Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą patrona przed kościołem na Czechowie

Utworzony przez Guest, 17 maja 2015 r. o 20:29 Powrót do artykułu
Ale mi dopiero informacja - niech im rada miasta klepnie tą nazwę i po sprawie, po co zajmować się na łamach prasy takimi rzeczami skoro to plac przed kościołem to chyba nie nazwą go placem im. jaruzelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ten ksiądz jeszcze wymyśli???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie lepiej by był Plac Ważnego???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie lepiej nazwać Plac Ważnego ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiadz w...y rzadzi........piekne miejsce stworzyl dla panni teresy itp ..niech bog mu to wynagrodzi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo "Plac Ważnego i Tułajewa", niech chociaż w Lublinie po Tułajewie coś zostanie, bo jak Duda wygra wygra wybory to dla Tułajewa szybko znajdzie się posadka u boku Prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tej butli niech dzony wolkier sie leje .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisi orki Dudka juz zmieniają kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwek byl gnebiony przez kolegow na podworku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze Wazny jest???A Tułajew "miszcz" drugiego planu Dudy!!!!!!!!heeheheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej od razu Lecha Kaczyńskiego? Przecież jeszcze nie wszystkie place są nazwane imieniem L K a powinny być wszystkie w mieście nazwane LK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam gościa...Kto to ten Bobola???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mi dopiero informacja - niech im rada miasta klepnie tą nazwę i po sprawie, po co zajmować się na łamach prasy takimi rzeczami skoro to plac przed kościołem to chyba nie nazwą go placem im. jaruzelskiego.
Powinni go nazwać"Plac polskiej bidy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważny to najbardziej nie czuły proboszcz jakiego znam. Uważa tylko ludzi, których lubi, albo u których może coś zyskać. Chociaż należę do tej Parafii, to po tym jak potraktował przyjaciół Marcina Hemperka ,którzy poszli prosić o zorganizowanie zbióki dla Niego, bo nie długo wraca z Budzika i każda złotówka się liczy, a proboszcz nas totalnie zignorował, to po prostu znienawidziliśmy tego gościa, i wiele osób odwróciło się od tej Parafii. Wstrętny Pisowiec,zamiast pomagać ludziom, to będzie plac nazywał, zresztą jak wszyscy Pisowcy tylko to się dla nich liczy.   https://www.facebook.com/BudzikDlaMarcina?fref=ts
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni go nazwać"Plac polskiej bidy"
Ach i znowu tylko  będzie uświecaniem i budowaniem budowli sakralnych. Liberałowie(czyt. komuchy) sobie , fanatycy sobie , a gdzie środek tj. 20% albo i więcej .Czy oni nie mają nic do powiedzenia??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwester T. do roboty wziąłbyś się na nie tylko się Ważnemu wysługujesz. Dość tej ministrantury! Jesteś radnym dzielnicy i za to bierzesz kasę a zupełnie tego nie widać. Jakieś ideologie i "wielka" polityka Ci w głowie, zamiast uczciwie zarabiać dbając o dobro Czechowa. Co zrobiłeś dla nas się pytam?? Jak tak będzie dalej to na taczce wywiozą Cię jak Komorowskiego. A jak będziesz na liście PIS do sejmu to mimo że miałem taki plan na pewno na PIS nie zagłosuje darmozjadzie!@!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może od razu nazwac go imieniem tego księżulka i bedzie oki !!! Gdzie ta banda sie wychowała całość w komunie czy już w kibucu ! porażające co ta czarna mafia wspierana przez debili czyni ! A piekło nie boli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za a nawet przeciw..chyba jednak bardziej za...ale przeciw też po trochu....ale to za jest silniejsze od przeciw...dlatego mój sprzeciw zdecydowanie przegrywa z za...reasumując i podsumowując to jestem za ale z lekką nutką sprzeciwu....ale że nie jestem muzykalny i nie czuję rytmu w czasie tańca to chyba jednak jestem za...i przy tym zostanę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcecie mieć więcej Kościołów? nowych Pomników? chcecie aby każdy skwerek w Lublinie miał swoją nazwę?? Głosujcie na Pis, a na pewno Wam tego nie zabraknie. Co do Ważnego i jego pazia Tułajewa to d.... niech sobie ponazywają i opatentują................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcecie mieć więcej Kościołów? nowych Pomników? chcecie aby każdy skwerek w Lublinie miał swoją nazwę?? Głosujcie na Pis, a na pewno Wam tego nie zabraknie. Co do Ważnego i jego pazia Tułajewa to d.... niech sobie ponazywają i opatentują................
TAK CHCEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...