Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Je..ć kościół.Ich gówno obchodzą ludzkie potrzeby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie mieszkańcy z tej strony Wisły zaczynają żyć jak społeczeństwo obywatelskie.Chcą decydować sami o tym co jest im potrzebne a co nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN KLER NIECH BUDUJE SOBIE KOŚCIÓŁ NA MAJDANKU - BĘDZIE BLIŻEJ DO KOTŁOWNI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W najbliższy czwartek o godzinie 17 na ul. Owocowa 6 odbędzie się zebranie Rady Dzielnicy w tej sprawie. Prosimy o wsparcie i przybycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo mieszkańcy, wasze sprawy są ważniejsze i władza którą wybraliście nie robi żadnej łachy, tyłowłazi są już na szczęście w odrwocie, młodzi ludzie nie trzęsą tyłkami przed sukienkowymi, ile jest kościołów w LUBLINIE , na ilu statystycznych lublinian przypada jedna świątynia, a nie wszyscy są wyznawcami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*wa ale jeden wielki kościół na ul Bazylianówka na który od 20 lat zbierają po ludziach pieniądze i dopiero co od kilku lat jest w użytku, i drugi na Rudniku im nie wystarczą? Po co nowe kościoły jak do tych co są nie ma komu chodzić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo!!! walczcie i pilnujcie władzy, bo niezależnie od barw politycznych, chętnie układają się z kościołem instytucjonalnym, bo nie o wiernych tu przecież chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owsiak przytulił miliony? Lecz się durniu.
tak za darmo wszystko robi to ty się LEECZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż raz ktoś się postawił czarnej zarazie, bravo ludziska, tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie boję, ze jak się jeszcze bardziej wKULwia to zbudują przedszKULe z Budzikiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak trzymać , brawo lublinianie! A kler wysłać do odśnieżania, kopalń i koszenia traw. Darmozjady i nieroby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w dzikim kraju tylko kler może kupić działkę za 10 % procent wartości  w sposób legalny zgodnie z prawem? Jesli tak ,to strach się bać - za chwilę kler odsprzeda miastu tę samą działkę za 1,6 mln złotych Ile zarobi na czysto kler??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZBOŻNIKI I KOMUCHY ! PALIKOCIARZE WSTRĘTNE ! KOŚCIOŁA NIE CHCĄ ! W PIEKLE SMAŻYĆ SIĘ BĘDĄ !
        kto pójdzie do piekła to doskonale widać... na wieczór polecam poczytać kodeks karny... nie my polacy nie chcemy kościoła jeżeli będzie wtrącał się do wszystkiego   a dzięki nam niewierzącym masz internet, technologie, medycyne.... i co zatkalo kakalo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda świątynia niezależnie od tego jak i za czyje pieniądze została wybudowana, jest po konsekracji własnością Watykanu. Nie Polski, nie parafian nie samorządu, ale Watykanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolicy ostatniej szansy DODANE 30.03.2005 21:48 Marcin Jakimowicz i Przemysław Kucharczyk GN 14/2005 | Dobry łotr, dobrym łotrem, ale pan nie znał mojego sąsiada! Rozbił rodzinę, łapówkarz, za komuny nakradł jak mało kto, łajdaczył się całymi dniami. I żeby taki człowiek przyjął pod koniec życia kapłana? No coś podobnego. Miłosierdzie Boże ma też jakieś granice! Benedyktyn o. Karol Meissner na rekolekcjach w Warszawie opowiadał przejmującą historię hitlerowca Rudolfa Hessa. Był znany jako prawa ręka samego Hitlera (nie należy go mylić z Rudolfem Hössem, komendantem obozu w Aus-chwitz). Siedząc w więzieniu, poprosił o długą spowiedź. Później kapłan miał odprawić Mszę świętą dla więźniów. Nie było ołtarza. Odprawimy ją na waszych dłoniach – zdecydował. Na czyich? Losujmy. Wypadło na Hessa.  Eucharystię sprawowano na dłoniach hi-tlerowca. Po kazaniu do zakrystii wpadły oburzone parafianki. „Ooo, tego przykładu mógł nam Ojciec oszczędzić!”. Hans Frank, generalny gubernator Generalnej Guberni, hitlerowski zbrodniarz, został skazany na szubienicę. Po ogłoszeniu wyroku pokiwał głową: „Śmierć przez powieszenie? Zasłużyłem na nią i spodziewałem się tego”. Do spowiednika zaś powiedział: „Dziękuję za dobre traktowanie w więzieniu. Proszę Boga o miłosierdzie”. Lekarze i strażnicy więzienni z Norymbergi opowiadają, że w ostatnich tygodniach życia nie rozstawał się z Biblią. Czy człowiek stający oko w oko ze śmiercią może decydować się na podobne gesty? A może właśnie wówczas widzi wszystko najwyraźniej? Czy działa tu zasada „jak trwoga to do Boga”? Niekoniecznie. Osądzony razem z Frankiem Julius Streicher, redaktor naczelny antysemickiego tygodnika „Der Stürmer”, stojąc pod szubienicą szyderczo zawołał: „Szczęśliwego Jom Kippur!”