Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ceny wody, ścieków i biletów w Lublinie prawie najniższe w kraju

Utworzony przez Beret - Genetic Patriot, 2 sierpnia 2011 r. o 09:20 Powrót do artykułu
Czy to artykuł sponsorowany MPWiKu przed kolejną podwyżką opłat za wodę i ścieki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarobki tez prawie najniższe....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dominiku a jeśli chodzi o wynagrodzenia, to czy nie umknęło Panu czasem coś takiego jak SEKTOR PRZEDSIĘBIORSTW? Wie Pan z ilu firm z Lubelszczyzny są to dane? Bardzo proszę o zapoznanie się bliżej z tym tematem. Pomijam już to, ze to dane z umów o pracę, kiedy to w naszym regionie coraz popularniejsze są umowy cywilnoprawne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury!!! Kolejna podwyżka się szykuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może szanowny pismak spróbowałby wyjaśnić dlaczego zrzut ścieków z kanalizacji kosztuje te 3,99zł, a zrzut z szambowozu drugie tyle??? Czy jest tego uzasadnienie ekonomiczne, czy to tylko monopol MPWiK działa i pozwala zdzierać z prywaciarzy dwa razy więcej, a ostatecznie i tak płacą mieszkańcy, którym MPWiK nie jest w stanie dociągnąć kanalizacji? Czekam na wyjaśnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdury!!!!!!!!!!!!!!zarobków nie mamy najniższych?????????pismaku mów za siebie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z. napisał:
zarobki tez prawie najniższe....
Nie prawie, a najniższe - pamietaj, że prawie robi różnicę bo prawie najniższe to mamy w UE gdzie wyprzedza nas jeden region ze Słoweni i jeden z Rumunii - czego zresztą na dzień dzisiejszy nie jestem już pewien...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa solidaruchowa manipulacja statystyką!Powinno się podać: jaki procent społeczeństwa jest w przedziale 1500-2100,2101-2800,2801-3700,3701-4800.I wtedy zupełnie inaczej to będzie wyglądało.Wiem,że sądzicie -Lubelszczyzna to typowa bezmózgowa gawiedź i każdy idiotyzm można tu wcisnąć.Nie każdemu!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szlak człowieka trafia jak czyta takie bzdury... 3200??? Na jakiej podstawie wyciągacie tą srednią co?? Czy średnią liczycie na zasadzie: 1 pobory bogdanka 6 tys 2 pobory ZA Puławy 4 tys 3 pobory normalny zjadacz chleba 1400zł i to jest właśnie wasze wyliczenie średniej 3,800 ????? to jest chore, szkoda słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci ze średnią krajową nie korzystają z mpk tylko jeżdżą własnymi samochodami. Z mpk tak naprawdę to korzystają ludzie o niskich dochodach plus uczniowie i emeryci , renciści i to z niskimi dochodami .A i tak Ratusz co chce to robi z rozkładami jazdy autobusów nie licząc się tak naprawdę z tymi co muszą korzystać z mpk. To tak jakby im autobusy przeszkadzały na ulicach bo nie mogą swoimi samochodami swobodnie jeździć ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nóż sie otwiera jak sie czyta takie szmatławe wiadomosci jak te, zresztą wiadomo, ze DW najlepiej wychodzą wiadomosci kryminalne i jets to pewnego rodzaju szmaciane 997
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, dobre z tymi pensjami. Hm, dziwne, bo mam sporo znajomych a jakoś nikt z nich tyle nie zarabia. Ja sama w desperacji zatrudniłam się w pewnym zakładzie w LBN. Nocki, dzień 9-10 h, bardzo ciężka fizycznie praca...a płaca 1200 zł jak dobrze pójdzie. Tak, więc trudno żeby jeszcze ceny wody itd. stały się wyższe, bo jak to wtedy wszystko opłacić...z czego się pytam........?I tak jest już trudno....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...