Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zepsuli ten kraj do szpiku kości , teraz to nawet nie ma gdzie pójśc ze skargą , kiedys sekretarz popędził kota i było ok  a teraz byle urzędniczyna ustawia rodzine i jeszcze za nasze pieniadze jest arogancki dla nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko naiwniak uwierzy w rzetelność wszelakich  przetargów i naborów na stanowiska urzędnicze.   No nie tylko naiwniak - idiota też uwierzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Szanowni redaktorzy  z Dziennika Wschodniego, zapytajcie Panią  Katarzynę Wołoch za co została zwolniona z Konsulatu w Brześci ???????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Krasnymstawie w Starostwie jest tak samo. Np w działach typowo technicznych pracują osoby po technikum ogrodniczym... Jakim cudem nie wymaga się od nich konkretnego kierunku studiów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....i w tym miejscu muszę poprosić Ciebie o głębsze zastanowienie się…. Otóż ja mam prawo zatrudnić, kogo tylko chce i uważam za stosowne. Nikt nie będzie dyktował mi warunków i wymachiwał przed nosem jakimiś przepisami, ponieważ jestem przedsiębiorcą prywatnym i ryzykuje własny majątek. To ja biorę odpowiedzialność i ja decyduje o zatrudnieniu. Twoje dywagacje mogą odnosić się jedynie do placówek samorządowych i państwowych. To tam musi obowiązywać transparentność na każdym stanowisku. Nepotyzm nie ma zastosowania w firmach kapitałowych, a jedynie budżetówce. Dobrze jest wiedzieć takie sprawy, zanim zasiądzie się do pisania głupot. Potrafię zrozumieć Twoje rozżalenie, ale nie masz prawa do dyskusji, jeśli nie potrafisz rozróżnić tych dwóch spraw. Podejrzewam, że jednak nie nadawałaś się na stanowisko, do którego pretendowałaś…..
kapitalisto z bozej laski jak ty prowadzisz to firme, jak nawet przepisow nie znasz? kazdy ma prawo do pracy i to konstytucyjne. ty mozesz zatrudniac kogo chcesz? chyba w snie a nie na jawie. nalenglo sie takich durni i piszo na forum do ludzi kretynizmy. masz zglosic do zatrudniaka i tam daja na tablize. ale to tak juz w tym lewackim kraju Tuska jest ze kazden robi co chce, ale wszystko do czasu i prawica wroci to wam pokaze gdzie prawo i jakie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie jest tak samo. Brałem udział w konkursie do pracy w ZUS w Lublinie. Chętnych było bardzo dużo, oczywiście do pracy została przyjęta siostra cioteczna pani kierownik, która była w komisji kwalifikacyjnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapitalisto z bozej laski jak ty prowadzisz to firme, jak nawet przepisow nie znasz? kazdy ma prawo do pracy i to konstytucyjne. ty mozesz zatrudniac kogo chcesz? chyba w snie a nie na jawie. nalenglo sie takich durni i piszo na forum do ludzi kretynizmy. masz zglosic do zatrudniaka i tam daja na tablize. ale to tak juz w tym lewackim kraju Tuska jest ze kazden robi co chce, ale wszystko do czasu i prawica wroci to wam pokaze gdzie prawo i jakie jest.
no chyba ci się cos pomylilo. na jaka tablice w urzędzie? jak myślisz ze tylko w urzędzie są ogłoszenia o prace to siedzibą dalej na bezrobociu. prywatna firma może zatrudniać kogo chce i jak chce. pod warunkiem, ze robi to za swoje fundusze. lewactwo to właśnie narzucanie przedsiębiorstwom żeby zatrudniały tak jak się urzędom podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....i w tym miejscu muszę poprosić Ciebie o głębsze zastanowienie się…. Otóż ja mam prawo zatrudnić, kogo tylko chce i uważam za stosowne. Nikt nie będzie dyktował mi warunków i wymachiwał przed nosem jakimiś przepisami, ponieważ jestem przedsiębiorcą prywatnym i ryzykuje własny majątek. To ja biorę odpowiedzialność i ja decyduje o zatrudnieniu. Twoje dywagacje mogą odnosić się jedynie do placówek samorządowych i państwowych. To tam musi obowiązywać transparentność na każdym stanowisku. Nepotyzm nie ma zastosowania w firmach kapitałowych, a jedynie budżetówce. Dobrze jest wiedzieć takie sprawy, zanim zasiądzie się do pisania głupot. Potrafię zrozumieć Twoje rozżalenie, ale nie masz prawa do dyskusji, jeśli nie potrafisz rozróżnić tych dwóch spraw. Podejrzewam, że jednak nie nadawałaś się na stanowisko, do którego pretendowałaś…..
Wielki pracodawco  :D Zapewne  bez szkoły :D Otóż nie możesz zatrudnić nawet we własnej firmie kogo tylko chcesz.Już ci tłumaczę. Zatrudnij na przykład w firmie przeładunkowej osobę która jest operatorem wózka widłowego i nie ma na tę maszynę uprawnień.W ochronie do konwojowania pieniędzy potrzebna jest licencja.W gastronomi każdy pracownik musi mieć ważną książeczkę sanepidu.W transporcie na przewóz niektórych ładunków i osób też trzeba mieć odpowiednie papiery. Zatrudniając osoby bez tych wymaganych zezwoleń (uprawnień) łamiesz prawo.Wszystko jest ładnie pięknie dopóki nie zdarzy się wypadek... i wtedy masz kłopoty i też finansowo płyniesz :P  :P  Lub jakiś twój pracownik któremu mało płacisz i go wykorzystujesz  podpieprzy cię do odpowiednich służb i wtedy też finansowo płyniesz :P  :P  :P .Także nawet we własnej firmie "JELONKU" nie wszystko możesz :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzina na swoim
  haha, trafne podsumowanie   tworzenie stron internetowych lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Szanowni redaktorzy  z Dziennika Wschodniego, zapytajcie Panią  Katarzynę Wołoch za co została zwolniona z Konsulatu w Brześci ???????????????????????
Jak już Olu poruszyłaś ten temat to napisz więcej - bardzo jesteśmy ciekawi co Pani Kasia Wołoch nawiwijała w tym konsulacie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest POLSKA rzeczywistość !!! Niestety ale praca TYLKO powtarzam TYLKO po znajomości ! Musi być wojną by trochę ludzi wybić wtedy pracy będzie od cholery a rąk będzie brakować !! Wystarczy przypomnieć sobie lata po wojnie jak było lata 60-70-80 gdy nawet żuli spod sklepu łapano i pałą go bo zamiast pracować wolał piwo pić a teraz ???? Bez znajomości możecie sobie studia w d*** wsadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dopsze, - ale kto odpowiedzialny za dotychczasowe nieprawidłowości a raczej przestępstwa poniósł jakiekolwiek konsekwencje ? Założę się, że większości tych konkursów nawet nie unieważniono. Widzieliście ciule na kogo głosowaliście ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest w wielu przypadkach, w Lublinie w Elektrociepłowni pracuje syn i jego żona, jego ojciec z matką, jego wujek, ojciec jego żony i niby spółka akcyjna, tylko my wszyscy za to płacimy, a oni mają się dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani wojewoda wydala polecenie by dyrektor generalny wyjasnil sytuacje... Serdel przeciez oboje doskonale wiemy ze to Jolka wydaje dyspozycje odnosnie zatrudnienia. We wszystko sie miesza a jak cos nie wyjdzie to szuka winnych,pomimo tego ze sama nakazala tak wykonac. Karpinski...kogos ty namaszczyl na to stanowisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Traf chciał, że tak oblegany nabór wygrała Katarzyna Wołoch, żona Wojciecha Wołocha, dyrektora Biura Informatyki i Obsługi Urzędu. Nasz informator przypomniał konkurs z wiosny ub. roku również w delegaturze w Białej Podlaskiej. Wtedy nabór na stanowisko starszego inspektora ds. orzecznictwa w zakresie ulg w spłacie należności oraz windykacji należności za mandaty, wygrała Halina Sawtyruk. Jej mąż to Mariusz Sawtyruk, kierownik oddziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców LUW w Białej Podlaskiej."   ... te ŻONY to kompletne życiowe nieudacznice. Na chama łapać sute budżetowe posadki, to jedyne co umieją. Która prywatna firma zapewniłaby im takie pensje ? Żadna.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Szanowni redaktorzy  z Dziennika Wschodniego, zapytajcie Panią  Katarzynę Wołoch za co została zwolniona z Konsulatu w Brześci ???????????????????????
  ... ta sprawa też wypłynie. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co narzekacie owieczki!!!! Źle wam było w czasach Polski Ludowej!!!.Macie to co chcieliście oszustów kapitalistów i  demokrację więc żyjcie w tym co chcieliście!!! po co płaczecie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie bym prosiła aby dziennikarze z Dziennika Wschodniego wyjaśnili tą sprawę. W Terespolu o tym się mówi, indywidualnie nikt nie chce tego nagłaśniać, każdy każdego zna i być może obawia się twz. donosicielstwa, a więc najlepiej jak to wyjaśnią dziennikarze jako strona niemająca żadnego interesu w tej sprawie.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani wojewoda wydala polecenie by dyrektor generalny wyjasnil sytuacje... Serdel przeciez oboje doskonale wiemy ze to Jolka wydaje dyspozycje odnosnie zatrudnienia. We wszystko sie miesza a jak cos nie wyjdzie to szuka winnych,pomimo tego ze sama nakazala tak wykonac. Karpinski...kogos ty namaszczyl na to stanowisko?
Święta prawda. Pani Wojewodo - trochę cywilnej odwagi i w pierś się uderzyć - Moja wina, moja wielka wina. Ale po takich ludziach jak Pani to całe qówno spływa jak po zdechłym psie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani wojewoda wydala polecenie by dyrektor generalny wyjasnil sytuacje... Serdel przeciez oboje doskonale wiemy ze to Jolka wydaje dyspozycje odnosnie zatrudnienia. We wszystko sie miesza a jak cos nie wyjdzie to szuka winnych,pomimo tego ze sama nakazala tak wykonac. Karpinski...kogos ty namaszczyl na to stanowisko?
Zgoda, ale dziwi mnie, ze  tak ostrożny człowiek zezwolił na tego typu zatrudnienie. I to dla kogo? Dla dyrektora, który będzie słuzył każdemu, zeby tylko zachować stołek. Czy pan dyrektor pochwalił się, kto wsadził go do Urzedu Wojewódzkiego? Chyba  ktoś stracił czujność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...