Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Są kraje z wulkanami, trzęsieniami Ziemii, błotnymi ulewami i ....śmiesznymi Radami Miast...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
If you need information regarding the earthquakes,mud downpours etc,then you can better get idea from the Write my Paper for Cheap online writing services in detail,and this will help you to attain the answer in detail.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tutaj trzeba się zastanowic poważnie jak głosuemy na radnych i kim sa..ja zagłosuję na Wspólny Lublin, to są ludzie honorowi i znają swój cel jako radni, odeszli z pisu bo była dyscyplina partyjna w głosowaniach czyli mieli być przeciwko prezydentowi, co powodowało brak rozwoju miasta, kolejnych inwestycji, odeszli założyli własny klub i uczestniczyli zgodnie z własnym rozumem pełniąc funkcje radnych.    Bardzo mi sie to spodobało, a odejść z partii, która tyle lat dawała im pewna wygraną, kto by się na taki krok zdecydował, tylko odważni i  inteligentni ludzie, brawo i powodzenia zyczę w wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suchanowska - zawód wyuczony: kucharka, zawód uprawiany: krzykaczka, awanturniczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragiczne pytania radnego Pituchy o sex księdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragiczne pytania radnego Pituchy o sex księdza
  Z nim w ogóle jest coś nie tak, Pitucha kiedyś na RM zarzucił pytanie "czy masturbacja jest źródłem dobrostanu?"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z naszymi radnymi już od dawna dzieję sie coś złego, nie wiem za co oni biorą pieniadze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największe przypały wśród radnych: Suchanowska i Pitucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...