Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Litr wachy powinien kosztować 10 zł. wtedy banda goło..dupców co naściągała stare gruchoty z rajchu przesiadła by się na komunikację miejską i pociągi. A co do cen to to jest biznes. Jak ktoś chce sprzedawać droższe paliwo to innym wara od tego. Chciało się pismaku wolnego rynku to go masz i nie biadol!!! Demokracja nie polega na tym ze każdy goło..dupiec ma mieć samochód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wasyl napisał:
Litr wachy powinien kosztować 10 zł. wtedy banda goło..dupców co naściągała stare gruchoty z rajchu przesiadła by się na komunikację miejską i pociągi. A co do cen to to jest biznes. Jak ktoś chce sprzedawać droższe paliwo to innym wara od tego. Chciało się pismaku wolnego rynku to go masz i nie biadol!!! Demokracja nie polega na tym ze każdy goło..dupiec ma mieć samochód.
łojojoj jaki się nowobogacki kapitalista odezwał. wróciłeś z kościoła i spuszczasz z krzyża? gościu 10 zł za l to śmierć wielu ludzi - twoja pewnie też, choć masz za mały móżdżek, żeby to skumać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cena benzyny jest taka, jaka gotowi jestesmy zaplacic. Nikt nie zmusza Stasia, Wiesia i Kazia do tankowania! Nie chcesz placic, to przesiadz sie na rower! Rozumiem, ze pismaki musza miec tematy do swoich wypocin, ale ceny sa akurat dyktowane przez rynek i zadno ubolewanie nic nie pomoze. Nie ukrywam,ze sa wysokie, ale moj sposob zycia i pracy zmusza do tankowania. Wyciagam wiec portfel i ....no wlasnie! Zaraz na forum pokaza sie "ucisnieni" przez rzad premiera Tuska konsumenci. Ale przeciez ani rzad, ani premier nie nakazuja nam jezdzenia autami. Wrecz przeciwnie! Srodowisko naturalne tylko zyskuje na ograniczeniu spalin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje przyjaźń polsko -rosyjska !!!!!! Niech żyje, niech żyje ..... Niech żyje 10 zł za litr Niech żyje uścisk Tuska z Putinem. PS. A wam z tego uścisku trudno będzie się wyrwać. Chcieliście dziadowskiego państwa to macie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niech żyje przyjaźń polsko -rosyjska !!!!!! Niech żyje, niech żyje ..... Niech żyje 10 zł za litr Niech żyje uścisk Tuska z Putinem. PS. A wam z tego uścisku trudno będzie się wyrwać. Chcieliście dziadowskiego państwa to macie.
Coz Ty za bzdury wipisujesz? Czyzby dolegliwosc/niedyspozycja Jaroslawa Kaczynskiego zaatakowala mozgi Jego zwollenikow? Bardziej niz ceny paliw niepokoi mnie fakt, iz NFZ nie zabezpiecza odpowiedniej ilosci psychiatrow w regionach wschodniej Polski! Najpotrzebniejsza obecnie rzecza w Lublinie jest rozbudowa Szpitala Psychiatrycznego w Abramowicach i stworzenie tam odpowiedniego gniazdka dla.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej.... napisał:
Cena benzyny jest taka, jaka gotowi jestesmy zaplacic. Nikt nie zmusza Stasia, Wiesia i Kazia do tankowania! Nie chcesz placic, to przesiadz sie na rower! Rozumiem, ze pismaki musza miec tematy do swoich wypocin, ale ceny sa akurat dyktowane przez rynek i zadno ubolewanie nic nie pomoze. Nie ukrywam,ze sa wysokie, ale moj sposob zycia i pracy zmusza do tankowania. Wyciagam wiec portfel i ....no wlasnie! Zaraz na forum pokaza sie "ucisnieni" przez rzad premiera Tuska konsumenci. Ale przeciez ani rzad, ani premier nie nakazuja nam jezdzenia autami. Wrecz przeciwnie! Srodowisko naturalne tylko zyskuje na ograniczeniu spalin.
Oto postawa kapitalistycznego motlochu. Nas stac, a wiec robotnik i zwykly urzednik niech siedzi na du*** i nie podskakuje! Nawet za komuny ludzie mogli liczyc na zasilek co wystarczyl do zabezpieczenia podstawowych potrzeb czlowieka. Teraz mamy inny wiek i wiadomo, ze potrzeby sa wyzsze i wieksze. To wlasnie Tusk i jego ekipa powinni zadbac, aby kazdy mogl (bez wzgledu skad ma) pojechac swoim samochodem do kosciola,do pracy, do rodziny. Jak nie ma w skarbcu wystarczajacych srodkow, to wystarczy tylko przejrzec konta roznych Palikotow, Solarzy i Mikusow. A na pewno znajda tam wystarczajaco duzo, aby podzielic wsrod narodu. Ktos napisal o chamach co to chca jezdzic...a ja napisze, ze wszyscy mamy takie same potrzeby. I spokojnie juz, bez emocji czekam na wybory. Im wiecej plujecie na PiS, tym wiecej glosow zdobedzie ta partia i wtedy zobaczymy w jaki sposob zostanie wprowadzony w zycie element zwyklej ludzkiej solidarnosci i sprawiedliwego podzialu dobr ogolnonarodowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj przestańcie już panikować! Ceny paliw poskaczą trochę i znów się unormują -to nie pierwszy i nie ostatni raz tak jest... Podobnie jak z euro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I spokojnie juz, bez emocji czekam na wybory. Im wiecej plujecie na PiS, tym wiecej glosow zdobedzie ta partia i wtedy zobaczymy w jaki sposob zostanie wprowadzony w zycie element zwyklej ludzkiej solidarnosci i sprawiedliwego podzialu dobr ogolnonarodowych.
idiotą jesteś... nikomu innemu nie dziękuję jak właśnie PiS z Zytą, a to, że obniżyli podatku dla najlepiej zarabiających, czyli dla mnie... dzięki temu mam więcej kasy i mogę sobie jeździć super furą i kłuć Ciebie w oczy... a Ty sobie dalej myśl, że politycy chcą zrobić coś dla Ciebie, gołodupca co nie jest w stanie utrzymać swojej rodziny na poziomie, nie stać go aby zatankować samochód aby pojechać do rodziny, nie potrafi sam zadbać o swoje podstawowe potrzeby... a socjalistyczne PO potrafi tylko podatki podnosić, blokują możliwość odliczania VAT od zakupu auta firmowego oraz benzyny, niczego pozytywnego się po niech nie spodziewałem, ale miałem nadzieję, że przynajmniej się nie pogorszy... jednak nadzieja matką głupich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata. napisał:
Coz Ty za bzdury wipisujesz? Czyzby dolegliwosc/niedyspozycja Jaroslawa Kaczynskiego zaatakowala mozgi Jego zwollenikow? Bardziej niz ceny paliw niepokoi mnie fakt, iz NFZ nie zabezpiecza odpowiedniej ilosci psychiatrow w regionach wschodniej Polski! Najpotrzebniejsza obecnie rzecza w Lublinie jest rozbudowa Szpitala Psychiatrycznego w Abramowicach i stworzenie tam odpowiedniego gniazdka dla.....
No wlasnie, dlaczego tak wypisujecie i nie szanujecie ludzi uczciwych i wiernych idei Polski solidarnej, rownej i zanurzonej w wierze ojcow? Dlaczego wciaz dowiadujemy sie, ze Jaroslaw Kaczynski jest wariatem i nie odpowiada za wlasne czyny? Czy cale polskie spoleczenstwo nie umie zrozumiec, ze to wlasnie Kaczynscy sa sola tej ziemi i tylko Oni sa w stanie zrownac szanse wszystkich Polakow na lepsze i sprawiedliwsze z punktu widzenia solidarnego podzialu majatku narodowego zycie? przeciez Tusk i jego ekipa rzadowa popieraja kapitalistyczne zabiegi bogaczy dazacych do pomnazania majatku poprzez wyzyskiwanie robotnikow! Zakladaja jakies przedsiebiorstwa tylko po to, aby miec wlasnych niewolnikow. Popatrzcie dookola, jak buduje sie wielkie sklepy aby ludzie wydawali marne i w pocie czola zarobione pieniadze. Wysysaja z nas kazdy grosz, a sami tylko z tegomkorzystaja. Czas najwyzszy postawic tame temu wyplywowi gotowki z Polski. Ludzi nie stac na zakupy w niedziele i swieta. Zbliza sie Boze Narodzenie, a wiekszosc juz zaczyna omija Supermarkety, aby nie poddac sie pokusie. Teraz Tusk znow pociagnal nas po kieszeni podnoszac cene benzyny i zrobili to tylko w jednym celu, a mianowicei, aby rozbic komorke rodzinna, zeby nie bylo nas satc na odwiedziny najblizszych zapraszajacych do swiatecznego stolu. Nie pisze juz o uniemozliwieniu duchowego przezycia siat, bo wiekszosc nie da rady zatankowac, aby z najblizszymi pojechac do kosciola na Pasterke. I tak wyglada ta nasza Polska, o ktora walczylismy z komunistami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyńscy i PIS naciskali aby Orlen kupił za 2,8 mld $ Możejki,które przynosza rocznie 1 mld strat i teraz płacimy za to wszyscy gdyż to Orlen dyktuje w Polsce ceny paliw.Takie są fakty i za drogie paliwo odpowiada pośrednio były Prezydent i PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym CPNie taniej-a na innym drożej,to pojęcie względne. Co z tego,że moje teście "latami" tankowali na tanim CPNie na Majdanku...-afekt: auto paliło więcej i w dodatku zamulone oraz rozpędzało się jak "stary autobus". Od kiedy ja zacząłem jeździć,to tankuję na Statoilu -efekt: auto jedzie elegancko,silnik ciszej i równo pracuje,ładnie przyśpiesza i spala mniej niż "ustawa przewiduje". A ceny paliw "powariują" przez jakiś czas i wrócą do normy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do forumowiczów biadolących coś o wolnym rynku: Bzdury wypisujecie gdyż wolnego rynku w paliwach w Polsce nie ma. Prawie wszystko stacje kupują z Orlenu a Orlen kupuje z Rosji. Wysokie ceny paliw to efekt braku konkurencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pewnego dostawcę ropy z Ukrainy. Tydzień temu przywiózł mi zimową ropę po 3.5 zł/l. I nie piszcie, że to syf i auto się psuje i ma gorsze osiągi. Nic podobnego - Przy mrozie -20 C paliwo jest super. Nie jakaś galareta czy coś w tym stylu. I żeby było wszystko jasne tankuje Passata 2004 rok 130KM. Spalanie 6-7 l/100 i osiągi takie same jak na werwie z orlenu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wasyl napisał:
Litr wachy powinien kosztować 10 zł. wtedy banda goło..dupców co naściągała stare gruchoty z rajchu przesiadła by się na komunikację miejską i pociągi. A co do cen to to jest biznes. Jak ktoś chce sprzedawać droższe paliwo to innym wara od tego. Chciało się pismaku wolnego rynku to go masz i nie biadol!!! Demokracja nie polega na tym ze każdy goło..dupiec ma mieć samochód.
piszesz pier***y JASIU.powinien kosztowac 3-dychy,to i ty bedziesz siedzial w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej.... napisał:
Cena benzyny jest taka, jaka gotowi jestesmy zaplacic. Nikt nie zmusza Stasia, Wiesia i Kazia do tankowania! Nie chcesz placic, to przesiadz sie na rower! Rozumiem, ze pismaki musza miec tematy do swoich wypocin, ale ceny sa akurat dyktowane przez rynek i zadno ubolewanie nic nie pomoze. Nie ukrywam,ze sa wysokie, ale moj sposob zycia i pracy zmusza do tankowania. Wyciagam wiec portfel i ....no wlasnie! Zaraz na forum pokaza sie "ucisnieni" przez rzad premiera Tuska konsumenci. Ale przeciez ani rzad, ani premier nie nakazuja nam jezdzenia autami. Wrecz przeciwnie! Srodowisko naturalne tylko zyskuje na ograniczeniu spalin.
piszesz bzdury,bo czesto za podwyzka paliw ida podwyzki zywnosci,bo czyms trzeba to wozic i tu tusek ma wiele dopowiedzenia bo jak nie to wyjedzie na butach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonimowy napisał:
A ja mam pewnego dostawcę ropy z Ukrainy. Tydzień temu przywiózł mi zimową ropę po 3.5 zł/l. I nie piszcie, że to syf i auto się psuje i ma gorsze osiągi. Nic podobnego - Przy mrozie -20 C paliwo jest super. Nie jakaś galareta czy coś w tym stylu. I żeby było wszystko jasne tankuje Passata 2004 rok 130KM. Spalanie 6-7 l/100 i osiągi takie same jak na werwie z orlenu.
Wiem coś o tym -bo kiedyś Ukrainiec przywoził mi taką ropę (zimową) i mój traktor elegancko jeździł-nawet w silne mrozy podczas gdy inni stali i mieli w bakach galaretę zamiast ropy... Sęk w tym,że jest to ropa zimowa ,dobra nawet do jazdy po Syberii...-ale/jak to mówią/ : "coś za coś", więc nie zdziw się,że po jakimś czasie Twój "Passendżer" będzie coś "nie teges"... Wszystko dobre,ale z umiarem -bo zimowa ropa jest za sucha na lato i układ paliwowy nie ma prawidłowego smarowania,co po pewnym czasie prowadzi do kosztownych napraw. No chyba że latem lejesz inną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że jełopie jeden z drugim nie zwróciłeś uwagi, że ceny paliw przyczyniają się do wzrostu cen innych produktów i usług. Biorąc pod uwagę, że zarabiasz w tej Lubelskiej pipidówie ok 1600 zł netto to pożyjesz ;D. Weź jeszcze pod uwagę matole jeden z drugim, że od nowego roku VAT idzie o punkt w górę, a to też się przyczyni do wzrostu cen. I tak o to będziesz wpier***ał chleb kupiony za 4 zł, a samochodem to będziesz jeździł raz na miesiąc pokazać się sąsiadowi, że Cie stać jak cała rodzina Ci się na paliwo zrzuci. A tak wracając do tematu: to w Wawie tankuje w granicach 4,95 - 5,19 za litr - bandytyzm. Dobrze, że choć w koszty to mogę wpisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata. napisał:
Coz Ty za bzdury wipisujesz? Czyzby dolegliwosc/niedyspozycja Jaroslawa Kaczynskiego zaatakowala mozgi Jego zwollenikow? Bardziej niz ceny paliw niepokoi mnie fakt, iz NFZ nie zabezpiecza odpowiedniej ilosci psychiatrow w regionach wschodniej Polski! Najpotrzebniejsza obecnie rzecza w Lublinie jest rozbudowa Szpitala Psychiatrycznego w Abramowicach i stworzenie tam odpowiedniego gniazdka dla.....
To stara metoda SB problem merytoryczny zamienić na psychiatryczny. PS. SB-ku zrozum obsesja na zamykanie wszystkich w psychiatryku jest chorobą kwalifikujacą do leczenia w tymże psychiatryku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byly lubelak napisał:
Szkoda, że jełopie jeden z drugim nie zwróciłeś uwagi, że ceny paliw przyczyniają się do wzrostu cen innych produktów i usług. Biorąc pod uwagę, że zarabiasz w tej Lubelskiej pipidówie ok 1600 zł netto to pożyjesz ;D. Weź jeszcze pod uwagę matole jeden z drugim, że od nowego roku VAT idzie o punkt w górę, a to też się przyczyni do wzrostu cen. I tak o to będziesz wpier***ał chleb kupiony za 4 zł, a samochodem to będziesz jeździł raz na miesiąc pokazać się sąsiadowi, że Cie stać jak cała rodzina Ci się na paliwo zrzuci. A tak wracając do tematu: to w Wawie tankuje w granicach 4,95 - 5,19 za litr - bandytyzm. Dobrze, że choć w koszty to mogę wpisać.
Co Was wszystkich pogięło z tym chlebem za 4-5 zł?! Gdzie się nie obrócę,to wszyscy "w koło Macieju": CHLEB PODROŻEJE NA 5 ZŁ i TO JUŻ OSTATNIE TAKIE BOGATE ŚWIĘTA! Już to słyszę z kilkanaście lat,że "po Nowym Roku chleb strasznie podrożeje!" Jakoś już wiele lat minęło i... i NIC! A popatrzcie ile chleba po śmietnikach się poniewiera,że nawet koty,gołębie i wrony go już za bardzo nie chcą... Was -widzę- jakaś straszna chandra i dekadentyzm dopada! -czyli smutek u schyłku roku i strach przed nowym. Ludzie!-opanujcie się! -ceny podskoczą i znów po jakimś czasie opadną /przynajmniej te niektóre/ ,bo każdy swój towar chce sprzedać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
Kaczyńscy i PIS naciskali aby Orlen kupił za 2,8 mld $ Możejki,które przynosza rocznie 1 mld strat i teraz płacimy za to wszyscy gdyż to Orlen dyktuje w Polsce ceny paliw.Takie są fakty i za drogie paliwo odpowiada pośrednio były Prezydent i PIS.
CO ZA KOMPLETNE BZDURY WYPISUJESZ !! ZA KACZYNSKICH PALIWO BYLO TANSZE, MIMO, ZE NA SWIECIE CENA WZROSLA DO 140$ ZA BARYLKE !! CO MAJA DO TEGO MOZEJKI ?? -ZRESZTA PRZED 4MA LATY DZIELELYNOK, DOPOKI NIE DOBRALI SIE DO ORLENU CI z PO !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...