Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chora na Alzheimera ma proces za sałatkę wartą 2,99 zł

Utworzony przez aga, 4 marca 2014 r. o 15:51
Nie potrafię tego zrozumiec, czemu są prowadzone róznego rodzaju sprawy sądowe za kradziez za 2,99 zł podczas gdy prawdziwi przestępcy chodzą bez karnie po ulicach kradnąc rzeczy za 449,99zł za kazdym razem i nie wyciągają z tego powodu konsekwencji i umazają sprawę. no szok.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak masz rację kradną łańcuszki torebki i nic .Natomiast na kobiecinie można zarobić .tzw polski sąd weżmie kasę,polismeny też .wydoić kasę za prowadzenie sprawy to ich cel.Ci tzw polscy obywatele pownni być natychmiast zwolnieni z pełnionych funkcji są bowiem podejrzani o wyłudzenie publicznych pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dr Strosmajer ze "Szpitala na peryferiach" powiedziałby, że gdyby głupota miała skrzydła, to Ci decydenci mogliby fruwać jak gołębice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dosyć długo pracowałam w handlu i za kradzież do 200 zł złodziej nie odpowiadał z powodu małej szkodliwości czynu, policja spisała delikwenta, wypisała mandat i do widzenia a tu wielkie halo za 2.99
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o curwa , ale kyrk ... !!! no takie cuda to chyba tylko w Polsce ...    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za takie Państwo prawa za 2.99 zł oto rządy tz Solidarności .ale kolesi mianowanych lub  nie tego rządu .A może by tak za małą szkodliwość sądy powinny ?????wykonać prace społocznie.Mam pytanie czy wszystkie kraje UE też by ścigały za wartość w cenie chleba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ma proces bo jest chora ,głodna i biedna. A nasze prawo i państwo jest dla bogatych i bezkarnych i sytych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można być policjantem z Azhajmerem? Może? To ten, który chce ukarać chorą osobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem was ludzie. choroba nie objawia się tym że kładziesz prawie wszystkie zakupy do koszyka a jeden do kieszeni !!! nie patrzcie na wiek bo w każdym wieku kradną a ta pani nie pierwszy raz. Idąc waszym tokiem rozumowania to jutro jest promocja na sałatkę w biedronce bierz ile chcesz a pojutrze na coś innego co kosztuje 3 złote przecież to mała szkodliwość czynu i można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z aferą Amber Gold? Coś cicho i nic się nie wyjaśnia, ludzie odzyskali swoje pieniądze? Jak widać na tym przykładzie, najlepiej kraść od razu miliony... Pomimo iż sama mam mało pieniędzy i ledwo stacza od 1ego do 1ego sama bym zapłaciła tej Pani za tą sałatkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hańba i wstyd wymiaru sprawiedliwości , po co biegły , co on ma stwierdzic , głupotę władzy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja babcia ma tę chprpbę ale juz posunięta o wiele dalej, ale pamiętam jeszcze kilka lat temu jak przyszłam do niej do domu to znajdywałam kilkanaście słoików z pieczarkami marynowanymi. rożne rzeczy pochowane w dziwne miejsca, łacznie ze sztućcami, które ginęły nagminnie. Zdarzało się, że jak szłyśmy razem na zakupy to ona zamiast do koszyka chowała do siatki i codziennie chciala kupowac te same rzeczy bo zapominała, że to juz kupila dzien wczasniej. Więc sądzę że ta kobieta mogla nie zrobic tego świadomie. Ale nie wiadomo jak w tym przypadku to było, czy kobieta jest jeszcze na tyle świadoma że  wykorzystuje swoją chorobę czy juz rzeczywiście posunęła  sie w dalszy etap.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z nowym prawem gdzie policja nie zawraca sobie głowy takimi małymi kradziezami? Starszych ludzi to prawo nie obowiązuje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z nowym prawem gdzie policja nie zawraca sobie głowy takimi małymi kradziezami? Starszych ludzi to prawo nie obowiązuje???
Co raz to gorzej z przestrzeganiem tego prawa,Tusk już nie panuje nad niczym ,lepiej żeby już odszedł razem z tym całym czerwonym łajnem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z aferą Amber Gold? Coś cicho i nic się nie wyjaśnia, ludzie odzyskali swoje pieniądze? Jak widać na tym przykładzie, najlepiej kraść od razu miliony... Pomimo iż sama mam mało pieniędzy i ledwo stacza od 1ego do 1ego sama bym zapłaciła tej Pani za tą sałatkę.
Milionów  się nie kradnie tylko "wyprowadza".Za wyprowadzanie nie ma artykułu.Też bym zapłacił za ukradzioną sałatkę-gdybym był świadkiem tego zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci co zatrzymali ta kobiete i przekazali sprawe do prokuratury to kompletni idioci,inaczej nie mozna tego nazwac. Koszty sadowe kilkaset zlotych, zatrzymana babcia za 3zl.Tam gdzie maja byc to ich nie ma,szkoda slow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak szybko i sąd dla kobiety ?,Policjant powinien zapłacić 2,99 i nie zawracać sobie czterch liter.Oglądaliśmy wczoraj uwagę .Sprawę notabli Polski gminnej i nie tylko którzy postrzelili rolnika -był zwykłym rolnikiem.Przez 1,5 roku sprawa nie osądzona.Policjnt,wójt ,lekarz ,itd ,którzy byli na imprezie pracują .Nie ma sądów nie ma nadzoru zwierzchnich urzędów.Takie rzeczy sądźcie,takie rzeczy pilotujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To personel zawiadomił policję,a dlaczego same pracownice nie wyjaśniły i nie zaopiekowały się staruszką,nie dopytały o rodzinę i gdzie mieszka,bo mogła załóżmy zaginąc.Wstyd,jak można tak bezdusznie podchodzic do starszych ludzi,niech pamiętają,że też się zestarzeją.A wogóle,to tam niektóre panie nie potrafią obsługiwac,jakaś dezorganizacja działów,nie wiadomo jak,ceny,ze nie można sie połapac co do czego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z nowym prawem gdzie policja nie zawraca sobie głowy takimi małymi kradziezami? Starszych ludzi to prawo nie obowiązuje???
tusk ochójał !!! co się w tym dzikim kraju już dzieje !! to jest nie do POmyślenia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie jedna pani żle wydała resztę w Sokrotce na pokażną sumę,ale to ja zostałem posądzony, że oszukuję,To było dawno,ale teraz żałuję,że nie zawiadomiłem od razu policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...