.„Święty Franciszek” krakowskiej cyganerii Piotr Skrzynecki, legenda Piwnicy pod Baranami, wolny jak ptak – był dobrym duchem krakowskiej cyganerii. Niezwiązany z żadnym Kościołem, z żadną konkretną formą kultu. Jazzman i perkusista popularnych Skaldów Jan Budziaszek, opowiada przejęty: „Piotr zmarł w niedzielę. Krystyna Zachwatowicz przeglądając w sobotę w szpitalu kieszenie jego marynarki, aby nie zginęło nic ważnego, wyciągnęła – ku wielkiemu zdumieniu – różaniec. Kto by pomyślał? Już wcześniej, kiedy towarzystwo piwniczne rozchodziło się do domów po kabarecie, Piotr nagle znikał. Byli przeważnie tak zmęczeni, że nikt tego nie zauważał. Mało kto wiedział, że zanim udał się do domu »musiał« odwiedzić jeszcze kościół franciszkanów. Kilka godzin przed śmiercią powtarzał już tylko: święty Franciszku, święty Franciszku, święty Franciszku...”.   cd         http://gosc.pl/doc/790292.Katolicy-ostatniej-szansy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypędzam szatana w imię ChrystusaAutor: ks. Andrzej GrefkowiczCzłowiek opętany przez demony, gdy przekracza próg świątyni, poci się, traci przytomność i ma napady lęku. Nie może patrzeć na święte obrazy. Medalik z Matką Boską wywołuje jego agresję. Parzy go woda święcona. Widzi diabelskie twarze, nękają go obsesyjne myśli. Rozmawiamy z ks. Andrzejem Grefkowiczem – egzorcystą w diecezji warszawsko-praskiej. fragment Wiele osób ma koszmary. Ja też. Ale pewnie nie budzi się pan regularnie w nocy z wrażeniem, że ktoś siedzi na panu i dusi za gardło. Osoby, które do mnie trafiają, opowiadają, że budziły się z koszmarnego snu i w ciemnym pokoju czuły czyjąś obecność, czuły czyjś wzrok na sobie. Mogą pojawić się też poważniejsze znaki działania złego ducha: podmuchy zimna, przesuwanie mebli, otwieranie i zamykanie drzwi. Światło samo zapala się i gaśnie, wskazówki zegara zaczynają obracać się w odwrotną stronę, w domu pojawiają się różne przedmioty, których nigdy wcześniej tam nie było.         http://www.odnowa.jezuici.pl/szum/prowadzenie-spotkainmenu-33/modlitwa-o-uwolnienie-mainmenu-83/300-wypam-szatana-w-imihrystusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypędzam szatana w imię ChrystusaAutor: ks. Andrzej GrefkowiczCzłowiek opętany przez demony, gdy przekracza próg świątyni, poci się, traci przytomność i ma napady lęku. Nie może patrzeć na święte obrazy. Medalik z Matką Boską wywołuje jego agresję. Parzy go woda święcona. Widzi diabelskie twarze, nękają go obsesyjne myśli. Rozmawiamy z ks. Andrzejem Grefkowiczem – egzorcystą w diecezji warszawsko-praskiej. fragment Wiele osób ma koszmary. Ja też. Ale pewnie nie budzi się pan regularnie w nocy z wrażeniem, że ktoś siedzi na panu i dusi za gardło. Osoby, które do mnie trafiają, opowiadają, że budziły się z koszmarnego snu i w ciemnym pokoju czuły czyjąś obecność, czuły czyjś wzrok na sobie. Mogą pojawić się też poważniejsze znaki działania złego ducha: podmuchy zimna, przesuwanie mebli, otwieranie i zamykanie drzwi. Światło samo zapala się i gaśnie, wskazówki zegara zaczynają obracać się w odwrotną stronę, w domu pojawiają się różne przedmioty, których nigdy wcześniej tam nie było.         http://www.odnowa.jezuici.pl/szum/prowadzenie-spotkainmenu-33/modlitwa-o-uwolnienie-mainmenu-83/300-wypam-szatana-w-imihrystusa
      - Magia, czary, seanse spirytystyczne, wróżby – to wszystko może otworzyć furtkę złemu. Te furtki trzeba podomykać – mówił podczas wizyty w parafii w podpiotrkowskich Bujnach ks. dr Jarosław Cielecki, dyrektor Watykańskiego Serwisu Informacyjnego.     Szatan może czynić z ciałem człowieka różne rzeczy, może mówić wieloma językami. Ja miałem takich ludzi opętanych. Chciałbym wtedy tego lekarza mieć obok, kiedy modlę się nad dziewczyną, a jej rośnie brzuch do wielkości 9 miesiąca ciąży. I nagle w jej brzuchu formuje się twarz ludzka i ta twarz rozmawia ze mną (z brzucha). Jeżeli jakiś lekarz chce mi to wytłumaczyć medycznie, to powiem – proszę iść do psychiatry, doktorze. A ja to widziałem. Ks. J. Cielecki: nie wierzyłem w opętania, do czasu… Neapolitanka, mówi do mnie czystą polszczyzną “a teraz powiem ci twój pierwszy grzech, żebyś wiedział…     cd   http://www.epiotrkow.pl/artykul/5,13133,1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzyam za wsz kciuki Nie sprzewajcie ani pięsci ziemi watykanskim okupantom ,Po wojnnie koscioł odzyskała zswoje mienie ,zagrabione przez komunistow a osoby prywatne nie ja jestem takim przykładem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozpędzić tą czarną "sotnię" brawo mieszkańcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...