Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a ten czarny z krzyżem to co tam robi???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Klechowo musi być a jak nic nie może odbyć się bez włodarzy kościelnych.
0
I oczywiście czarna hiena! Nawet mnie to już nie złości-przyzwyczaiłem się. Patrzę na to z pobłażliwym rozbawieniem.To tylko kwestia jednego-dwóch kolejnych pokoleń i czarni pójdą w niebyt tak jak w całej Europie...
0
Po co od razu ten żal dupy? Bo co was nikt nigdzie nie chce zaprosic?
0
Po co ksiądz? Podobno zwierzęta nie mają duszy//
0
Po co ksiądz? Podobno zwierzęta nie mają duszy//
kasa kasa i jeszcze raz kasa :)
0
a może będzie się tam leczył?
0
najważniejsze, że poświęcone.. :/ heh.
0
I oczywiście czarna hiena!Nawet mnie to już nie złości-przyzwyczaiłem się.Patrzę na to z pobłażliwym rozbawieniem.To tylko kwestia jednego-dwóch kolejnych pokoleń i czarni pójdą w niebyt tak jak w całej Europie...
ty wiesz najlepiej uhuhuhuhu
0
A przecież kler tak nie lubi zwierząt...Posiadanie psa czy kota to grzech ciężki,bo nie masz gromadki dzieciaczków
0
Powodzenia!
0
nie będą tam prolwadzone prace dydaktyczne,  czyli studenci nadal gdzies po kątach będą uczyć się teorii w pomieszczeniach po stajniach itp. bo w tym zawodzie praktyka jest zbędna, pewnie połowa sal bedzie nie wykorzystana tak jak juz wczesniej było na katedrze chorób zakażnych, a ambulans weterynaryjny nadal bedzie służył na dowożenie prof. winiarczykowi oraz jego świcie wódki podczas libacji.  
0
PSL się wszędzie wciśnie. To dopiero sitwa
0
A TEN W SUKNI TO DYRKTOR, CZY NOWY KRÓJ KITLA WETERYNARZY,CHA,CHA!!TE KLECHOWE RYJE,TO JUŻ WSZĘDZIE WŁAŻĄ,JAK KARALUCHY!
0
PO co takie budynki dla zwięrząt - ich miejsce jest w tajni, chlewie i oborze. POza tym Proboszcz mówił nam, że zwierzęta nie mają duszy. POwinni zamiast tego budynku POstawić nowy kościół !
0
Kliniki NIE dla studentów tylko DLA naukowców prowadzących badania przedkliniczne dla zagranicznych koncernów farmaceutycznych? Śmierdzi mi tu jumą na odległość. Za parę lat Winiarczy (wtedy będzie już rektorem) wespół z europosłem Hetmanem sprzedadzą to Bayerowi.
0
Do ANTYWATYKAN: Na łożu śmierci będziesz skamlał o Księdza !!!  
0
Konie mają swoje sale leczenia na piętrze, to po piewrwsze a po drugie nie ma tam odpływu na mocz, więc konik będzie grzecznie prosił o wyprowadzenie na siusiu ha,ha,ha
0
Zgadzam się z Tobą. Gdyby był na 10 zdjęciu to byłby jeden z gości uroczystości, a tak rzeczywiście wygląda jak najważniejsza osoba na całej uroczystości. Chyba, że zarówno ja jak i wszyscy mieszkańcy nie wiemy nic o przejęciu weterynarii przez sukienkowych czyli KULWY.
0
Uczelnia rozbudowuje się, kształci studentów za nasze i unijne pieniądze, to dlaczego usługi są płatne?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: