Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chorym na padaczkę trudniej o pracę

Utworzony przez ania, 7 czerwca 2013 o 21:19 Powrót do artykułu
to wszystko jest do niczego. Ja od 7 roku życia choruje na epi i nigdy z tego powodu nie kfalikowałam sie do renty jakiej kolwiek
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a ile procent ludzi zdrowych nie ma pracy ani renty?
0
Jak mam się przyznać do epi skoro na sam dźwięk tego słowa wszystkich przeszywają ciarki? Pracodawca zatrudni niepełnosprawnego - z chorym kręgosłupem, niedowidzącego, chorego psychicznie ale bez padaczki! Dlatego- ok, jestem niepełnosprawny, ale nie mam padaczki:). Nawet na komisji lekarskiej doradzono mi aby nie wpisywać w orzeczeniu znamiennego "E"... ""E", które zamyka drogę do świata pracy.. A na rentę... Hm... Komisja w Zusie...: "padaczka nie jest uzasadnieniem do przyznania renty"...- aby uściślić- była to decyzja komisji odwoławczej...:P... Także pracuję, biorę leki, mam ataki, bo nie bardzo leki pomagają, jestem chwilami na haju, ale nie mam wyjścia... Zresztą.. jak się utrzymać za 400 zł renty gdyby nawet ona została mi przyznana?
0
Ja zostałem zwolniony z pracy, bo dostałem napadu padaczki. teraz nie mogę znaleść pracy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: