Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A dla czego w niedziele, a nie np. w poniedziałki  ??? Wytłumaczcie mi to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każda zmiana która uderza w pracodawców zawsze straszą ze spowoduje wzrost bezrobocia a zmaina na nie kożyść pracownika wzrost zatrudnienia. Jak długo bedą kłamać? niedawna zmiana kodeksu pracy czyli tzw elastyczny czas pracy to nic innego jak niewolnictwo w mojej firmie już to odczuwamy w miesjce gdzie  mogli by nowi ludzi pracować robimy my ale wiecej !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla czego w niedziele, a nie np. w poniedziałki  ??? Wytłumaczcie mi to...
    bo a normalnych krajach jak niemcy czy szwajcaia tak jest !!!!!!!!!!! ciemnota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretyński pomysł.Przecierz ci co nie chcą chodzić do marketów w niedzielę niech nie chodzą nikt ich nie zmusza. Ale niech te barany nie ograniczają wolności innych, kto im dał takie prawo?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy my mamy demokrację?? Co komu do tego, kiedy ja pracuję i co robię w niedzielę? Jak ktoś nie chce pracować w niedzielę to niech się zwolni i tyle. Praca do soboty będzie oznaczała redukcję etatów, ale skoro tak chcecie to proszę bardzo:" Solidarność" i skakać przez płot..... :) Tylko potem nie bądźcie zdziwieni, jak centra handlowe poznikają z regionu ( bo nikt nie będzie pchał pieniędzy w nierentowne centrum). Teraz w niedzielę lubelskie centra są zawalone głównie ludźmi tzw. "przyjezdnymi", którzy ze wsi do miasta przyjechali zakupy zrobić, bo w tygodniu nie mieli czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie nazywaj kogoś baranem kiedy sam jesteś najwiekszym baranem. masz zrobić zakupy zrób je w sobotę albo w sklepiku. Ludzie tez mają prawo odpocząć niestety nie ma pracy i ludzie godzą sie bo nie mają wyjścia na prace w niedziele. W całej UE w niedziele ludzie maja wolne i jakoś żyją i mają sie dobrze. Pracowałeś w niedziele kiedykolwiek ? jak nie to milcz i nie zabieraj głosu na tematy które cie przerastają i nie masz o nich zadnego pojęcia tępaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla czego w niedziele, a nie np. w poniedziałki  ??? Wytłumaczcie mi to...
ty to pewnie chciałbyś mieć wolne w szabas ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie nazywaj kogoś baranem kiedy sam jesteś najwiekszym baranem. masz zrobić zakupy zrób je w sobotę albo w sklepiku. Ludzie tez mają prawo odpocząć niestety nie ma pracy i ludzie godzą sie bo nie mają wyjścia na prace w niedziele. W całej UE w niedziele ludzie maja wolne i jakoś żyją i mają sie dobrze. Pracowałeś w niedziele kiedykolwiek ? jak nie to milcz i nie zabieraj głosu na tematy które cie przerastają i nie masz o nich zadnego pojęcia tępaku.
Szkoda, ze wypowiadasz sie w temacie Tobie obcym! Siedemnascie lat przezylem w Skandynawii i nie wyobrazam sobie np. Szwecji z zamknietymi sklepami wielkopowierzchniowymi w weekend! Najwiekszy obrot wlasnie jest w te dni. Nie tylko w Szewcji zreszta.. Piszesz o EU, a prawdopodobnie nie wysciubiles nosa ze swojego regionu. Ja w najblizszym okresie dziesieciu miesciecy bede mieszkai i pracowal w Lublinie. Moze dla mnie zaistniec spory dylemat, kiedy mam robic zakupy, jesli najczesciej praca zawodowa zabiera mi dziesiec-dwanascie godzin? Oczywiscie jest wielce obojetne, jak z ta Polska bedzie, ale lenistwo narodu i chec zysku bez zaangazowania jest wrecz przerazajaca! Nie mozna sie dziwic firmom zaczynajacym produkcje, ze powstrzymuja sie przed wysokimi placami, bo nie ma gwarancji, ze miejscowy robotnik okaze sie byc rownie wydajny, jak Azjata. Jedynie logistyka i krotkie transporty sa pozytywem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAMIĘTAJ ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ-3-CIE PRZYKAZANIE ZAPOMNIELIŚCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To idźcie barany zasuwac do sklepu w niedzielę. Chce wam sie robić zakupów? To wyslij idioto jeden z drugim swoją matkę, żonę albo córkę. Dlaczego przez kilku nowobogackich mośków ktoś ma zasuwać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To moim zdaniem jest tak jakby m.inn. zabronić