Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najbardziej na osobach niepełnosprawnych żerują ci co sprzedają przez telefon, szkoda że sprzedaże telefoniczne są dozwolone. Jak byłem w odwiedzinach u takich osób zdarzyło się, że odmawiałem przyjęcia przesyłki, a oni grozili że będą kary jak się nie przyjmie ale ściema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka sprawa dla HGW w W-wie, to pikus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest, chorego nie widzi rodzina tym bardziej z problemami psychicznymi a później rzucaja się jak sepy i kwestionuja wszystko to co chory przed smiercia zadysponował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za opiekę to się dostaje np około 150zł dniówka. A na mieszkanie to taka stara lampucera nigdy by nie zarobiła na etacie zmywaka, żeby się nawet zesr...a. Widać gołym okiem, że to lichwa. Co tu badać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie ojciec mając 82 lata był reanimowany, nastąpiło niedotlenienie mózgu gdzie zaczał nas dzieci wyganiac a uprzejmy sąsiad  zaoferował mu pomoc i ojciec chciał odebrać darowany synowi dom z działka a dać temu baranowi sąsiadowi, no ale sie nie udalo diablowi sąsiadowi dorobić na naszej krzywdzie. Jak sobie wspomnę tą gehennę co przeszliśmy przez tego sąsiada, to zastanawiam się czy Bóg istnieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tepa suka, zalozyc jej szalik wisly i wystawic na centealnym w wawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siła NFZ podzialala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Bolkowie nie zostawili chorego syna na pastwę losu. A jak kitnął to aj waj Centkiewicz winien nasiego syna śmierci. Zapomnieli jak synalek jeżdził po pijaku po chodnikach dla pieszych i połamał ludziom kości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...