Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcieli walczyć z islamem, pobili świadków Jehowy. Są wyroki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lutego 2017 r. o 17:17 Powrót do artykułu
to był taki performance
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretino
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANY POLACY - A SŁOMA CIĄGLE Z BUTÓW WYSTAJE I T
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te niewyuczone głupki nie widza, że Świadkowie Jehowy to chrześcijanie. A każdy niewyuczony katolik nie wie, że wołając Alleluja to woła AlleluJah czyli Wysławiajcie Jah. Bo kościół katolicki ukrywa, że sam Bóg podał swoje imię: Jahwe. Kościół katolicki namawia, aby modlić się do wszystkich świętych, których Jahwe nie wyświęcił. Jahwe modlić kazał się do siebie przez swojego syna Jazusa Chrystusa. Zresztą Jezus sam podpowiedział wzór modlitwy. Zauważmy: Ojcze nasz... a nie Matko Boska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa i postawa poszkodowanych w sądzie przykładna. Daje dużo do myślenia. Oby się stała dla sądzonych i dzięki temu arcyłagodnie ukaranych chłopaków pobudką do przemyśleń nad końcem swej 'przygody' z hołdowaniem agresji, nienawiści i patologii... Jeśli będą mądrzy i 'przywołają swój rozsądek', to tak właśnie zrobią, czego im serdecznie życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obroncy Polskosci, duma narodu rycerze pieknego Mariana sie pomylili, widac cos zawiodło moze MÓZG, ktorego trudnosz szukac w tej grupie spoľecznej. Moze sie uda nastepnym razem, smierc wrogom ojczyzny i HWDP na 65 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój znajomy wygląda jak arab a jest Polakiem "z dziada pradziada" i już dwa razy takie "prawdziwe polaki" go szarpali i chcieli pobić....! Co za czasy...! P ijane przygłupy nawet nie są w stanie rozpozanć "islamisty".. ale "n ajlepsze" w tym wszystkim były argumenty obrońcy czyli " ogólna nietolerancja Polaków wobec innych wyznań"...!!! I to mówi niby osoba wykształcona... Szok!!! Argument głupi pod każdym względem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najśmieszniejsze w tej sprawie jest to, że co dwaj troglodyci pomylili świadków Jehowy z muzułamanami. Wniosek z tego jest taki: piłeś - nie napastuj, napastujesz - nie pij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alleluja -znaczy zwycięstwo i proszę tego nie przeinaczać. Imie Boga jest inne i skoro jako świadkowie Jehowi czytając tak dokładnie Biblie to powinniście je znać a dla deklarujących katolików to przynajmniej niech będzie pretekst do przeczytania i poznania naszej wiary bo około 90 katolików nie miało naszej świętej księgi nawet w ręku. Jehowi i inne wyznania to nie tylko szanują swoją wiarę ale czytają i zgłębiają swoje święte księgi czego niestety nie można powiedzieć o nas katolikach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja bylem swiadem johowyh to mie napdli w nocy kupowalem smalec do chleba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alleluja -znaczy zwycięstwo i proszę tego nie przeinaczać.  Mylisz się bo kolega wcześniej miał rację. I nie trzeba wcale świętych pism studiować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zrobić żeby nie nachodzili mnie co tydzień świadkowie, prosiłem żeby nie wchodzili na posesję oni dalej swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulitowali się nad debilami bo i tak ich los pokarał tępotą umysłową, a to nieszczęście na całe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zrobić żeby nie nachodzili mnie co tydzień świadkowie, prosiłem żeby nie wchodzili na posesję oni dalej swoje. Może jak będą mieli tubę propagandową w stylu TVPis i wsparcie uległego rządu to przestaną,głosuj mądrzej następnym razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Khgh napisał:
? napisał:
Co zrobić żeby nie nachodzili mnie co tydzień świadkowie, prosiłem żeby nie wchodzili na posesję oni dalej swoje.
Może jak będą mieli tubę propagandową w stylu TVPis i wsparcie uległego rządu to przestaną,głosuj mądrzej następnym razem.
Khgh napisał:
Z kąd wiesz że głosowałem na pis?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iiiii iiiii iiiiii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iiiii iiiii iiiiii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iiiii iiiii iiiiii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zrobić żeby nie nachodzili mnie co tydzień świadkowie, prosiłem żeby nie wchodzili na posesję oni dalej swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iiiii iiiii iiiiii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...