Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
za 250 zl w obie strony to nie dziwne ze sie dobrze sprzedaja,ale jakby nie dofinansowanie samorzadu to bybylby po okolo350 zl lub 400zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde turbo śmigłowy .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie jakby w przyszłości Szczecin był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy Wrocek ? - podróż 9 godz.w pociągu to gehenna !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślałem, że współczesne instalacje elektryczne są samokonserwujące się. A tu ci taka niespodzianka, na lotnisko do pracy ... czy tego stanowiska nikt ze znajomych nie chce wziąć skoro o tym piszą media?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Najmniej za lot w obie strony zapłacimy 251 zł. Na pokład maszyny będzie mogło wejść jednorazowo 72 pasażerów" ... pamiętajcie, że 251 zł (w obie strony) to będzie tylko kilka biletów na każdy samolot, reszta droższe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
upsala napisał:
"Najmniej za lot w obie strony zapłacimy 251 zł. Na pokład maszyny będzie mogło wejść jednorazowo 72 pasażerów" ... pamiętajcie, że 251 zł (w obie strony) to będzie tylko kilka biletów na każdy samolot, reszta droższe.
To najtańsza wersja w droższych do 300zł spokojnie kupisz bilet - to taniej niż pociągiem i wygodniej bo bez przesiadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moej imię jest piękne napisał:
Ja myślałem, że współczesne instalacje elektryczne są samokonserwujące się. A tu ci taka niespodzianka, na lotnisko do pracy ... czy tego stanowiska nikt ze znajomych nie chce wziąć skoro o tym piszą media?
. hmm to nie wiele wiesz bo każdą instalacjie trzeba konserwować a po za tym jest tam mowa o wodno-kanalizacyjnej jak również klimatyzacji a nie elektrycznej wie doczytaj zanim napiszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OCZEKUJĘ POŁĄCZEŃ LOTNICZYCH DO KRAKOWA I WROCŁAWIA. DO GDAŃSKA TEZ POLECĘ NA POŁOWY DORSZA NA WĘDKĘ Z KUTRA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Loty z Lublina do Gdańska mają wzięcie... A jak ma być inaczej skoro: 1. Lot trwa 1,5 godz. Przejazd pociągiem 2-2,5 godz do Warszawy i min. 5 godz. z Warszawy do Gdańska (express) lub 7-8 godz.ze stolicy do grodu Neptuna- poc. pośpieszny. Łącznie ok. 10 godz. 2. Koszt przelotu w obie strony to 250 PLN. Przejazd pociągiem to 39,- relacji Lublin-Warszawa i ok 140,- z Warszawy do Gdańska-express. Pospieszny ok 100,- Opłaty w jedną stronę! 3. Przejazd autobusem zbliżony w czasie i cenie do kolei. 4. Bus-y trochę tańsze i trochę szybsze, ale nie polecam. Męczarnia w ciasnocie z bagażem na kolanach oraz stres z powodu kierowców-kamikadze. A ludzie zaczęli szanować czas i swoje pieniądze. Więc jak przeloty będą w tej cenie powodzenie mają zagwarantowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srednia cena to jest ponad 300 zl w obie strony wiec duzo drozej za duzo zeby wybrac ten srodek transportu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jak by były ponad 400 to i tak się opłaca. Jazda pociągiem to wyprawa jednodniowa w jedną stronę, autobusem podobnie. Własnym autem to koszt niemały, do tego stres, zmęczenie i wszyscy wiemy jakie są polskie drogi. Samolot jest bezpieczny, szybki i wygodny. Gdybyśmy mieli jeszcze ILS to byłby bardziej niezawodny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze wiedziałem, że w Lublinie i regionie mieszkają zupełnie normalni ludzie, Inny środek transportu to wyprawa na cały dzień, stres i zmęczenie. Jak ktoś tak woli to proszę bardzo. Pieszo będzie jeszcze taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jazda autem nad morze wiaze sie takze z baaardzo duzym prawdopodobienstwem otrzymania mandatu z fotoradaru. na tej trasie nasiane jest bardzo duzo pstrykaczy i trzeba naprawde uwazac aby fotki nie otrzymac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A widzieliści możliwość zabookowania lotu z Lublina do Amsterdamu właśnie Eurolotem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu można wyskoczyć na weekend do Gdańska i naprawdę odpocząć nie męcząc się po 10 godzin w podróży w jedną stronę :-) Świetny pomysł! Czekam na Wrocław w tym samym celu :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł fajny tylkogdzie te bilety po 250 zł , właśnie sprawdzałam , aktualna cena to 428 zł . . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...