Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Centralny Plac Zabaw oficjalnie otwarty (wideo)

Utworzony przez Karolina, 1 sierpnia 2014 o 21:43 Powrót do artykułu
Tylko proszę pamiętać że tam jest też plac zabaw dla małych dzieci z rodzicami lub babciami i nie chcemy słyszeć na calutkim skwerku łupcujacej muzyki tak jak dziś, bo zdaje się że mieszkańców z dziećmi nie bierze się pod uwagę organizując sobie dyskotekę. Że nie wspomnę o tym że piwo jest na większości ławek. Z dziećmi musiałam się zabierać ze skweru po półtorej godziny walącej "muzy"i obawiam się że jedyne do tej pory miejsce przyjazne dla mieszkańców centrum i ich dzieci  zniknie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dajcie spokój, już narzekają, co za naród.... kiedyś twoje dziecko też będzie słuchać głośno muzyki. W całej Europie takie miejsca to normalność, małe dzieci skaczą, bawią się, nikomu nie przeszkadza głośna muzyka. Tylko u nas babki w chustach płaczą.   PRZYNAJMNIEJ COŚ SIĘ DZIEJE W TYM MIEŚCIE, A NIE TYLKO BABCIE Z DZIEĆMI NA PLACACH ZABAW
0
dalej promójcie trzepak, deskorolke i jeszcze tam jakieś pajacyki( z których młodziez wyrasta) a pózniej jak mistrzostwa swiata, olimpiady, turnieje to medali brak i wstyd dla kraju
0
dajcie spokój, już narzekają, co za naród.... kiedyś twoje dziecko też będzie słuchać głośno muzyki. W całej Europie takie miejsca to normalność, małe dzieci skaczą, bawią się, nikomu nie przeszkadza głośna muzyka. Tylko u nas babki w chustach płaczą.   PRZYNAJMNIEJ COŚ SIĘ DZIEJE W TYM MIEŚCIE, A NIE TYLKO BABCIE Z DZIEĆMI NA PLACACH ZABAW
To sobie słuchaj MUZYKI  i CHLAJ NA SWOJEJ DZIELNICY   albo też w owej Europie.
0
"otworzono" czy "otwarto" ?
0
No prosze mamy Europejczyka na forum.Kocha  głośną muzę chodzi na kawę do Starbunia, ma kolegę geja i uwielbia "eventy" pod CK, nienawidzi babek w chustkach (siara w ch...  przed Europą). Rasowy leming normalnie.
0
:( Żałosny pokaz do kamerki - ale wiocha ten centralny plac. A to klepisko to było trawnikiem?
0
ja tam widziałem jak "stere konie" ładnie sie lansowali przed małolatami,piękna inicjatywa coś takiego jak tor rowerowy na Janowskiej ŻENUATORNIA LUBLIN TO WIOCHA NA DRABINIASTYCH KOŁACH
0
Akcja odbywa się raz do roku i widzę ile fanu mają dzieciaki ktore mają wakacje i gdyby nie ta inwestycja pewnie by siedziały przed komputerami albo telewizoramiw domu.Miasto przynajmniej próbuje zaszczepić troche rozrywki ,sportu, hobby dzieciakom i to za daramo a ludzie jeszcze narzekają 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: