Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą żeby górki czechowskie były wielkim parkiem. Co na to właściciel terenu?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 sierpnia 2016 r. o 20:33 Powrót do artykułu
Nie mam nic przeciwko osiedlom o ile obok będzie duży zielony park
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ludzie nie wierzcie w te bzdury! Obiecują wybudowanie parku, podświetlanych chodników, wieży widokowych, a przedstawiciel TBV zapytany na konferencji o to kto miałby sfinansować budowę parku odpowiada, że miasto... TBV tylko wybuduje bloki...
Nie widze powodu by nie wierzyć w to co zapowiada TBV. Od początku widać, że podchodzą poważnie do tematu. Chcą dyskusji, pokazali to co mają do zapronowania i czekają na ruch ze strony miasta. Jestem przekonany, że ludzie o wiele bardziej będą zadowoleni z tego co tam powstanie niż z tego co mamy na górkach teraz, czyli syf kiła i mogiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest TBV? Deweloper to wiem, niewiele informacji na ten temat co to za firma skad,własciciel, baza firmy. Pracuje na budowach ale jakois nikt z innych firm nie mówił ze jest zatrudniony w TBV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TBV chce tam zrobić park
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja trzymam stronę dewelopera i mam nadzieję, że zrobi porządek z górkami czechowskimi. Najwyższa pora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UCYWILIZOWAĆ WRESZCIE TEN ŚMIETNIK NA CZECHOWIE!!! UZGODNIĆ ILOŚĆ BLOKÓW I DOMKÓW I ZROBIĆ PORZĄDNY PARK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To świetny pomysł żeby powstał tam naturalistyczny park, a nie jakieś blokowiska z trawnikami pełnymi psich odchodów i śmieci. JESTEM ZA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zmieniajcie nic na górkach. Gdzie będę po tych zmianach wysrywać swojego wilczura?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem właściciel też chce tam dużego parku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytajcie potencjalnego dewelopera kogo z sąsiadów i przedstawicieli gospodarza tego terenu zaprosił na prezentację swoich planów zabudowy, które powstały zanim jeszcze kupił spółkę Projekt Echo 133 wraz z ponad 100 hektarami gruntów. Prezydenta miasta nie trzeba pytać jak widzi zamianę gruntów z deweloperem, a dlaczego nie wykonał uchwały Rady Miasta z marca 2011 roku, która zobowiązywała go do odkupienie niemal 70 hektarów w cenach z 2000 roku. Przecież to wszystko jest jedną wielką ściemą rozgrywaną za pośrednictwem mediów, które albo uskuteczniają "zapis na nazwisko" albo blokują całkowicie publikację rzetelnych informacji. Niech się komedia gra - kto wie czy nie dłużej niż sprawa "Inki" i "Zagończyka"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to co na to właściciel? Właściciel może się tam co najwyżej wypróżnić bez zgody na zmianę planu a takiej zgody lublinianie nie wyrażają i niech rada miasta to wreszcie przyjmie do wiadomości. Nie zmieniać planu i kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sobie myślę tak, jak się właściciel w.... to postawi 10 wilii, ogrodzi i sprzeda z oszałamiającym zyskiem. Dom z 10 hektarową działką w mieście!!! i tyle zobaczymy górki... z za płotu(((( PS Obrońcy Górek kładźcie się spać i nie wstawajcie!!! Nie reprezentujcie mnie, który tam mieszka. Dobranoc, rano pójdę z psem na spacer na ... Górki oczywiście. Dobranoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Z tego co wiem właściciel też chce tam dużego parku.
to mamy ze sobą wiele wspólnego, bo ja tez chcę parku, ale nie zamierzam wykładac na to własnych pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może niech Rada odkupi ziemię i na swoim wtedy terenie urządzi park, a nawet dwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest czysta od dawna. Teren nigdy nie był przeznaczony pod zabudowę jedna spółka próbowała szemranymi sposobami zmienić plan zagospodarowania tego terenu wciskają mżonki o inwestycjach w skrzyżowanie - teraz jak miasto (my wszyscy) płacimy za skrzyżowanie - znalazł się kolejny z TBV i znowu chce roztaczać swoje wizje bez niczyjej zgody. Nie rozumiem tego - skoro kupił grunty nie pod zabudowę to teraz niech nie wciska komuś ciemnoty. Jak to mówią skąpy dwa razy traci. A ponadto nie rozumiem wypowiedzi tego Pana z Rady Dialogu ... Szyborskiego - drogi Pani TBV kupiło grunty nie pod zabudowę to o jakiej zamianie Pan mówi - zamienić się gruntami nie pod zabudowę na grupy inwestycyjne i to o większej powierzchni - Pana logika jest porażająca .... nic dodać nic ująć ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i postawimy na górkach szałasy, miasto nas w nich zamelduje i tak będziemy naturalnie i dziko mieszkać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mafia władzy samorządowej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianka Ty to serio z Lublina jestes? Malo Ci blokow w budowie w okolicy? Poprzednik dobrze powiedzial. Kupiono nie teren inwestycyjny a tereny zielone z malym fragmentem pod tereny rekreacyjne. Ten teren mial byc parkiem od czasow wojny conajmniej. Postawienie tam na 10h wilii czy segmentow to i tak dalece idace ustepstwo. Przypomnijmy ze ziemie sprzedano w cenie ziemi rolnej tudziez nieuzytkow a nie w cenie dzialki budowlanej! Ziemia budowlana jest na polnocy gorek podzielona na dzialki i sprzedawana przez miasto w cenie 30tys za ar. Ani TBV ani poprzedni wlasciciel jej nie kupil. Lepiej kupic park zrobic przekret czy dac w lape mieszkanie i budowac na terenie zielonym. Czy na prawde ludzie sa tak naiwni ze tego nie widza? To najwiekszy przekret w historii miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest mnóstwo terenów, gdzie można zbudować bloki, nawet dla 100 tys mieszkańców: Ponikwoda, Rudnik, Wrotków, Zemborzyce, Abramowice. Dlaczego w tym mieście zabudowuje się każdą wolną przestrzeń? Dlaczego nie dba się o zieleń tak ważną w mieście. Ogród Saski to nie wszytko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale gdzie byli obrońcy górek jak kilkanaście lat temu miasto sprzedawało działkę eko cos tam jakas firma z Kilec mieli galerię tam budować wtedy nikomu to nie przeszkadzało 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...