Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Centrum energetyczne: Naciągają na \"tańszą\" energię

Utworzony przez janek, 3 czerwca 2011 r. o 11:32 Powrót do artykułu
Jan napisał:
Co jak co, ale marketing to muszą tam mieć fatalny. Od razu można wyłapać to, co piszą ich przedstawiciele. Prawie jak komentarze na allego, wszystko pod jeden schemat Pzdr.
Widzę, ze wszędzie węszycie spisek Każdy wypowiada się jak umie najlepiej! Jak nie masz zaufania do cudzych opinii to po co czytasz forum? Ja nie miałam problemów z tą firmą i dlatego chciałam podzielić się moją opinią Przykro mi, że nie podoba Ci się mój styl, nie zmienię go...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reklamują się jako najtańszy prąd na rynku i deklarują, że obniżą jego cenę, jeśli zrobi to konkurencja, ale nic nie mówią o opłacie handlowej (4pln) czy będzie stała czy wraz z obniżką ceny za kwh będzie rosła. Bardzo sprytnie skonstruowane umowy pod emerytów i deb***i.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edek napisał:
Reklamują się jako najtańszy prąd na rynku i deklarują, że obniżą jego cenę, jeśli zrobi to konkurencja, ale nic nie mówią o opłacie handlowej (4pln) czy będzie stała czy wraz z obniżką ceny za kwh będzie rosła. Bardzo sprytnie skonstruowane umowy pod emerytów i deb***i.
Cena 4 zl to jest w informacjach w necie, na podpisywanych umowach jest 19,68 miesięcznie teraz wymyslili dodatkową kwotę miesięcznego ubezpieczenia, oj będą łupić naiwnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Cena 4 zl to jest w informacjach w necie, na podpisywanych umowach jest 19,68 miesięcznie teraz wymyslili dodatkową kwotę miesięcznego ubezpieczenia, oj będą łupić naiwnych ludzi.
Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe, więc nie musisz płacić 19,68
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MN napisał:
Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe, więc nie musisz płacić 19,68
19,68 to jest opłata handlowa, ubezpieczenie to zupełnie inny temat i kwota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podpisałem umowę i jestem bardzo zadowolony ze współpracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz napisał:
podpisałem umowę i jestem bardzo zadowolony ze współpracy
Na czym polega twoje szczęście? Dostałeś już rachunki z obu firm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zawarlam umowe dzisiaj i zrezygnowalam za ile przyjdzie odp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zrezygnowałaś? Ja od dłuższego czasu szukałem możliwości oszczędzenia pieniędzy, zawsze najwyższe rachunki dostawałem za prąd ponieważ posiadam dużą rodzinę i ciągle używamy sprzętów AGD. Podpisałem z nimi umowę, i nie żałuję, dlatego zastanawia mnie Twoja decyzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Podpisałam z nimi umowę, i od 3 dni próbuje sie z niej wymiksować. Ludzie, to sa oszuści,nie mówią wszystkiego, a potem sie obudzicie z ręka w nocniku. NIE PODPISUJCIE Z NIMI NIC!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze jedna wiadomość dla tych co podpisali, ale sie rozmyslili i chcą zrezygnować - macie 10 dni na odstąpienie od umowy. Wysyłać na adres a Radomiu za potwierdzeniem odbioru koniecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytałem nieco o tej firmie i posprawdzałem niektóre fakty. I nie wiem czy jest sens pisać na adres w Radomiu. Na stronie internetowej Centrum Energetyczne podana jest ulica Młodzianowską 75F. Tylko że pod tym adresem znajduje się call centre o nazwie Europe Calling, które prawdopodobnie tylko świadczy usługi dla Centrum Energetycznego. Nie wiem zatem czy obsługują wypowiedzenia umowy, czy tylko