Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i co że ma? Żal tyłki ściska? Weźcie się do roboty, też może będziecie mieli. Trzeba było ostatnie poty na treningach wylewać, a nie iadolić
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Qrwa a ja głupi na studia poszedłem dwa kierunki z wyróżnieniem ukończyłem i teraz pracy nie mam bo znajomości brak, było w piłkę grać a nie w naukę i wykształcenie inwestować, a sorki zapomniałem ale żeby grać w Polskiej lidze to również należy mieć znajomości i szerokie plecy bo talent i wyszkolenie nie wystarczą co zresztą widać na boisku jak stado kopaczy biega z kolorowymi i nastroszonymi włosami to ponoć oznaka talentu!
0
A spowodować, żeby zostały uprzątnięte jego plakaty wyborcze w Puławach to nie potrafi...
0
Gratulacje dla Kucharskiego za to ze głowe ma na karku i dobrze zainwestował ale panie Czarku nie zapomnij o Lublinie i regionie .Powodzenia w zdrowiu i inwestycjach
0
przynajmniej sam na to zarobił a nie siedząc na naszym garnuszku przy korycie!!!GRATULACJE!!!
0
Zapracował to ma. Nie boli mnie jego majątek.
0
Pan piłkarz niech już zdejmie swoje zdjęcia kawalerskie ze słupów w Świdniku chyba że liczy na jeszcze drugą kadencję to niech sobie wisi.
0
Obserwator napisał:
Qrwa a ja głupi na studia poszedłem dwa kierunki z wyróżnieniem ukończyłem i teraz pracy nie mam bo znajomości brak, było w piłkę grać a nie w naukę i wykształcenie inwestować, a sorki zapomniałem ale żeby grać w Polskiej lidze to również należy mieć znajomości i szerokie plecy bo talent i wyszkolenie nie wystarczą co zresztą widać na boisku jak stado kopaczy biega z kolorowymi i nastroszonymi włosami to ponoć oznaka talentu!
TO TRZEBA BYŁO LATAĆ ZA PIŁKĄ, BARANIE, BO COŚ TO KSZTAŁCENIE TEŻ CI NIE WYSZŁO, JAK NA BEZROBOCIU SIEDZISZ. Ja skończyłam jeden kierunek i mam super pracę i JESTEM ZADOWOLONA Z ŻYCIA. Weź się za robotę, a nie zazdrość innym!
0
Przy takim majątku, ta pewnie nie musiał handlować meczami.
0
jaga napisał:
TO TRZEBA BYŁO LATAĆ ZA PIŁKĄ, BARANIE, BO COŚ TO KSZTAŁCENIE TEŻ CI NIE WYSZŁO, JAK NA BEZROBOCIU SIEDZISZ. Ja skończyłam jeden kierunek i mam super pracę i JESTEM ZADOWOLONA Z ŻYCIA. Weź się za robotę, a nie zazdrość innym!
Może baranami są raczej ci, którzy tyle płacą za ganianie za piłką.
0
Cezary a wpisałeśile klas podstawówki ukończyłeś ha ha ha Kto głosował w Lublinie na tego mądralejest deb***em i to strasznym deb***em
0
A co mi tam czyjś majątek. Widać wiedział w co inwestować. No.. chyba że nie kupował tych mieszkań za uczciwe ceny...
0
jak ja ch**a nie lubie za to, że się czerwonej peło sprzedał.
0
Płacić komuś ogromne pieniądze za to, że się ugania za piłką, chodzić na te "mecze" i płacić za bilety - co za głupota!
0
A może by tak posprzątał po sobie!! Do tej pory jego gęba straszy na ulicach. Co na to straż wiejska? Moze kara powinna byc proporcjonalna do możliwości śmieciarza?
0
sprawdziłem, niestety Pan poseł wykształcenia nie wpisał, a to trochę nieładnie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: