Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciasno, ale wesoło w autobusie z Nocy Kultury (wideo)

Utworzony przez Irasiad, 3 czerwca 2012 r. o 17:54 Powrót do artykułu
A ja jestem ciekaw czy w pojazdach MPK i nie tylko jest zauważyny ten problem ?? http://www.rynek-kolejowy.pl/33243/Czy_wiesz_na_czym_siadasz.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi news, powiem to tak.Co roku jest to samo i nikt z tym nic nie robi. PS: trzeba bylo wejsc do autobusu na feliniadzie linii n2 to byscie zobaczyli czym jest tłok. Tutaj nawet mozna reka ruszyc takze jeszcze by ktos wszedl . Z felina ludzie siedzieli po kilku na jednym siedzeniu i nie był przegubowy. Na poczatkowym przystanku byl 1 autobus zapchany wiadomo jak a gdzyby przyjechalo jescze z 5 autobusow to moze ludzie by dopiero sie zmiescili. Pozdrawaim tylko "szcześliwcow" ktorzy czekali na przystanku godzine na nastepny autobus i "szczesliwcow" ktorym nie udalo sie wejsc w kilku probach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mpk ma doradce który dba o jak najlepszy komfort dla pasażerów. Szkoda tylko że pieniążki które pobiera są od podatników bo tak naprawdę za nieudolne decyzje lub ich brak powinien zapłacić z własnej kieszeni . Przykłady długi weekend majowy przejazd nad zalew i powrót , kolejny feliniada , i wreszcie noc kultury.Wcześniej zachęcają do skorzystania ze środków publicznych a później jest problem by wrócić do domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy jestem kto pisał ten artykuł RISPEKT po pierwsze to była linia N1 po drugie nie szorował autobus po dziurawym asfalcie , lecz przejechał dosłownie 10m i hydrauliczne zawieszenie odmówiło posłuszeństwa............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była linia N3 maniekk, sam nią jechałem (widać mnie nawet w pewnym momencie). Więc nie besztaj autora, bo jak widać sam guzik wiesz ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez nim jechałem, zawieszenie nieźle tłukło się o glebę , poza tym na takiej imprezie by się sprawdziły dabl dekery a ty maniekk chyba o innym autobusie mowisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze tak jest napisał:
Też mi news, powiem to tak.Co roku jest to samo i nikt z tym nic nie robi. PS: trzeba bylo wejsc do autobusu na feliniadzie linii n2 to byscie zobaczyli czym jest tłok. Tutaj nawet mozna reka ruszyc takze jeszcze by ktos wszedl . Z felina ludzie siedzieli po kilku na jednym siedzeniu i nie był przegubowy. Na poczatkowym przystanku byl 1 autobus zapchany wiadomo jak a gdzyby przyjechalo jescze z 5 autobusow to moze ludzie by dopiero sie zmiescili. Pozdrawaim tylko "szcześliwcow" ktorzy czekali na przystanku godzine na nastepny autobus i "szczesliwcow" ktorym nie udalo sie wejsc w kilku probach.
Dziękuję za pozdrowienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...