Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciąg dalszy sprawy Krzysztofa Żuka. Uchwałą radnych zajmie się sąd

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 grudnia 2016 r. o 19:46 Powrót do artykułu
Bronić Żuka. Wiadomo, że prawa nie złamał a jest to jedynie kolejna odsłona walki PiSowców o samorządowe koryto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#muremzaZukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie można by już tego biednego Żuka zostawić wreszcie w spokoju ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#zamuremzZurkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ciekawa jestem rezultatu następnych wyborów samorządowych! PiS w oparciu o czerń stara się przejąć rządy w mieście! Czy na pewno zmobilizują wystarczającą ilość bez mózgowej tłuszczy, aby tego dokonać? Świecą wielkie tryumfy na prowincji, ale Lublin jest dużą aglomeracją miejską .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani od chemii .... napisał:
...ciekawa jestem rezultatu następnych wyborów samorządowych! PiS w oparciu o czerń stara się przejąć rządy w mieście! Czy na pewno zmobilizują wystarczającą ilość  bez mózgowej tłuszczy, aby tego dokonać? Świecą wielkie tryumfy na prowincji, ale Lublin jest dużą aglomeracją miejską .....
bez szans, sondaże internetowe jasno pokazują, że Żuk może liczyć na jeszcze lepszy wynik niż 60% z poprzednich wyborów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuary, daremny wasz trud, żeby zastąpić Żuka jakimś lokalnym Misiewiczem. Tak łatwo Żuka nie oddamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A nie można by już tego biednego Żuka zostawić wreszcie w spokoju ?
Jak to biednego? przecież robił na drugim etacie w PZU a to że na zdieciu wyglada jak niewinny to sie nie sugeruj bo tfu-dziennikarstwo takie triki robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed swietami takie cos zrobil czarnek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli zajmowałby się Lublinem, a nie szukaniem na siłę pieniędzy po całej Polsce to nie byłoby żadnych problemów. Niestety brak czasu na zarządzanie Lublinem w ostatnich 3 latach jest aż nadto widoczny. Brak jest przemyślanych inwestycji. Pieniądze zbyt często są marnotrawione. Brak jest w Ratuszu ludzi, którzy konsekwentnie będą realizować strategiczne inwestycje dla Lublina. Jest wielu pracowników z układu towarzysko-politycznego, którzy niczego merytorycznego nie wnoszą. Ja głosowałem zawsze na Krzysztofa Żuka jak kandydował w wyborach prezydenckich. Przez to jestem taki krytyczny. Uważam, że jestem obiektywny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież ten wojewoda to kaczy dupowkręcik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby wreszcie Żuka odsuneli od władzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuary, daremny wasz trud, żeby zastąpić Żuka jakimś lokalnym Misiewiczem. Tak łatwo Żuka nie oddamy! A z ciebie jad to aż wypływa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronić Żuka. Wiadomo, że prawa nie złamał a jest to jedynie kolejna odsłona walki PiSowców o samorządowe koryto. Nie jesteś sędzią sądowym w tym kraju więc nie wydawaj przedwczesnych wyroków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk jest the best
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada Miasta a także zdecydowana większość mieszkańców Lublina są za Żukiem. I dobrze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedam opony do żuka. Tanio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bay bay Żuk cieszy mnie to bardzo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyna praktycznie wina Zuka jest fakt, ze jest z parti w opozycji do Pierdolców I Sługusów, to a zwłaszcza to, ze jest prezydentem popieranym przez wiekszosc mieszkańcow. Boli to bardzo klakierow i misiewiczow, co widac na forum,kociokwik sie niesie az pod Toruń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada Miasta a także zdecydowana większość mieszkańców Lublina są za Żukiem. I dobrze :) Zgoda. Ale to nie upoważnia go do łamania prawa stanowionego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...