Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To zasłużony funkcjonariusz Po, nawet Kopaczka dygneła przed gostkiem, wysoka POzycja na listach daje szanse nawet skompromitowanym działaczom PełO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.Temu, który nagrywał, winne jest uznanie, obnażył uczciwośc pracownika publicznego
Może jeszcze nobla im dać? Ciekawe jakie miałbyś zdanie gdyby to ciebie nagrano lub sfilmowano... też byś kogoś takiego nagrodził?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karpinski wyp....... buraku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 „Ch… tam z tą Polską wschodnią”
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palikot wyp....... buraku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytajmy tych co nie kradną, tylko cieżko pracują. Jak w kilkanaście lat z zupełnego gołodupca dopracować się 330 mln zł?Chyba ktoś nas w ch..ja robi?   https://www.youtube.com/watch?v=pekFuz1J0jo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gumofilce i kufejka - obciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciągle bywają razem, czy może są parą?     https://www.youtube.com/watch?v=JONWyt2ab2I
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trochę "odgrzewane kotlety", ale dobre :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot nie uderzył  w Krukową bo wierzy że jakimś cudem dostanie się do semu i ilczy na kolicję z pisem. To zwykły helikopter, który swoją hipokryzją przewyższył już dawno Ryszarda C.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno Janusz i Ania mają wystąpić w tańcu z gwiazdami.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot nie uderzył  w Krukową bo wierzy że jakimś cudem dostanie się do semu i ilczy na kolicję z pisem. To zwykły helikopter, który swoją hipokryzją przewyższył już dawno Ryszarda C.
  Nie uderzył bo jakby to zrobił to już tylko szczątki by zostały. Kruk sama się załatwiła baletami a Palikot dzisiaj się dobił. Dziwi mnie tylko, że facet, który od lat siedzi w polityce nie ma za grosz instynktu samozachowawczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koalicja PiS Zjednoczona Lewica jest możliwa, skoro była koalicaj Samoobrona-LPR-PiS to wszystko jest możliwe  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbardziej jednak prawdopodony jest taki scenariusz  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziemi mieli za co: za ch..ja dla Polski, za to że nazwał nas Polaków gówniarzami, zerem, szambem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien stanąć przed Trybunałem Stanu za antypolskie wypowiedzi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciał zyskać głosy wyborców a zyskał skompromitowany wizerunek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...