Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
73-letnia???? pielęgniarka.......
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hmmm tak niestety jest w Lubelskich szpitalach, niestety ja młoda osoba po urazie głowy byłam na izbie przyjęć 9 h . :( na dodatek usłyszałem, że Pani w rejestracji źle napisał i powinnam być przyjęta w pierwszej kolejności....szok, szok, szok .... a co mówić o biednych starszych ludziach jak ja ledwo wytrzymałam.
0
Moja mama trafiła na izbę z bólem w piersiach i EKG od lekarza rodzinnego. Została potraktowana podobnie. Pacjent leży i czeka, czeka, czeka.... godziny mijają.... nadal czeka. Nikt nie intersuje się człowiekim można spokojnie dostac zawału, a nikt tego nie dostrzeże. Panie siedzące w okienakach pracują po włosku, powolutku, bez pośpiechu, chory poczeka- bo ma czas.
0
73 lata i pracowała w oddziale SOR gdzie specyfika tego oddziału jest szybkie podejmowanie decyzji i szybka diagnostyka. Szkoda starszej pani która mogła żyć. Myślę że jakby była pod wpływem alkoholu zajęliby się panią o wiele szybciej. W tym szpitalu z własnej obserwacji panuje wielki bałagan osoby odpowiedzialne za organizację pracy oddziału nie robią nic by sytuacja się zmieniła. Mieszanie się pacjentów przywożonych karetkami z pacjentami zgłaszającymi się że skierowaniami, brak przestrzegania tajemnicy lekarskiej gdzie pogotowie przekazuje pacjenta lekarzowi dyżurnemu przy innych pacjentach oczekujących na rejestrację, arogancja i inne komentarze pielęgniarek będących odpowiedzialne za segregację. To są tylko niektóre uchybienia oddziału zmodernizowanego za blisko 12 ml złotych. z
0
Na Izbie Przyjęć w PSK 4, spędza się średnio ok. 10,12 godzin, nawet zdrowy człowiek jest półżywy po tylu godzinach (spędziłam tam z synem ostatnio" trochę" czasu), a co dopiero chory. Lekarki (szczególnie brunetka uczesana w kucyk) niemiłe, opryskliwe, a to i tak łagodne określenie. Najgorsze co może spotkać człowieka, to tam trafić.
0
Nie pielęgniarka tylko 73......letnia staruszka ....lekarka...o zgrozo!!!!
0
Niestety ale to jest brutalna prawda, na Jaczewskiego czekałem 14 godzin !!!, bo mały problem więc nie ma się po co spieszyć. Ale skąd wiedzą że mały problem skoro nikt mnie nie zbadał. Patrząc na to co się tam dzieje to wnioskuję najlepiej że najlepiej nachlać się jak świnia, wezwać pogotowie bo się przewróciłem i strasznie boli głowa, wówczas od ręki wszystkie badania łącznie z tomografem i bez czekania.... CHORY KRAJ
0
Straszne jest to co czytam moj znajomy po zawale czekal 9 godzin na sorze.Tez go odpowiednio nie zbadali,ale szczescie ze,zyje! Szpital jest moze I dobrze wyposazony ale godziny oczekiwania na SOR sa koszmarnie dlugie :/ mozna umrzec predzej niz doczekac sie pomocy.
0
Niestety, prywatne szpitalnictwo praktycznie w Polsce nie występuje, a tym samym nie ma konkurencji dla szpitali publicznych, więc tu nigdy nic się nie zmieni, tak jak zmieniło się w przypadku przychodni, gdzie prywatna konkurencja mobilizuje
0
Oddział SOR jest przeznaczony dla osób które uległy wypadkom czy nagłemu pogorszeniu stanu zdrowia. Natomiast sami ludzie są temu winni że diagnostyka czy badania długo trwają Po pierwsze część osób zgłasza się do szpitala z dolegliwościami które powinien załatwiać lekarz POZ , po drugie przychodzą ludzie w celu wykonania diagnostyki bo szybciej, po trzecie okres oczekiwania na niektóre wyniki badań trwa 4-6 godzin jak np oznaczenie troponin, po czwarte pacjenci którzy zostali przywiezieni z wypadku z zawałem czy udarem muszą być przebadani w pierwszej kolejności a to jest około 1-2 godzin. Wystarczy w sobotę czy w niedzielę przejść się po SOR i zobaczyć ile osób zgłosiło się z dolegliwościami z poprzednigo tygodnia bo mają wolne w pracy to przychodzą się przebadać. Wzywanie pogotowia do celów tylko transportowych by ominąć kolejke w SOR to też jakaś błędna plotka czy raczej brak logicznego myślenia ponieważ personel pogotowia wykonuje badanie wstępne weryfikacyjne oraz w karcie pisze oczym pacjenci nie wiedzą czy przypadek jest uzasadniony czy nie. Więc by wymagać od personelu medycznego zdrowego ludzkiego podejścia należy wymagać od siebie odrobiny rozsądku czy mam sama się zgłosić do lekarza rodzinnego czy wezwać pogotowie czy samemu zgłosić się do SOR. Pracowników ochrony zdrowia śmieszą już takie teksty nie znam się, nie jestem lekarzem lub myślałam że przejdzie bo to jest robienie z siebie idioty a dodatkowo zmniejszenie szans ludziom którzy w tym momencie potrzebują specjalistycznej pomocy bo są w stanie zagrożenia życia. 
0
I co teraz musi przezywac rodzina.. Sama wiem, bo.juz dwa lata nie moge sie otrzasnac bo smierci babci, ktora zmarla z winy szpitala. Mysl ze moglaby dalej zyc, nie daje zyc mnie.
0
I w tym przypadku też się należy odszkodowanie od państwa
0
To powinien być wilczy bilet - nigdy więcej pracy w opiece zdrowotnej dla winnych. O ile czasem błędy się zdarzają, to do chamowatych biurw i olewających lekarek nie mam ani grama litości. Nikt nie kazał iść do zawodu gdzie zaniedbanie może kosztować życie ludzkie. Chciało się szpanować białym fartuszkiem i dobrze zarabiać to idzie za tym odpowiedzialność.
0
Jaka kare otrzymali ratownicy medyczni?
0
Kiedy beda dyzury pelnic lekarze rodzinni?
0
Jaki to ma związek z artykułem? Jest taka zasada, najpierw myślimy a następnie piszemy, nie odwrotnie!
0
To jakiś horror.
0
Tak bo w szpitalach już brakuje pielęgniarek więc emerytki wracają do pracy, niedługo będą w szpitalach pielęgniarki z balkonikami i lupami pomykać
0
brawo 73 letnia p. doktor, a to co ją kuźwa emerytura nie obowiązuje, przecież starzy ludzie już nie myslą, bo ich umysł  po części wysycha. Taką starą p. doktor to dajcie do leczenia ministra zdrowia i zastępców ministra zdrowia oraz ich rodzin a także tych co karzą pracować do śmierci.
0
W tym szpitalu to nic nowego, znajomy czekał 10 dni aż go zoperują po złamaniu kości biodrowej
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: