Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
fajne chłopaki,gratulacje dla rodziców!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gratulacje dla rodziców jak równiez dla policjantów za odpowiedną postawę . Tak w tym kraju powinno być!!!
0
Niech maja nadzieję,że telefon nie był kradziony
0
brawo chłopaki! piękna postawa
0
szacunek :) i właścicielka powinna coś od siebie rzucić dla tych małych pociech Pozdrawiam
0
Znam te dzieciaki...i jestem w szoku poniewaztylko dwojka z nich ma normalna rodzine pozostali to patologia.Szacunek dlaNich:)
0
hehe to sie nazywa .."Chytrość" zamiast miec telefon dla sibie, poszli na policje i dostali słodycze i moskotki, dla nich to lepsze niz 1 telefon na 4 osoby
0
Super chłopcy. Zrobili to czego czasem nie zrobi dorosły i wykształcony człowiek. Pamiętacie akcję w Puławach jak dziadek! zwinął telefon na poczcie? A tu maluchy,w dodatku uczciwe .Brawo !
0
Brawo. mam nadzieję, że z wiekiem im nie przejdzie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: