Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciał rzucić się pod pociąg, uratowali go sokiści

Utworzony przez elizka, 4 kwietnia 2010 r. o 18:21 Powrót do artykułu
Niestety rządy PO i przez to brak perspektyw na pracę i normalne życie dają takie efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTO CHCE ZNALEŚC PRACE TEN ZNAJDZIE I NIE pier*** ŻĘ TO PRZEZ POLITYKĘ TAK NAUCZYŁO ,,SOLIDARNOŚĆ" WYMYSLILI JAKĄŚ KURONIÓWKE PRZECIESZ TO CHORE ŻEBY ZA DARMO DAWAĆ PIENIĄDZE DO PRACY NIEROBY 30 LAT I CHCIAŁ SAMOBÓJA WALNĄĆ TO SIĘ PAŁO RZUCAJ PSYCHOLI W POLSCE NIEBRAKUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tusk obiecałeś nam cud nad Wisłą , kraj miodem płynącym! drugą Irlandię! gdzie to wszystko ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam żal do siebie, że zajrzałem na tę stronę, na której wiadomości maja długość sms-a, ale do cholery czy ten dziennikarzyna nie mam rodziny i świąt? A jak nie ma, to niech się przyłoży do napisania artykułu. Pozdrawiania dla świętujących, idę dalej do stołu. Pa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozejrzyj się - wszystko jest z tym że nie dla idiotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OJ PISMAKI,PISMAKI,PROSZE POPRAWCIE SIE Z NADANIEM WASZYCH INFORMACJI,SIEDZIAŁ NA TORACH!,CHCIAŁ SIE RZUCIC POD POCIĄG!!!!!!!JAK MOZNA NA SIEDZACO RZUCIC SIE POD POCIAG,NAPISZCIE ZE SIEDZIAŁ NA TORACH I CZEKAŁ NA POCIAG KTORY GO P......IE,A MOZE SIEDZIAŁ BO WRACAŁ Z IMPRY,POPROSTU ODPOCZYWAŁ,A TU TAKA AFERA-----------------ZE CHCIAŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ,ALE URATOWALI GO SOKISCI,A GDZIE TO BYŁOOOOOO?DOKŁADNIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gieksa1964 napisał:
KTO CHCE ZNALEŚC PRACE TEN ZNAJDZIE I NIE pier*** ŻĘ TO PRZEZ POLITYKĘ TAK NAUCZYŁO ,,SOLIDARNOŚĆ" WYMYSLILI JAKĄŚ KURONIÓWKE PRZECIESZ TO CHORE ŻEBY ZA DARMO DAWAĆ PIENIĄDZE DO PRACY NIEROBY 30 LAT I CHCIAŁ SAMOBÓJA WALNĄĆ TO SIĘ PAŁO RZUCAJ PSYCHOLI W POLSCE NIEBRAKUJE
owszem, kto chce to znajdzie tylko za ile 800 - 1200 zl i weź tu człowieku wyżyj z rodziną, gdzie samemu za to nie wyżyje (opłaty i wyżywienie), ta cholerna solidarność do czego doprowadziła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wuj z takim zyciem napisał:
owszem, kto chce to znajdzie tylko za ile 800 - 1200 zl i weź tu człowieku wyżyj z rodziną, gdzie samemu za to nie wyżyje (opłaty i wyżywienie), ta cholerna solidarność do czego doprowadziła
To nie solidarność.....to ta WASZA UNIA EUROPEJSKA do której żeście się tak spieszyli, bo da wam nowe życie, bogate, ojojojojjj co ta Unia nie da.....oprócz dotacji, o które ciężko, dała wyższe bezrobocie, podwyżki cen (niekiedy kilkakrotne). Sami żeśmy tego chcieli, taki był wynik wyborów demokratycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że Rury to przeklęte miejsce, prawo serii trzech musi być zachowane i tak co roku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MMmm napisał:
tusk obiecałeś nam cud nad Wisłą , kraj miodem płynącym! drugą Irlandię! gdzie to wszystko ?
"Irlandia w Polsce" jest-ale dla tych,którzy są"na stołkach"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To,że go"teraz"uratowali nie znaczy,że już więcej tam nie pójdzie... No chyba,że"anioły stróże SOKiści"będą za nim chodzić i go strzec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czas Świąt Wielkanocnych czy innych, wychodzi na powierzchnię ludzkiej psychiki samotność i poczucie bycia niepotrzebnym. Zwłaszcza gdy nawarstwaija sie, kłopoty. Może ta osoba nie miała innego wyjścia, że posunęła się do takiego kroku. Odejscie bliskiej osoby, kruche finanse często zakłócaja konstruktywne podejście do problemów. Życzę tej osobie aby jak najprędzej dni zaczęły być coraz jaśniejsze i pogodniejsze. Aby u jej boku znalazł się ktoś kto koi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEDA napisał:
W czas Świąt Wielkanocnych czy innych, wychodzi na powierzchnię ludzkiej psychiki samotność i poczucie bycia niepotrzebnym. Zwłaszcza gdy nawarstwaija sie, kłopoty. Może ta osoba nie miała innego wyjścia, że posunęła się do takiego kroku. Odejscie bliskiej osoby, kruche finanse często zakłócaja konstruktywne podejście do problemów. Życzę tej osobie aby jak najprędzej dni zaczęły być coraz jaśniejsze i pogodniejsze. Aby u jej boku znalazł się ktoś kto koi. :rolleyes:
Rozumiem...-też tak kiedyś miałem(tą samotność we święta),ale"wziąłem sprawy we własne łapy"i uważam,że szczęściu trzeba pomagać i teraz to się i mnie zmieniło...-jest bardziej "heppi" :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wuj z takim zyciem napisał:
owszem, kto chce to znajdzie tylko za ile 800 - 1200 zl i weź tu człowieku wyżyj z rodziną, gdzie samemu za to nie wyżyje (opłaty i wyżywienie), ta cholerna solidarność do czego doprowadziła
ja uciekłem z lubelszczyzny w 1991 r na śląsk i znalazłem tutaj pracę i już mineło 19 lat a pracuje w trzeciej firmie i zarobki mam bardzo dobre żę nie muszę wyjeżdzać z Polski aby się zniżać obcokrajowcom a wiadomo że NA WSCHODNIEJ ŚCIANIE NIGDY NIE BYŁO ZAROBKÓW CHOĆBY ŚREDNIA KRAJOWA ale życzę wszystkim SZCZĘŚCIA WIĘCEJ NIŻ JA MIAŁEM NARKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mosmaster napisał:
Prawda jest taka, że Rury to przeklęte miejsce, prawo serii trzech musi być zachowane i tak co roku...
Ogólnie od wiaduktu przy diamentowej do wiaduktu w Konopnicy to jest istne miejsce samobójćów, a zwłaszcza Rury i za osiedlem Porębą zawsze tam się ktoś rzuca, niedawno się gość rzucił niedaleko w Stasinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...