Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą odtworzyć niemiecki czołg z I wojny światowej. Znaleźli wrak w rzece

Utworzony przez Jo_gurt, 27 grudnia 2012 o 16:05
A można jakoś współuczestniczyć w kosztach? Z chęcią dorzuciłbym się do odrestaurowania takiego rarytasu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W pobliży Janiszowa pod Annopolem tez jest w rzece jakiś czołg.
0
Ile rzek tyle czołgów....
0
Jak bylem w tym roku na jeziorem to tez widzialem duzo czołgow, szczegolnie po 40tce. Te akurat leżały na plaży
0
a ja z chęcia bym uczestniczył podczas wydobywania tego ""czegoś"" z tej rzeki ...... wrazie czego prosze o info na e-mail
0
a ja z chęcia bym uczestniczył podczas wydobywania tego ""czegoś"" z tej rzeki ...... wrazie czego prosze o info na e-mail
0
Nalezy życzyć tylko jak najższybszego wydobycia , wyremontownia i wstawienia w ciekawym miejscu np: To byłaby perełka. [media]http://youtu.be/6Q_1-SFEpOI[/media]
0
Kilka lat temu natknąłem się na informację w j. angielskim o tym, że 1920 roku WP posiadało 1 szt takiego czołgu. Uważałem to za całkowicie nieprawdopodobne ale kto wie?
0
Wrak to nie koniecznie czołg a podwozie z którego wykonywano te czołgi podwozie stanowiły zwykłe ciągniki na gonsienicach których troszke było w Polsce po I wojnie z demobilu .Całkiem prawdopodobne że to jest taki ciągnik ale warto go wyjąć bo to żeczywiście zabytek ten człowek już kiedyś znalazł cudo w swojek okolicy jak sobie przypominam a obecnie zajmuje sie Izba Pamięci w Kocku .
0
Jo_gurt napisał:
A można jakoś współuczestniczyć w kosztach? Z chęcią dorzuciłbym się do odrestaurowania takiego rarytasu
mozna prosze o meila muzeumkock@wp.pl
0
W 2009 podczas budowy autostrady w Gleiwitz też wykopali ruski czołg.Podpieli 2 cieżarówki żeby go wyciagnąć i nic.Podpieli 4 i dlaej nic w koncu podpieli 6 i dlaej czołg ani drgnie.Znalazł sie jakis spawacz i przepalił właz ,zagladaja do środka atam siedzi ruski i tzryma noge na hamulcu...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: