Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciąg dalszy sprawy Krzysztofa Żuka. Uchwałą radnych zajmie się sąd

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 grudnia 2016 r. o 19:46 Powrót do artykułu
Panie prezydencie Lublin i lubelszczyzna za panem. Pisowskie pieski szczekaja, karawana jedzie dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nie patrzec na prawo stawione to cały pis by już popłynał. A przepraszam zapomniałem oni w nocy po cichaczu podstawiaja pod siebie wszystkie ustawy a maliniak podpisuje ( po to tam jest i tylko po to) ave pis :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Rada Miasta a także zdecydowana większość mieszkańców Lublina są za Żukiem. I dobrze :)
Zgoda. Ale to nie upoważnia go do łamania prawa stanowionego.
Póki co nie ma żadnych dowodów na złamanie prawa. Ba, nawet prawnicy stają po jego stronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS-owskimi atakami się nie przejmować i dalej robić swoje czyli działać na rzecz mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert timestamp=2016-12-22 23:28:38][quotefrom author=Będzie napisał:
[quotefrom author=Użytkownik napisał:
   Póki co nie ma żadnych dowodów na złamanie prawa. Ba, nawet prawnicy stają po jego stronie. Nie madowodów że dorabiał w PZU? Nie bądź śmieszny jak ci prawnicy co napisali mu expertyzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach panie prezydencie ! Czy tylek nie boli od tych wszystkich milosnych pocalunkow? Czy moze sam pan wypisuje te panegiryki o sobie? Zenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarny jesteś za krótki , przegrales nawet uchwale radnych o wymiar pracy nauczycieli przedzkoli, oddziałów przedszkolnych, pedagogów i nauczycieli w grupach mieszanych- nawet katechetów tam uczących chacha cha cha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jeśli zajmowałby się Lublinem, a nie szukaniem na siłę pieniędzy po całej Polsce to nie byłoby żadnych problemów.  Niestety brak czasu na zarządzanie Lublinem w ostatnich 3 latach jest aż nadto widoczny. Brak jest przemyślanych inwestycji.   Pieniądze zbyt często są marnotrawione. Brak jest w Ratuszu ludzi, którzy konsekwentnie będą realizować strategiczne inwestycje dla Lublina. Jest wielu pracowników z układu towarzysko-politycznego,  którzy niczego merytorycznego nie wnoszą. Ja głosowałem zawsze na Krzysztofa Żuka jak kandydował w wyborach prezydenckich. Przez to jestem taki krytyczny. Uważam, że jestem obiektywny.-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------chłopie ty już może nie pij i nie wciągaj bo twoje bredzenie jest równe bełkotowi skunksa z wielbłądem ! O czym ty bełkoczesz ! Weź spójrz na "mistrza" lenistwa pruszona nadętego - a olej ci do głowy może dojdzie !To co nabazgrałeś to jego dotyczy, bo nie zrobił - NIC !!! dosłownie nicc oprócz wożenia dupy po świecie za nasze pieniądze ! I co takiego chcesz żeby zniszczył to co zrobił Żuk ! To co zrobił Żuk przy pomocy Hetmana nie zrobiono przez poprzednie 50 lat ! Ale to że urobił sobie Hetmana i wyrwał bo tak trzeba nazwać tyle kasy i wykonał to jak mistrz ! Nie wolno go tykać  !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto mu zabrania dorabiać w Państwowej Spółce? Jakie przepisy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonić Łysonia z Lublina. Jak mawiał stefan Żeromski w noweli " Na plebani w Wyszkowie" - " dla takiego drania co dziala na szkodę ojczyzny ( czytaj Lublina ) nie ma miejsca w tym kraju nawet na stopy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Poseł Sylwester Tułajew na Prezydenta Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra - załóżmy że pis wywali Żuka. A kogo mają za niego ? Bo ja nie widzę na horyzoncie nikogo, kto by choć w połowie dorównywał Żukowi. Wywalenie Żuka oznacza koniec rozwoju Lublina - widocznie taki jest plan ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem skąd się wziął ten mit superŻuka??? Jest tylu innych kandydatów!!! PO to już historia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest rzecz nieprawdopodobnie groźna! prawo, organizatorzy demonstracji zablokowali jeden z istotnych elementów władzy państwa polskiego! W środku był premier, ministrowie… To przekroczenie normalnej, zdrowej zasady prawa do demonstracji - stwierdził Komorowski o blokadzie Sejmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie zapadnie orzeczenie, to w sumie mże interesować jedynie pis. Dla mnie wyszło szydło z worka. Pazerność. Fucha goni fuchę. Za pieniędzmi nawet do Świnoujścia. A czasu na rządzenie nie ma. No i wtedy w mieście rządzą deweloperzy-sponsorzy kampanii wyborczych. Dodatkowo bród, co 3-ci autobus wynajmowany, przy rekordowym zadłużeniu, Górki czechowskie, ustawiane nabory w urzędzie, korki (kolejne miejsce na podium w RP) ech szkoda gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pan Poseł Sylwester Tułajew na Prezydenta Lublina
dlaczego tak źle życzysz Lublinowi? Przecież ten człowiek ani jednego dnia nie pracował zawodowo  ... aż został posłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POkraki nie bójta się . Sprawę rozpatrzy nasi SUND. Już raz Sund oddalił sprawę męża Hany Waltz jak nie złozył oświadczenia bo nie chciał POkazać, że Św. Mikołaj z warszafskiego Ratusza dał mu w prezencie kamienicę i kazał opuścić nieruchomość przez zamieszkałych tam lokatorow. Sund orzekł., że sprawa nie ma szkodliwości dla ludzi.??? Wypieprzyli kilkadziesiąt osob na ulicę???? I hana dalej z pracownikami rozdawała nieruchomości w Stolicy. Gdyby wtedy był nasz a nie nasi Sund to spraewa reprywatyzacji kamienic i działek w wARSZAFCE NIE CIĄGNĘŁABY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie jak ze Smolarzem i Sosnowskim dużo krzyku pisu i Żuk obroni się w sadzie jak wspomniana dwójka, bo tak naprawdę nie złamali prawa tylko pis robi szum żeby ich zdyskredytować w oczach wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma, że to prezydent. Jak przekroczył przepisy to musi byckara "nawet w zawiasach"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawiść "wadzy" obecnej jest porażająca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...