Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Choinki w Lublinie: Jakie ceny za świerki i jodły. Pielęgnacja choinek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 grudnia 2016 o 14:43 Powrót do artykułu
jaki zapach....nic nie pachnie....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wcale nie jest wcześnie. Zwyczaje się zmieniają. Kiedyś u mnie w domu tradycyjnie ubierało się choinkę na mikołaja i stała aż do nowego roku. Teraz okres Bożego Narodzenia się przesunoł i ubieramy pod koniec listopada i pod koniec grudnia trzeba wyżucic bo sie sypie.
0
Najlepsza jest hoinka sztuczna. Po świętach wynoszę na strych i przykrywam ceratą, bez rozbierania. Na kolejne święta wystarczy ściągnąć naduł i gotowe. Polceam wszystkim.
0
poczekam do Wigilli jak co roku i kupię za 15zł jak już będą się zbierać
0
Do poniżej: kupywać w wigilię to bez sęsu. Tydzień potrzymasz i już poświętach i trza wyżucać.
0
Oczywiscie ze zywa najlepsza, kupion u tej Pani :)
0
PYTANIE DO MARSZAŁKA. Panie Marszałku kiedy Pan tak jak w ubiegłym roku będzie rozdawał choinki??
0
abc napisał:
PYTANIE DO MARSZAŁKA. Panie Marszałku kiedy Pan tak jak w ubiegłym roku będzie rozdawał choinki??
a co,  nie dostajesz 500+ kiedy chcesz za darmo
0
Ktoś to przedstawia słowa tej Pani jako prawdziwe chyba nie wykonał podstawowego zadania dziennikarza. Już na pierwszym roku studiów dziennikarskich mówi się, że aby artykuł był rzetelny należy dana informację sprawdzić w trzech niezależnych źródłach! Stek bzdur!
0
a w *** mam te święta i te choinki
0
Najładniejsze choinki w dobrej cenia maja w Obi i Castoramie. Co roku tam kupywam. I mam pewność, ze pochodzą z legalnego źródła a nie jakis dzikich wycinek.
0
Podejcie lepiej, gdzie legalnie można kupić świeżo ścięte drzewka!
0
Pisałem: OBI i Castorama - najlepiej.
0
Pytałem o "świeżo ścięte", gamoniu.
0
Więcej kultury, tępa strzało. W OBI i Castoramie są doniczkowe i są "świeżo ścięte" (bo przecież nie w zeszłym roku :-)
0
Kupuję żywą w donicy, potem wysadzam na działce u teściów.
0
Kupione w donicy są hója watre. Nie przyjmął się.
0
A gdzie można wypożyczyć?? A jak nie to gdzie kupić? Tylko żeby pachniała!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: