Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Yebany zarząd juz nie wie co moze wymyslić. Chyba sumienie rusza za taka  kase-synekure to tworza jakieś abstrakcje rzadzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam głupie pytanie. Ile imprez sportowych odbyło się na tej arenie od momentu jej otwarcia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nawet żal komentować całą tą sprawę stadionu. Zróbcie zajezdnię autobusową tak jak w Brazylii. Za 200 mln zł można wybudować kilkanaście sal sportowych, mini skocznię na Globusie, kilka sztucznych boisk otwartych w zimie, darmowe parki z maszynami do ćwiczeń... megalomania władzy zamiast działań na rzecz mieszkańców. Ale loża vip wynajęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie muzeum, a skansen trzeba tam otworzyć, bo tylko takie obiekty mogą być wszak zwolnione z podatku od nieruchomości.   Sprawdźcie jak prezydent K. Żuk uzasadniał wniosek o przekształcenie MOSiR z zakładu budżetowego na spółkę prawa handlowego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero otworzyli i już przerabiają na muzeum? :blink: :rolleyes:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MUZEUM za 250 milionów pln już otwierają  to może FIGURY WOSKOWE BA MURAWIE  PIŁKARZY JAK MOTOR GRAŁ W  I  LIDZE !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za chwilę dowiemy się ,że dzięki powstaniu muzeum będą nowe miejsca pracy. Żuk musi gdzieś zatrudniać swoich popleczników. Ciekawe ile mosir zapłaci za wypożyczenie do ekspozycji piłki bez powietrza, którą pół wieku temu Motor grał w I lidze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muzeum na Majdanku tam przenieść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się podoba, że MOSiR robi co może by stadion a)był jak najmniejszym obciążeniem dla budżetu miasta b)by służył jak największej grupie mieszkańców c)by odbywało się na nim jak najwięcej imprez różnego rodzaju... o to właśnie chodzi  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, o co Wam chodzi. Z dzieciństwa pamietam Muzeum Sportu, i bardzo żałowałam,kiedy je zlikwidowano. Lubelski sport ma wspaniałe tradycje, które zasługują na upowszechnienie  i upamiętnienie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by przenieść na stadion targi lubelskie, a hale targowe zburzyć, bo strasznie szpecą miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy przypadkiem w Lublinie nie działa już centrum historii sportu? Robią coś na umcs. Maja też swoją stronę i jest tam sporo różnych rzeczy. Po co kolejna taka instytucja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...