy sie za ten kraj porzadnie, i naprawmy go, zniszczmy ukladziki, wszelkie koneksje, bo to nie powinno byc miara wartosci czlowieka. Kto jest ze mna ? Chetnie bede przewodzil tym zmianom. Ale potrzebuje was, "zwyklych" ludzi, bo razem mozemy wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukaszooo napisał:
Gdyby chcieli to by złapali. Ostatnio wsiadając do autobusu widziałęm jak jeden z policjantów spisywał kobiete sprzedającą staniki a zaraz obok koleś z papierosami na legali dalej zarabiał pieniazki...
uwierz w siłę internetu gdybyś zrobił z tego filmik i rzucił do sieci byłaby jakaś reakcja ze strony władz a tak to czarna dziura, a mnie to tak denerwuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liberal napisał:
Każdy złapanypowinien dostać mandat w wysokośći 2 000 zł za pierwszym razem, 5 000 zł za drugim i 10 000 zł za trzecim i kolejny raz. Metod na złapanie: 1. Zakup kontrolowany. 2. Ściągniecie video z monitoringu naprzeciwko nowej. 3. Zdjęcia z ukrycia Cholera mnie bierze jak pomyśle, że ja uczciwie pracuje i płace podatki. A ktoś tak okrada nas wszystkich Polaków.
To jest wszystko dogadane. Dziecko z podstawówki wiedzialoby jak takie coś udowodnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle lat juz tam handluja i nic!!!! policja, celnicy - jak zwykle nic nie mogą. niestetale handel pod nova przybrał jeszcze bardziej bezczelną postać. kiedyś, to chociaż się chowali a teraz sa coraz bardziej obcesowi. POLICJA POWINNA TAM BYĆ CO CHWILĘ I NAKŁADAĆ IM TAKIE MANDATY, ŻEBY NIE MOGŁO BY SIĘ IM TO OPŁACAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem, jak koci balach, w tym kraju są chyba ważniejsze problemy. Handel pod novą boli tylko skarb państwa i paru kioskarzy z pobliża. Policja powinna być tam, gdzie jest niebezpiecznie, a nie ganiać za paczką papierosów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest niudolność służb i złe przygotowanie akcji otuz poł godziny po porzeprowadzonej akcji banda handlarzy wróciła do interesu zaczepiając ludzi słowami cytuję "może papieroski" było ich czterech wystarczyło kogoś zostawić po drugiej stronie ulicy zrobić im zdjęcia i wyłapać jak muchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na walsne oczyw widziałam jak straż miejska wlepiała mandat staruszce handlującej truskawkami, a banda oprychów nagabujących na zakup papierosów stała kawałek dalej i o dziwo nie wzbudzali zainteresowania straży miejskiej ani policji. Kraj absurdów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci sami tam kupują, ot co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu wypisujecie takie głupoty jak sami przychodzicie i kupujecie pod novą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...