Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jak już Gmina będzie dopłacać do Ciecierzyna, to idźmy za ciosem z autobusem do Krasienina przez Jakubowice :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcieliśta busów to macie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Busy mata! Nie bedzie ałtobusów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam gdzie są potencjalni pasażerowie w liczbie gwarantującej przewoźnikowi zysk znajdzie się taki co zechce obsługiwać taką trasę. Jeżeli jest ich mało, to dopłata do jednego pasażera dopłacana przez gminę ZTM znacznie przekroczy kwotę 3 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie chce :( Chce za to więcej nowych tras po Lublinie np z Felina na Czechow przez Aleje Spółdzielczości Pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Świdnika to sie kompromituje mpk 5kursow dla studentow a dla ludzi pracy nie ma na 6godz i po 22 godz z lublina wcale dojazdu przez was to i busiarze uciekli a miało byc tak pieknie a jest gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za żądanie, jakiś kaprys, czy żart, gmina ma dopłacać do mpk, to niech dopłaca każdemu mieszkańcowi, każdy przecież gdzieś dojeżdża, a może chcecie dopłat do taxi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klan kamińskich z ZTM nie ma rodziny w tamtych okolicach gdyby chodziło o bełżyce to bez problemów - autobus MPK co 10 minut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie się podpisze pod prośbą, a przede wszystkim będę korzystał, ja i moje dzieci. gdzie mogę złożyć podpis?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...