Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chodnik przy Warszawskiej będą budować przez dwa lata

Utworzony przez 100 g., 2 stycznia 2011 r. o 18:28 Powrót do artykułu
z uwagi na to że częściowo chodnik będzie budowany pod górkę , dobrze będzie jak go skończą za 5 lat. I oby !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sciezka bedzie dauna czy asfaltowa wg nowych standardow|?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgaduj zgadula! A która to nowa radna mieszka na koncu Warszawskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem bardzo zainteresowana budową ul.Zelwerowicza i............czekam na dogodny dojazd na Czechów z utęsknieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nova napisał:
A ja jestem bardzo zainteresowana budową ul.Zelwerowicza i............czekam na dogodny dojazd na Czechów z utęsknieniem.
To musisz poczekać! Rowerkowcy na topie. Na Janowskiej im za ciasno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwsza prywata za Żuka. Przekręt jak za Fica. Czy radna Wcisło mieszka przy granicy miasta na ul. warszawskiej? Czy jak tylko została radną to juz sobie drogę remontuje? Czy to koleżanka Piątka i to on ją uczy kombinowania, dla siebie? Piątek tor motocyklowy Wcisło droge do domu. A co Wcisło zrobiła dla swojej kalinowszczyzny skąd startowała ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ilok napisał:
pierwsza prywata za Żuka. Przekręt jak za Fica. Czy radna Wcisło mieszka przy granicy miasta na ul. warszawskiej? Czy jak tylko została radną to juz sobie drogę remontuje? Czy to koleżanka Piątka i to on ją uczy kombinowania, dla siebie? Piątek tor motocyklowy Wcisło droge do domu. A co Wcisło zrobiła dla swojej kalinowszczyzny skąd startowała ?
Rowerem do pracy będzie jeździć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ze Związkową? Żuk obiecał, że przedłużenie Związkowej powstanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy redaktorzy - mam serdeczną prośbę, aby o pracownikach oświaty, innych niż nauczyciele pisać PRACOWNICY NIEPEDAGOGICZNI a nie WOŹNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwia mnie Pan Prezydent Lublina.Chyba dlatego,że do tej pory nie było takiego ,który ruszałby z buta.......!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszczie!! odcinek zbożowa-dębówka to CZARNY PUNKT LUBLINA!! ani światła ani chodnika i tylko jeden autobus jeździ (i to też jak mu się zechce bo od 15-17h to chyba wolne mają)! - średniowiecze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z obiecanym remontem "asfaltu" Al.Warszawskiej (od ul. Zbożowej do granicy Lublina)? Kiedy (obiecywane)połączenie ul. Wrotkowskiej z ul.Kunickiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...