Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Facet ma zupełną rację !!! Poza wymyślaniem śmiesznych szkoleń i rozkradaniem kasy unijnej ten region nic nie potrafi. Nie chodzi mi o jednostki, bo te rozgarnięte dają stąd dyla !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co pan Palikot do tej pory zrobił dla regionu? Poza zabawami wibratorem itp.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rymu tu nie ma ,ale to prawda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ch.j z panem karpińskim z panią kopaczką niesiołem matołem + sawickim burakiem sk....synem piechocińskim a ogólnie to to je..ne PŁO z PESELEM niech palą kapcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawie jak Kononowicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoje pokazał, a teraz niech się chwali co dla nas zrobił   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokonania palikota są imponujące a program konretny i zwięzły.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co pan Palikot do tej pory zrobił dla regionu? Poza zabawami wibratorem itp.?
o to to, ch... to się bawił ale żeby coś konkretnego zrobić to nie łaska (laska?). w tej kampanii to samo, postulaty-xero od innych partii i tylko atakowanie konkurencji. mało to honorowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Palikot pije wódkę na ulicy" "Jak komentuje Janusz Palikot na blogu w Onet.pl, "można przypuszczać, iż problem alkoholowy prezydenta Kaczyńskiego jest poważniejszy niż swego czasu pisał". Przyznam, że kiedy docierały do mnie sygnały o częstym nadużywaniu alkoholu przez głowę państwa, myślałem, iż sprawa dotyczy wielkiej miłości prezydenta do wina." Panie Pośle Karpiński, proszę się nie martwić. Palikot atakuje zacne osoby. Byle kogo nie czepia :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Palikot pije wódkę na ulicy" "Jak komentuje Janusz Palikot na blogu w Onet.pl, "można przypuszczać, iż problem alkoholowy prezydenta Kaczyńskiego jest poważniejszy niż swego czasu pisał". Przyznam, że kiedy docierały do mnie sygnały o częstym nadużywaniu alkoholu przez głowę państwa, myślałem, iż sprawa dotyczy wielkiej miłości prezydenta do wina." Panie Pośle Karpiński, proszę się nie martwić. Palikot atakuje zacne osoby. Byle kogo nie czepia :) :) :)
  Ten facet nie ma za grosz wstydu, w życiu nie byłam tak zażenowana choć chyba On powinien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ch.j z panem karpińskim z panią kopaczką niesiołem matołem + sawickim burakiem sk....synem piechocińskim a ogólnie to to je..ne PŁO z PESELEM niech palą kapcia
A teraz weź głęboki oddech, odetchnij i pomyśl dlaczego Palikot nie osiąga nic od lat w polityce, ciężko wymyślić co on w ogóle zrobił po odejściu z PO, żenua
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorosły facet... bawi się penisem... pisze "jestem gejem" :) Co o takim sądzicie?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet ma zupełną rację !!! Poza wymyślaniem śmiesznych szkoleń i rozkradaniem kasy unijnej ten region nic nie potrafi. Nie chodzi mi o jednostki, bo te rozgarnięte dają stąd dyla !!!
Uważasz lubelaków z półgłupków? Palikot został na lubelszczyźnie, więc poniekąd  twoja opinia jest trafiona. :D .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak myślicie, czy całował się z Anką? Czy było z języczkiem?   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co pan Palikot do tej pory zrobił dla regionu? Poza zabawami wibratorPalikot ze sztucznym penisem w jednej ręce i z policyjnym pistoletem w drugiej dramatycznie protestował przeciwko brutalnemu traktowaniu zatrzymywanych kobiet w lubelskiej komendzie policji - podwójnemu gwałtowi i kilku przypadkom molestowania. Wcześniej bezskutecznie domagał się interwencji. Dopiero po tej manifestacji osiągnął cel - przesłuchania na komendach są monitorowane.
Mimo to sztuczny penis Palikota wciąż wraca w wypowiedziach polityków - głównie z PiS. A opinia publiczna i dziennikarze zdają się nie pamiętać, o co naprawdę chodziło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorosły facet... bawi się penisem... pisze "jestem gejem" :) Co o takim sądzicie?  
  Ano tyle, że nie ma szans zabłysnąć w polityce to próbuje jakoś inaczej zwrócić na siebie uwagę, a ze się ośmiesza może lubi nie wnikam ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie zastanawialiscie sie ze Palikot wlasnie w swoj sposob pokazuje cala klase polityczna... Ile warci tyle co ta setka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z 460  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz weź głęboki oddech, odetchnij i pomyśl dlaczego Palikot nie osiąga nic od lat w polityce, ciężko wymyślić co on w ogóle zrobił po odejściu z PO, żenua
  Pomyślałem Panie Aktywisto Sztabu Wyborczego. Rzeczywiście nie wylądował na świeczniku polityki, może dlatego, że nie szedł na takie układy o jakich słyszeliśmy w knajpie "Sowa i Przyjaciele". Natomiast ci, którzy uważają, że "za 6 tysięcy może pracować tylko idiota albo złodziej" wylądowali na tym świeczniku, zarabiają więcej, a pospólstwu fundują 1800 zł brutto.  Natomiast co Palikot zrobił - pokazał prawdziwe intencje niektórych polityków.  I ma mój głos, bo finansowo stać go, by być politykiem - nie musi się dorabiać. Na szczęście w wyborach dostaniecie w dupę, bo większość ma już was dosyć za ostatnie 8 lat. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie zastanawialiscie sie ze Palikot wlasnie w swoj sposob pokazuje cala klase polityczna... Ile warci tyle co ta setka?
Posłowanie nie polega na pokazywaniu a na działaniu. Z pokazami to do cyrku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...