Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chorują na raka, na leczenie muszą długo czekać

Utworzony przez matt, 21 marca 2011 r. o 11:53 Powrót do artykułu
Freie Journalist/Niemcy napisał:
Wszystko co tutaj piszesz niestety nie polega na prawdzie.Dr.Gordon to bardzo znany i to nie tylko na zachodzie lekarz medycyny komplementarnej.Na dowod tego umiescilem spis gazet i czasopism,ktore przez lat przeszlo 3O-ci donosila o sukcesach leczenia raka przez dr.Gordona.Prosze szukac mego spisu na lamach gazety bilgorajskiej,pod tym przez ciebie utworzonym Oszukanizapl forum,na ktorym to szukasz daremnie poparcia twojego bzdurnego wpisu.
MÒJ WPIS jesz przeznaczony dla "FREIE JOURNALIST" ____------------------------------------------- przeczytalem Pana spis gazet i czasopism o dr.Gordon.O tych sukcesach czytalem nawet w Holandii.Jestem naprawde oburzony na tego nagniotka Oszukanizapl,co obczernia tak znanego i szanowanego lekarza medycyny komplementarnej. Ma Pam moje 1OO% poparcie,takich jak ten Oszukanizapl trfiamy bardzo rzadko na forum,to jest DOWÒD bezgranicznej GLUPOTY! Prosze dalej o poparcie naszego zdania !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Freie Journalist/Niemcy napisał:
Wszystko co tutaj piszesz niestety nie polega na prawdzie.Dr.Gordon to bardzo znany i to nie tylko na zachodzie lekarz medycyny komplementarnej.Na dowod tego umiescilem spis gazet i czasopism,ktore przez lat przeszlo 3O-ci donosila o sukcesach leczenia raka przez dr.Gordona.Prosze szukac mego spisu na lamach gazety bilgorajskiej,pod tym przez ciebie utworzonym Oszukanizapl forum,na ktorym to szukasz daremnie poparcia twojego bzdurnego wpisu.
Witam Pana dziennikarza z Niemiec i dziekuje za umieszczony spis czasopism i Gazet niemieckich,które donosily o sukcesach leczenia nowotworu w klinice dr.Gordona w Niemczech.To co wypisuje taki prymitywny Oszukanizap to jest ostatni kretinizm.Dr.Gordon ma olbrzymie uznanie i to nie tylko od swoich pacjentòw,ale nawet od lekarzy medycyny konwencjonalnej.A odczyty w Stanach prowadzi od wielu lat,sam bylem jego sluchaczem.Dlatego pytam,jakim prawem Oszukanizapl pozwala sobie na negowanie faktòw ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto tutaj pisze pod "Oszukanizapl" takie p......y ??pogrzebali dr.Gordona,no to jest ale paskudny wpis,no bo nieprawdziwy,to jest celowy chwyt podrobienia tego nazwiska ityle.Takie wypisywanie robi doktorowi szkody moralne i powinno byc karalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemiecki dziennikarz ma racje,pan dr.Gordon oraz jego wieloletnia KLINIKA w Niemczech to od prawie 4O-tu lat bardzo znany adres w Europie zachodniej.Dlatego zapytuje tutaj tego Oszukanizapl,dlaczego wypisujesz takie androny na temat doktora?,bardzo jest to paskudna cecha twego charakteru,wydajesz jedynie sam o sobie opinie polaka o nieciekawym stopniu inteligencji,poprostu potwierdzasz niestety zdanie obcokrajowców jakie istnieje na temat obywatela polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podzielam zdanie poprzednh wpisòw.Dr.Gordona Dzienna Klinika jest niestety zlikwidowana,bo doc ma 76 lat i dlatgo dalej nie pracuje. Zapytuje jedynie dlaczego takie wpisy na tzw.samoutworzonych FORACH sa dopuszczane??to znaczy,ze jeden drugiego jest w stanie bezkarnie olewac,niestety takich kandydatòw do olewania jest u nas sporo,bo mnie to nie jest obce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomaga,to jest PRAWDA,ja teraz t tej pomocy (Plan Terapii)korzystam.To jest bardzo dobra alternatywa dla chorych na raka,a przedewszystkimdla tych odpisanych przez medycyne konwencjonalna.No bo jak po leczeniu operacyjnym dostaniesz wznowe choroby,to tutaj nikt ci nie udzieli pomocy,to idziesz prosto do GROBU.     No t o ja dodam tylko tyle;DR.Gordon jest  i pozostanie najlepszym lekarzem medycyny alternatywnej i wszelkie szkalowanie na forach,to jedynie OSZCZERSTWA powodowane przez ZAZDOSZCZENIE temu lekarzowi.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
 
 
To jest wszystko prawda co tutaj piszesz !A ten "oszukany" to jest Yehowy,to stwierdzili inni ludzie .A teraz znowu atakuje P.Gordonòw na dodatek nikt nie wie dlaczego.Te oszczerstwa ponawia rokrocznie.To zakrawa na faceta chorego psychicznie. Teraz wypisuje na innych forach,ale i tak nikt nie wierzy w te bzdury .To jest HAJTER !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
 
 
To jest wszystko prawda co tutaj piszesz !A ten "oszukany" to jest Yehowy,to stwierdzili inni ludzie .A teraz znowu atakuje P.Gordonòw na dodatek nikt nie wie dlaczego.Te oszczerstwa ponawia rokrocznie.To zakrawa na faceta chorego psychicznie. Teraz wypisuje na innych forach,ale i tak nikt nie wierzy w te bzdury .To jest HAJTER !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plurl.pw/kobieta_zaslabla_w_aucie_wielka_tragedia Monika K. (27 l.) zasłabła w aucie potracająć 12-letniego chłopca i spowodowała wypadek z 4 autami. 6 osób w stanie krytycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam czytelnikòw tego FORUM ! INFORMACJA ! tego "oszukani" to jeden tylko facet,jest zidentyfikowany i sprawa jest u prokuratora,wiem o tym od pacjentki dr.Gordona.Od tego czasu ten "Oszukanizapl" siedzi cicho.Podobno podaje teraz inny nik jako Annakijak,ale i to nie zdaje egzaminu,poprostu nikt w takie banialuki nie wierzy.Mam jeszcze inne informacje dot.dr Gordona;Klinika nie istnieje ,ale p.dr.Gordon istnieje i ten serwis darmowy co prowadzi p.Gordon jeszcze istnieje,ale dla ich pacjenta.Tyle tylko wiem,ale darmowa informacja w jez polskim jest pod nr:0049-1737434076 :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na forum gazety bilgoraskiej wiele negatywnych opinii o gordonie   pisza ze nie zyje od lat i klinika nieczynna ponadto pisza ze nie był onkologiem      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwaga gordon nie zyje od kilku lat nie był onkologiem ktoś się podszywa i porobuje zarobic na polakach bo Niemcy znaja prawde?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...