pracy w godzinach nocnych dla zakładów, które nie mają wpływu na utrzymanie ciągłości dostaw niebędnych dla życia nas wszystkich (np energia elektryczna, cieplna, telekomunikacja,służby mundurowe) ale już np. przemysł tytoniowy,zakłady spirytusowe czy nawet przemysł spożywczy mogłyby pracować na zmianach dziennych. Jednak na pewno nie w warunkach takich jak w Polsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedziemy po całości- dlaczego tylko centra handlowe? osiedlowe też jeśli osiedlowe to i stacje benzynowe i tak kolejno - komunikacja, elektrownia gazownia telewizja czyli sobota 23.59 zamykamy wszystko otwieramy poniedziałek 0.01 / bo dlaczego Pani w centrum handlowym jest poszkodowana a Pani Pielęgniarka leci w niedzielę chętnie do pracy?/ Chciałbym zobaczyć minę któregoś z wnioskodawców po telefonie - chyba mam zawał odpowiedź tu szpital dziś niedziela proszę dzwonić w poniedziałek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura. Pracodawca zobowiązany jest zapewnić pracownikowi dni wolne. Jeśli pracujesz w niedzielę dostajesz 100 proc wynagrodzenia. masz wolny poniedziałek, wtorek lub, czwartek. Tak jak wyjdzie z grafika. Więc albo zarabiasz mniej i masz wolną niedzielę, albo masz pensję i pracujesz w/g grafika. Ostatecznie nie masz tej pracy wogóle i masz cały tydzień wolny za darmo w obie strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bujcie się o miejsca pracy , To sieci Typu Biedrona , TESCO, Cerfur wykańczająmiejsca pracy w Handlu tym rodzimym . Panów którzy wpuścili to tałatajstwo do polski winno się tam zatrudnić za pęsję  1600 Brutto. Ile sklepów polskich funkcjonuj za n Granicami kraju ? To hipermarkety wykańczają polską klasę średnią i drenują rynek z pieniądza. więć czas najwyższy by się tego s- fa pozbyć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAMIĘTAJ ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ-3-CIE PRZYKAZANIE ZAPOMNIELIŚCIE
Ale kto Tobie broni w kraju wolnym wyznaniowo święcić ten dzień ?? Tylko dla czego inni mają ponosić konsekwencje fanaberii zmniejszającej się z roku na rok grupy wyznaniowej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To idźcie barany zasuwac do sklepu w niedzielę. Chce wam sie robić zakupów? To wyslij idioto jeden z drugim swoją matkę, żonę albo córkę. Dlaczego przez kilku nowobogackich mośków ktoś ma zasuwać?
To niech się zwolni. Wtedy będzie miał jeszcze więcej wolnego. Widać zazdrość z Twojej wypowiedzi że ktoś w życiu zapracował na to ze go stać na zakupy w niedziele a Ty musisz zasuwać na kasie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedziemy po całości- dlaczego tylko centra handlowe? osiedlowe też jeśli osiedlowe to i stacje benzynowe i tak kolejno - komunikacja, elektrownia gazownia telewizja czyli sobota 23.59 zamykamy wszystko otwieramy poniedziałek 0.01 / bo dlaczego Pani w centrum handlowym jest poszkodowana a Pani Pielęgniarka leci w niedzielę chętnie do pracy?/ Chciałbym zobaczyć minę któregoś z wnioskodawców po telefonie - chyba mam zawał odpowiedź tu szpital dziś niedziela proszę dzwonić w poniedziałek
Cyżby ci płacili za pracę 100 % wynagrodzenia ? napisz gdzie to już staram się o twoją fuche !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie nazywaj kogoś baranem kiedy sam jesteś najwiekszym baranem. masz zrobić zakupy zrób je w sobotę albo w sklepiku. Ludzie tez mają prawo odpocząć niestety nie ma pracy i ludzie godzą sie bo nie mają wyjścia na prace w niedziele. W całej UE w niedziele ludzie maja wolne i jakoś żyją i mają sie dobrze. Pracowałeś w niedziele kiedykolwiek ? jak nie to milcz i nie zabieraj głosu na tematy które cie przerastają i nie masz o nich zadnego pojęcia tępaku.
A prąd w niedziele masz? A tv oglądasz? A internet Ci działa? TO CZY CI LUDZIE MAJĄ WOLNE??? A na Straż Pożarną lub Policję też czekasz do poniedziałku???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyżby ci płacili za pracę 100 % wynagrodzenia ? napisz gdzie to już staram się o twoją fuche !
6.50 za godzinę 24/48 ochrona jak leci niedziela święta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
John Godson twierdzi, że powinni się zwolnić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...