Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Celowo przejechał psa? Internauci pomogli go namierzyć. Kończy się proces kierowcy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lipca 2016 r. o 17:23 Powrót do artykułu
"Ludzie, to tylko pies. Do tego bezdomny - powinien zostać odłowiony, umieszczony w schronisku" Nie! Tempa pało powinien zostać roz***any przez bmw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowka zaraza z godziszowa. mam nadzieję że tam za oknem ze szkocką firanką odpowiednio się tobą zaopiekują. A tam nie lubią takich jak i pe.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę forum które zdominował oskarżony i jego wafle. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie mi go w moje rece bydlaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, to tylko pies. Do tego bezdomny - powinien zostać odłowiony, umieszczony w schronisku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komentarze ws. kierowcy powinna grozić kara. tj za wyzwiska, życzenie uszkodzeń ciała, groźby karalne..ludźmi się martwcie a nie jakimiś pałętającymi się kundlami! gdzie właściciel tego psa? pewnie nie ma- popytajcie czyj to pies! bo jeszcze powinien odpowiedzieć na narażenie życia na niebezpieczeństwo, ja raz wylądowałem w rowie bo chciałem kundla ominąć, teraz już na koncie mam 3 koty i trochę tylko zwalniam, ale wale prosto...niedawno za kraśnikiem też durna kaczki omijała i dachowała (jechała z dzieckiem- biedne dziecko ze ma matkę która ryzykuje życie dziecka).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wiedzieli ze to bezdomny pies i nikt mu nie pomógł nie przygarną a teraz to im się serca otwierają. Gdzie byliście wcześniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już przesada - co to pies nie człowiek - ludzie umierają z głodu a psy i koty mają pałace - świat na głowie stoi, dać grzywnę i po sprawie a nie pisać w gazetach aj waj od razu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać ta rowerowa część lubi na pieska... mam nadzieję że na kwadracie dostanie co mu się należy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
dokładnie tak!!!a za powyższe komentarze powinna tez grozić kara. tj za wyzwiska, zyczenie uszkodzeń ciała, grożby karalne..ludźmi się martwcie a nie jakimiś pałętającymi się kundlami! gdzie właściciel tego psa? pewnie nie ma- popytajcie czyj to pies! bo jeszcze powinien odpwiedzieć na narazenie zycia na niebezpieczeństwo, ja raz wyladowałem w rowie bo chcialem kundla ominąć, teraz juz na koncie mam 3 koty i troche tylko zwalniam, ale wale prosto...niedawno za kraśnikiem też durna baba jakieś kaczki omijala i dachowala (jechala z dzieckiem- biedne dziecko ze ma matke idiotkę ktora ryzykuje zycie dziecka dla jakichś swołoczy). szkoda tego kierowcy bmw- mam nadzieje ze sad wykaze sie rozsądkiem i nie orzeknie o winie kierowcy
Ojejku tylko się mendo nie popłacz. Życzenie śmierci karalne nie jest bo w Polsce  voodoo w Kodeks Karny wpisane nie jest więc się nie ośmieszaj pajacyku. Zabił => winny => czyli jest bandziorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Już przesada - co to pies nie człowiek - ludzie umierają z głodu a psy i koty mają pałace - świat na głowie stoi, dać grzywnę i po sprawie a nie pisać w gazetach aj waj od razu
To niech się ci ludzie do roboty wezmą !!!! Niech sobie marchewkę posieją i ziemniaki posadzą to będą mieli co żreć komunista się znalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Za komentarze ws. kierowcy powinna grozić kara. tj za wyzwiska, życzenie uszkodzeń ciała, groźby karalne..ludźmi się martwcie a nie jakimiś pałętającymi się kundlami! gdzie właściciel tego psa? pewnie nie ma- popytajcie czyj to pies! bo jeszcze powinien odpowiedzieć na narażenie życia na niebezpieczeństwo, ja raz wylądowałem w rowie bo chciałem kundla ominąć, teraz już na koncie mam 3 koty i trochę tylko zwalniam, ale wale prosto...niedawno za kraśnikiem też durna kaczki omijała i dachowała (jechała z dzieckiem- biedne dziecko ze ma matkę która ryzykuje życie dziecka).
aron napisał:
Widzę forum które zdominował oskarżony i jego wafle. Powodzenia
Rodzinka czuba się chyba na forum uaktywniła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ludzie, to tylko pies. Do tego bezdomny - powinien zostać odłowiony, umieszczony w schronisku
Pajacu - to jest przestępstwo a nie "tylko pies" dotarło zasr...ńcu ? Znalazł sie obrońca badytyzmu. Teraz rozjechał szmaciarz psa, następnym razem może naszłaby go ochota rozjechać dziecko albo staruszkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Już przesada - co to pies nie człowiek - ludzie umierają z głodu a psy i koty mają pałace - świat na głowie stoi, dać grzywnę i po sprawie a nie pisać w gazetach aj waj od razu
Lepiej zabrać samochód i dożywotnio prawo jazdy a grzywnę ? Czemu nie 200 tysięcy na schroniska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ludzie, to tylko pies. Do tego bezdomny - powinien zostać odłowiony, umieszczony w schronisku
Byli już i tacy dla których Żyd to był tylko Żyd....Polak to tylko Polak..... więc krótko - WYP.....J !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bronią ziomala buraka. Cała wsiowa filozofia: to tylko pies, mleka nie daje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Za komentarze ws. kierowcy powinna grozić kara. tj za wyzwiska, życzenie uszkodzeń ciała, groźby karalne..ludźmi się martwcie a nie jakimiś pałętającymi się kundlami! gdzie właściciel tego psa? pewnie nie ma- popytajcie czyj to pies! bo jeszcze powinien odpowiedzieć na narażenie życia na niebezpieczeństwo, ja raz wylądowałem w rowie bo chciałem kundla ominąć, teraz już na koncie mam 3 koty i trochę tylko zwalniam, ale wale prosto...niedawno za kraśnikiem też durna kaczki omijała i dachowała (jechała z dzieckiem- biedne dziecko ze ma matkę która ryzykuje życie dziecka).
Kim ty jesteś wujkiem, bratem, siostrą tego bandyty że wypisujesz ciągle te same komentarze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypatroszyć gada !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław napisał:
Ale bronią ziomala buraka. Cała wsiowa filozofia: to tylko pies, mleka nie daje.
Pewnie rodzinka tego cvela. Co kilka, kilkanaście minut posta klepią. ...a żeby im łapy chamskie uschły !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właściciela psa ukarać za to, że pieś był bez kagańca i smyczy poza ogrodzeniem, i to wina właściciela, jak się ma psa to go się pilnuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...