mają za zadanie malować ludziom oczy. Szukając dalej znalazłem informację, że właścicielem Centrum Energetycznego jest spółka Energia dla Firm. Ta mieści się w Warszawie przy ulicy Domaniewskiej 37 (i moim zdaniem tu lepiej jest wysłać pismo wypowiadające umowę). Znalazłem też jakieś numery kontaktowe: 22 390 90 70 oraz 510 098 510. Ja bym się bardziej tu dobijał. Dzwoniąc na infolinię będziecie rozmawiać z wytrenowanymi specjalistami od spławiania. Tutaj pogadacie z kimś ze spółki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM PRZEDSTAWICIELEM FIRMY KONKURENCYJNEJ DO ENERGII DLA FIRM I POWIEM WAM TAK ,ŻE CZĘSTO KLIENCI WYBIERAJĄ MIĘDZY NASZYMI UMOWAMI A ENERGIĄ DLA FIRM ( OSZUŚCI, NACIĄGACZE ) I NIESTETY SĄ NA TYLE GŁUPI(KLIENCI) ,ŻE PODPISUJĄ UMOWĘ Z OSZUSTAMI ( 60% KLIENTÓW PODPISUJE Z EDF A 40% Z NAMI ). PÓŹNIEJ KLIENCI KTÓRZY PODPISALI DZWONIĄ DO NAS I PROSZĄ O POMOC BO PODPISALI I PŁACĄ WIĘCEJ I GORZEJ... TRAGEDIA. JUŻ DAWNO KTOŚ SIĘ POWINIEN ZA NICH ZABRAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darek987 napisał:
A u mnie wszystko było ok, pan który przyszedł, wyjaśnił o co chodzi, dał czas do namysłu, podpisałem umowę i wcale nie czuję się oszukany!
Bo Ty pracujesz u nich. Jesteś oszustem. Podaje do sądu na nich za kilka dni. Bo inaczej sprawy nie załatwić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja podpisałam z nimi umowe ale na drugi dzien zorientowałam się że mnie nabili w butelke i wysłałam wypowiedzenie .Dzwoniłam na infolinie i pani powiedziała że mam wysłać na adres w Radomiu i czekac na pismo .Mam nadzieję że nie zostane przez nich wyrolowana.Pierwszy raz dałam sie podejść jak dziecko zawsze byłam podejzliwa az trafiło ,weszli powiedzieli że są z energetyki i muszę podpisać nową umowe bo prąd tanieje .Już mam nauczke do końca zycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robicie duszo szumu tylko, nie przesadzajcie, bo wcale nie jest tak źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przesadzacie, wcale nie sa tacy źli, ja nie zauważyłem bałagany ani oszustw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nanunana napisał:
Po wrocławiu też chodzą z centrum energetycznego i przekonują do swoich usług, zachęcają do podpisania umowy.Kłamią,że są powiązani z energetyką,a tak na prawdę nie mają z nią nic wspólnego.Nic z nimi nie podpisujcie! dzisiaj odkręciłam umowę, którą podpisał wczoraj mój ojciec.Do energetyki przychodzą ludzie i pytają, co mają dalej robić, są w szoku,że zostali nabici w butelkę. Rachunki z centrum energetycznego na pewno będą wyższe, bo klient musi zapłacić za te ich dodatkowe usługi...lekarz,naprawy usterek(niby bezpłatne),apteka o 10% taniej...he,he...doliczą za to do drugiego rachunku związanego z kosztami przesyłowymi(przyjdą do zapłaty dwie faktury- akwizytorzy tego nie ukrywają).Nie wpuszczajcie ich do domu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem wam kochani, że toco piszcie to jest tylko jedna wielka sciema. jezeli sie nie znacie, to sie nei udzielajcie. i dobre slowo dla was, poszukajcie w internecie co znaczy slowo 'oszust" oraz "naciagacz" a dopiero oceniajcie ludzi tam pracujacych. zal mi to wszystko czytac. uwiezcie, ze jakby jeszcze byl ten program "smiechu warte" to bym tam poszla z tym i na forum calej polski przeczytala, co wy tu wypisujecie, ale szczerze ... banda idiotow z was... nie ublizajac nikomu, psycholog jest wam potrzebny ... aaaahahaha, to sie nasmialam z was. zegnam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jakiej podstawie Pani to przeliczyła .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 39

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...