Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciała ukraść sałatkę za 2,99 zł. Sprawa kosztowała ponad 400 zł

Utworzony przez Cynik, 9 kwietnia 2014 o 14:21
Biznesik się kręci i Pan płaci, Pani płaci, ja płacę... sedziemu, adwokatowi, psychiatrze na pensyjkę...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tusk musi odejść bo nadal zatrudnia i toleruje wybryki,ekscesy,sądu,prokuratury i ogólnie całego wymiaru sprawiedliwości, zatrudnia tam idiotów, to jest po prostu ogromna kpina za nasze podatników pieniądze,to jest naprawdę DZIKI i CHORY KRAJ !!!
0
"Kobieta została obwiniona o usiłowanie kradzieży sałatki warzywnej wartej 2,99 zł. Zauważyli to pracownicy sklepu, którzy wezwali policję   Wynagrodzenie dla obrońcy 75-latki wyniosło 221 zł. W sprawie powołano również biegłego psychiatrę, który miał ocenić stan zdrowia kobiety. Jego opinia kosztowała nieco ponad 189 zł."   ... a jak tam sprawa AMBER GOLD (złodziejstwo na ponad 700 milionów PLN). ;) Polska Temida rulezzz.  
0
Wszystkie wydatki pokryje Skarb Państwa,czytaj: my podatnicy.I tyle w tym temacie.
0
CHore społeczeństwo chory system! markety codziennie wyrzucają za sklep do pojemników towary warte 1000 złotych a babcie za 2,99 do sądu ! żałosne !
0
Tusk musi odejść bo nadal zatrudnia i toleruje wybryki,ekscesy,sądu,prokuratury i ogólnie całego wymiaru sprawiedliwości, zatrudnia tam idiotów, to jest po prostu ogromna kpina za nasze podatników pieniądze,to jest naprawdę DZIKI i CHORY KRAJ !!!
0
CHore społeczeństwo chory system! markety codziennie wyrzucają za sklep do pojemników towary warte 1000 złotych a babcie za 2,99 do sądu ! żałosne !
Taki system jaki prezydent,premier jaki rząd, gnojarze !!!
0
Ciekawe czy obsługa sklepu tak samo złapałaby jakiegoś koksa kradnącego np. piwo??? Staruszkę łatwo zatrzymać...
0
To że sklepy wyrzucają to jedno, ale za kradzież powinno się odpowiadać (w tym wypadku to nieco inna zależność ze względu na chorobę). Natomiast pisać że chore jest podawanie do sądu jest... dziwne. Bo z tego wynika że kradzież za 3zł to nic takiego i powinno się to zostawić bo koszty procesu są o wiele wyższe. W takim razie 10zł to też niewiele - nawet jeśli to byłoby 30-50zł to i tak to jest max 10% kosztu procesu. Problem powstałby wtedy gdyby społeczeństwo się dowiedziało że można wejsć do sklepu, ukraść produkty za kilkanaście zł i wyjść... bo i tak nie będzie procesu. Nawet jeśli tylko część osób by stosowała taką kradzież i tak zapewne byłaby to kwota rzędu kilkunastu mln zł. Wtedy jak rozumiem dalej dla większości nie byłoby problemu bo to i tak tańsze niż proces?
0
tak się zastanawiam ,co by zrobił syn Boży Jezus.....?w takiej sytuacji...
0
Ciekawe czy obsługa sklepu tak samo złapałaby jakiegoś koksa kradnącego np. piwo??? Staruszkę łatwo zatrzymać...

.....ulubione góry koksa .....karkonosze:)))))))))))))))))))))
0
Pracowałem w ochronie sklepu, codziennie wchodził do sklepu starszy pan niby chory, ale za każdym razem coś chował do kieszeni lub za pasek spodni, dopóki kasjerki nie powiedziały dla mnie o tym od tamtej pory chodziłem za goście i obserwowałem co robi. Wiedział co robi bo jak chciał coś schować to rozglądał się na boki. Za którymś razem wezwałem policje i przekazałem gościa dla nich od tamtej pory przestał przychodzić i okradać sklep. Rodzina wiedziała o tym procederze i zadowoleniem przyjmowała to co ukradł.  
0
zatrzymują złodziejaszków tylko potem mają problem bo są napady pomalowane drzwi mieszkań smołą przebite koła pojazdów albo wybite szyby samochodów. Jak chcecie mam pare zdjęć zarejestrowanych jak złodzieje kradną i ile kradną.
0
Nie kradnij! -Rząd nie lubi konkurencji!!!
0
zatrzymują złodziejaszków tylko potem mają problem bo są napady pomalowane drzwi mieszkań smołą przebite koła pojazdów albo wybite szyby samochodów. Jak chcecie mam pare zdjęć zarejestrowanych jak złodzieje kradną i ile kradną.
Jak nie kraść ,to jak żyć w tym dzikim kraju,obecne komuchy kradną miliardy !!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: