Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcesz, by Lublin został ESK? Przyjdź na Pl. Litewski

Utworzony przez merida, 10 czerwca 2011 r. o 10:20 Powrót do artykułu
Najpierw wybudowanie porządnych toalet publicznych a potem marzenia o ESK. Oszołomom propnję wizytę w tej przy Dw.Gl PKP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin Europejskie zadupie Polska Z. Bezrobocie, chamstwo na każdym kroku, kolesiostwo przy korycie. Ucieka stąd kto może. Najwięksi pracodawcy to uniwersytety. Nie brakuje oszołomów pokroju Palikota który przyjechał ze wsi pod Biłgorajem a teraz są wielkimi "miastowymi". Wstyd się przyznać że się mieszka w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stolica Kultury, która nawet operę musi importować. Nie żartujmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WYBIERAM SIĘ I ODRADZAM WSZYSTKIM BY TAM SZLI!!!NIE CHCĘ SIĘ NAJEŚĆ WSTYDU ZA TE MIERNOTY KTÓRE RZĄDZĄ I RZĄDZIŁY TYM MIASTEM I WOJEWÓDZTWEM,BRAK PUBLICZNYCH TOALET,KOŚLAWE CHODNIKI TEATR BUDOWANY PRZEZ 37 LAT (rekord POLSKI),I TO MA BYĆ ESK?.TO JEST KPINA !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakiej wy mówicie kulturze ???? o tej którą miałem nieprzyjemność oglądać podczas Kozienalii ????. O tej która panuje w akademikach gdzie dzisiejszy adept na magistra kradnie drugiemu adeptowi laptopa...a może o tej która panuje na drodze
gdzie karetka pogotowia na sygnale musi czekać na zmianę świateł aby pojechać dalej, lub też o tej gdzie aby w niej zaistnieć trzeba umieć Piłsudskiego ubrać w dresy a Zamek obramować zarysem genitaliów. O tej kulturze mówicie ????.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu owa KULTURA i wydarzenia kulturalne nie są dostępne dla wszystkich-w tym dla osób niepełnosprawnych??? Dużo wydarzeń kulturalnych odbywa się na ul.Grodzkiej i jej pobliżu-a dojechać tam na elektrycznym wózku inwalidzkim jest niemożliwe -a jeśli nawet możliwe,to ryzykowne-bo na takiej kostce brukowej wózek się rozleci z powodu wstrząsów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że happening powinien się odbyć przed dworcem głównym PKS w Lublinie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w końcu władze miasta zaprzestaną się masturbować w ten sposób ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie mam przyjsc jak nie chce zeby Lublin został ESK ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ocho widze że konkurencja z innych miast kandydatów nie śpi i czyta dziennikwschodni.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO FAJNIE BY BYŁO,WYRWAĆ DODATKOWĄ KASĘ NA PREMIE I NAGRODY DLA ZIOMALI I SZWAGRÓW ZATRUDNIONYCH W URZĘDZIE MARSZAŁKOWSKIM,WOJEWÓDZKIM,MIEJSKIM,RODEM Z BISZCZY ,CHEŁMA,I INNYCH WIEJSKICH OKOLIC!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdźcie do DSK na Chodźki, do przychodni ,a zobaczycie spoconą rzeczywistość Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż mi się słabo robi jak to czytam. Jak Wam się tak Lublin nie podoba, to wyjedźcie do innego miasta.Nie mówię, że wszystko jest idealnie, ale od rozpoczęcia starania się o ESK, w mieście dzieje się dużo więcej. Polska, czy też może lubelska mentalność ciągłych narzekaczy - nic tylko siedzieć na forum i pisać jak to jest źle i strasznie, wszędzie brud, smród i korupcja. Wylewanie frustracji w niczym nie pomoże. A może warto doceniać to co się ma. Ludzie! Więcej optymizmu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja NIE chcę , aby lublin został stolicą ESK. Chcę, aby tu ściągli przedsiębiorcy, a ludzie mieli pracę i żyli dobrze.Post o szpitalu-bardzo trafny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwia czy naprawde jestes taka glupia czy tylko udajesz? ESK ma byc bodzcem do sprowadzenia ewentualnych inwestorow. Im wiecej sie mowi o miescie tym lepiej. Ale niestety to miasto i takich glabow jak ty urodzilo.Oby jak najmniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Happening rozpocznie się w poniedziałek o godz. 19. Wtedy też ruszą warsztaty, podczas których grupa SAMBASIM będzie uczyć wszystkich rytmu oklasków, którymi będzie witana czwórka ekspertów ESK" .... Edward Gierek przyjeżdża ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku
Ostatnio edytowany 13 czerwca 2011 r. o 13:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karr napisał:
Dziecko drogie won spać!!!.
Ostatnio edytowany 13 czerwca 2011 r. o 13:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...