Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chrześcijański sylwester, czyli Noc Chwały (zdjęcia)

Utworzony przez ert, 1 stycznia 2014 r. o 10:23 Powrót do artykułu
Nie chcę być wulgarny i złośliwy.jestem katolikiem ale dla mnie takie świętowanie to  jest jakieś niezrozumiałe.Msza święta w hotelu-to już kościołow nie ma.To jest dla mnie świętokradztwo,biskup nie powinien na to pozwalać.Raz w sali msza święta raz szkolenia dla sprzedawców środków antykoncepcyjnych.oczywiście przejaskrawiam ale organizatorzy powinni się zastanowić nad swoim postępowaniem. Jedni się modlą a inni w tym samym miejscu bzykają. Polska to nie afryka czy ukraina,że do najbliższego kościoła są kilometry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę być wulgarny i złośliwy.jestem katolikiem ale dla mnie takie świętowanie to  jest jakieś niezrozumiałe.Msza święta w hotelu-to już kościołow nie ma.To jest dla mnie świętokradztwo,biskup nie powinien na to pozwalać.Raz w sali msza święta raz szkolenia dla sprzedawców środków antykoncepcyjnych.oczywiście przejaskrawiam ale organizatorzy powinni się zastanowić nad swoim postępowaniem. Jedni się modlą a inni w tym samym miejscu bzykają. Polska to nie afryka czy ukraina,że do najbliższego kościoła są kilometry.
Pier... od rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toast dla Jezusa i zabawa w Duchu Świętym-------????? wyróżniki sylwestra chrześcijańskiego. Co to jest zabawa w Duchu Świętym   Jak to brzmi    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie potrafię odpowiedzieć na pytanie : płakać nad tym, czy śmiać się z tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to lepsze niż trzęsionka pod chmurką i bezrefleksyjne łubudu? A może to lepsze niż zaśmiecanie ulic i skwerów (pojeździjcie dziś po Lublinie i okolicach - wszędzie widać, że byli tam i witali Nowy Rok "kulturalni")? Utyskującym na wybór miejsca świętoszkom (???) dedykuję fragment Pisma Świętego:"Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w imię Moje, tam jestem pośród nich"(Mt 18,20). Zwracam uwagę, że Jezus nie określił, iż musi to być koniecznie kościół. Poza tym i w domu się modlimy, a przecież nie jest to świątynia, ale czasem miejsce kłótni, sporów i, niestety, grzechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty znając życie, sylwester spędziłaś przed telewizorem heheh i nie wiadomo czy się śmiać czy płakać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakazać wiary, zburzyć kościoły, wprowadzić gendero-komunizm, postawić pomnik człowiekowi, zlikwidować własność prywatną, wprowadzić kartki na chleb i zakaz wyjazdu za granicę, POwołac jedna partię i znieść granicę. Oddac władze Niemcom. Leming.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To brzmi troche dziwnie, a wrecz infantylnie...nie mniej jednak, jesli gry i zabaway w Ducha Swietego czynione  byly na wlasny rachunek, a wiec finansowane przez uczestnikow, to zaden krytyczny komentarz nie powinien miec miejsca. Wszyscy mamy prawo bawic sie tak, jak lubimy najbardziej. Kazda istota posiadla wlasne upodobania i, jesli nie koliguja one z obowiazujacym prawem, powinna miec mozliwosc ich realizowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...