Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Celowo przejechał psa? Internauci pomogli go namierzyć. Kończy się proces kierowcy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lipca 2016 r. o 17:23 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze że ktoś miał odwagę dopiać sprawę do konca. Mam nadzieję że go potraktują jak kundla w pierdl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komentarze ws. kierowcy powinna grozić kara. tj za wyzwiska, życzenie uszkodzeń ciała, groźby karalne..ludźmi się martwcie a nie jakimiś pałętającymi się kundlami! gdzie właściciel tego psa? pewnie nie ma- popytajcie czyj to pies! bo jeszcze powinien odpowiedzieć na narażenie życia na niebezpieczeństwo, ja raz wylądowałem w rowie bo chciałem kundla ominąć, teraz już na koncie mam 3 koty i trochę tylko zwalniam, ale wale prosto...niedawno za kraśnikiem też durna kaczki omijała i dachowała (jechała z dzieckiem- biedne dziecko ze ma matkę która ryzykuje życie dziecka).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, to tylko pies. Do tego bezdomny - powinien zostać odłowiony, umieszczony w schronisku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wiedzieli ze to bezdomny pies i nikt mu nie pomógł nie przygarną a teraz to im się serca otwierają. Gdzie byliście wcześniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze że ktoś miał odwagę dopiać sprawę do konca. Mam nadzieję że go potraktują jak kundla w pierdl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wiedzieli ze to bezdomny pies i nikt mu nie pomógł nie przygarną a teraz to im się serca otwierają. Gdzie byliście wcześniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już przesada - co to pies nie człowiek - ludzie umierają z głodu a psy i koty mają pałace - świat na głowie stoi, dać grzywnę i po sprawie a nie pisać w gazetach aj waj od razu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać ta rowerowa część lubi na pieska... mam nadzieję że na kwadracie dostanie co mu się należy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komentarze ws. kierowcy powinna grozić kara. tj za wyzwiska, życzenie uszkodzeń ciała, groźby karalne..ludźmi się martwcie a nie jakimiś pałętającymi się kundlami! gdzie właściciel tego psa? pewnie nie ma- popytajcie czyj to pies! bo jeszcze powinien odpowiedzieć na narażenie życia na niebezpieczeństwo, ja raz wylądowałem w rowie bo chciałem kundla ominąć, teraz już na koncie mam 3 koty i trochę tylko zwalniam, ale wale prosto...niedawno za kraśnikiem też durna kaczki omijała i dachowała (jechała z dzieckiem- biedne dziecko ze ma matkę która ryzykuje życie dziecka).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, to tylko pies. Do tego bezdomny - powinien zostać odłowiony, umieszczony w schronisku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać ta rowerowa część lubi na pieska... mam nadzieję że na kwadracie dostanie co mu się należy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów na to co piszecie, to tylko pies itd.chodził i nie robił nikomu krzywdy więc po jaką chol.. ten kretyn go przejechał? Dla zabawy? Więc teraz mam ogromną nadzieję że poniesie konsekwencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to pisze ten c... je.. bo ma mokro i z tyłu mu kreska pociekła bo jutro będzie miał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam tu komentarze to załamać się można. Beznamiętność ludzi. Niemczech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam tu komentarze to załamać się można. Beznamiętność ludzi jest straszna. Jak można być tak zimnym? Współczuję waszej rodzinie o ile w ogóle ją macie. Może dla niektórych to tylko pies, ale dla mądrych ludzi to jest aż pies. On też czuje, on też cierpi. Tym razem przejechał psa, kogo potem? Według mnie powinien dostać więcej, 2 lata to za mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać ta rowerowa część lubi na pieska... mam nadzieję że na kwadracie dostanie co mu się należy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już przesada - co to pies nie człowiek - ludzie umierają z głodu a psy i koty mają pałace - świat na głowie stoi, dać grzywnę i po sprawie a nie pisać w gazetach aj waj od razu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komentarze ws. kierowcy powinna grozić kara. tj za wyzwiska, życzenie uszkodzeń ciała, groźby karalne..ludźmi się martwcie a nie jakimiś pałętającymi się kundlami! gdzie właściciel tego psa? pewnie nie ma- popytajcie czyj to pies! bo jeszcze powinien odpowiedzieć na narażenie życia na niebezpieczeństwo, ja raz wylądowałem w rowie bo chciałem kundla ominąć, teraz już na koncie mam 3 koty i trochę tylko zwalniam, ale wale prosto...niedawno za kraśnikiem też durna kaczki omijała i dachowała (jechała z dzieckiem- biedne dziecko ze ma matkę która ryzykuje życie dziecka).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wiedzieli ze to bezdomny pies i nikt mu nie pomógł nie przygarną a teraz to im się serca otwierają. Gdzie byliście wcześniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, to tylko pies. Do tego bezdomny - powinien zostać odłowiony, umieszczony w schronisku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...