Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciał się popisać przed kolegami. Wbiegł na samochód i wgiął dach (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 sierpnia 2016 o 11:33 Powrót do artykułu
to się popisała tłusta swinia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale gruba dupa, golona i piwsko codziennie. Pewnie jakby ważył z 30 kg mniej może by mu głupota uszła na sucho
0
to i maskę musi pogiął
0
jak to się stało 25 czerwca bo widziałem tych typków
0
Sądząc po koszulce jednego z jego kolegów, w ten sposób świętowali młodzi, inteligentni patRYJoci .
0
jeśli ktoś, coś, to proszę o kontakt z Policją, bardzo pomożecie właścicielowi
0
to się stało właśnie 25 czerwca
0
Żaden z nich nie miał patriotycznej koszulki. I tak jak napisał gość niżej, to stało się w nocy z 25-26 czerwca. I jestem tego pewna na wszystkie procenty wszechświata.
0
Co za idiota. Ja bym mu kazał zapłacić za szkodę, następnie zrobił palowanie w ten durny kretynski łeb i wywiozl ze 30 km od miejsca zamieszkania, zabralbym mu buty i w takim stanie kazał wracać do domu.
0
tego debila polozyc na glebie i mozna po nim skakac przez 15 min burak by troche skruszal
0
liczba debili na ulicach rośnie wprost proporcjonalnie do liczby debili zasiadających w sejmie
0
Młodość musi się wyszumieć
0
To jakaś niedorozwinięta ciota a nie mężczyzna. I co buraku, cieszysz się jak teraz widzisz swoją brudną gębę w internecie? Oby cię znaleźli cioto.
0
Sam sie znajdzie
0
Idiota popisuje się przed idiotami. Ciekawe zjawisko.
0
A czemu pozostale gęby są zamazane? Odsłonić wszystkie, a sprawca szybciej sie znajdzie.
0
Jakby wlażł Żukowi na Volvo to szybko by go namierzyli.
0
az szkdoa ze sie nie poslizną na karoserii i nie wyje*ał sie na bruk
0
Kurier napisał, że na Kościuszki. Uzgodnijcie informacje, państwo redaktorzy.
0
Jak byś miała trochę orientacji w terenie to widać że to ulica Kościuszki pozdrawiam ha ha ha
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: