Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prokuratura żąda tylko 25 lat za COŚ TAKIEGO? Co trzeba zrobić, żeby zasłużyć na dożywocie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosi o zrozumienie ? Powinien się cieszyć, że nie ma kary śmierci, która mu się należy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czapa!!! Tylko nieuchronna czapa może powstrzymać bestię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten horror to historia z pięknej polskiej prowincji, nadwiślańskiego Wilkowa. Zastanawiać może tylko bestialstwo młodego 21-letniego człowieka - najpierw kopnął tak, młodszy i słabszy zaczął dusić się własną krwią, później - już bezbronnego - uczepił na pasku do rolniczego ciągnika i wlókł jak worek kamieni przez półtora kilometra. Zawlókł nad wiślany wał, wykopał dół i wrzucił zmasakrowanego kolegę. Ba, jeszcze tu wykazał się jakimś chorym pomysłem, bo obnażył zwłoki i dopiero zakopał, a później dobrze zamaskował. Sposób działania, przemyślany na każdym etapie, pokazuje że mimo alkoholu działał wciąż rozważnie. Dlaczego w tym kraju nie ma dla takich zwyrodnialców kary dożywocia!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie sprawa jest jasna,wyrok powinien być jeden!Ten psychopata bandyta posiedzi sobie w ciepłej celi za nasze pieniądze potem wyjdzie i może zabić ponownie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Prokuratura żąda tylko 25 lat za COŚ TAKIEGO? Co trzeba zrobić, żeby zasłużyć na dożywocie?
Wyjśc i zrobić to ponownie. Chociaż tez nie jestem pewien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz on będzie dziewczynką w celi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powrót do kary śmierci byłby najlepszym rozwiązaniem dla tego typu zbrodni !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakies zarty za tak meczenska smierc sad daje 25 lat a moze ten pasozyt bedzie na wolnosci calkiem powinni go ludzie z tej miejscowosci podpalic zywcem albo obedrzec ze skory niech zobaczy jak to fajnie cierpiec zabic to bydle bo i tak pozytku z niego nie bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego płacz jest również niewiarygodny. Krokodyle łzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypatroszyć rudego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest bez winy niech pierwszy żuci kamieniem. No kto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam rzuci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z miejscowosci obok. Znalam Patryka i oskarzonego takze. Niestety. Za 25 moje dziecko bedzie mialo 26. I jak tu zyc normalnie? W glowie sie nie miesci ze za te kilkanascie lat bede go mijac w drodze po chleb do sklepu :-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakopac zywcem sk..la,niech zdycha w meczarniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wyrok już zapadł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej byłoby utopić gnoja w szambie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś przygłup napisał coś o kamieniu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Jechałem około 1,5 km. Patrzyłem czy się nie odczepił. Widziałem, jak mu głowa podskakuje – wspominał śledczym Krzysztof K." ... no comments.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko 25 lat żąda prokuratura??? Łagodni dla tego bestii! Niech się bandycki śmieć cieszy, że nie dożywocie ani czapa, którą zniesiono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...